If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.

site address: kryeministria.al

site title: Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave

Our opinion:

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at http://vturl.net VeryTinyURL

Meta tags:
description=Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve.;
keywords=;

Headings (most frequently used words):

për, të, me, në, që, një, marrëdhënie, universiteti, materializohet, regjistrimi, qytetarët, herë, parë, shqiptarëve, vendit, ubt, institucione, re, po, kthehet, oaz, shqipëri, dijeje, zhvillimin, qëndrueshëm, rural, 2018, jashtë, rama, arsimin, përshpejtim, vendorë, drejtuesit, shpenzimet, qeverive, dy, përbashkët, së, axhendës, qeverisë, kosovë, vlorë, publike, tjera, dokumenteve, paraqitja, nga, edi, çliron, lista, qarkut, raport, publik, dokumentarë, ristrukturim, administratës, video, foto, kontakto, kryeministrin, dokumente, shkruaj, mesazh, reportazhe, duam, eksklusive, hapësira, mediatike, gazetarët, 300, ditë, prindërit, bashkëqeverisje, qeverinë, zgjerohet, shtesë, certifikata, se, ekonomik, ndërveprimin, lehtësuar, bashkëpunimit, nxitje, zaev, veçmas, vendi, çdo, tregu, madh, vendeve, më, shumë, rajonal, potenciali, kimike, armeve, verteta, ja, europiane, shqipërinë, mes, rilindja, radhëve, axhendë, fund, dhe, qindarkë, asnjë, vettingut, komisioneve, anëtarët, 50, mujore, pagesës, vendim, urbane, qeveria, ardhur, ka, be, negociatave, hapjen, koha, gentiloni, historike, kaninës, blog,

Text of the page (most frequently used words):
për (32), dhe (30), një (22), 2017 (20), nga (13), #gjithë (8), por (7), #ministër (7), #ministrave (6), ministre (6), #shumë (5), #qeveria (5), gjitha (5), #publike (5), këtë (5), vetëm (4), rama (4), #europiane (4), vendit (4), qeverisë (4), parë (4), galeri (4), jashtë (4), kryeministri (4), është (4), bërë (4), çdo (4), universiteti (4), shqipëria (4), shqipërisë (3), mes (3), janë (3), edi (3), #marrëdhënie (3), qytetarët (3), administratës (3), infrastrukturës (3), raport (3), shqiptarëve (3), kthehet (3), edhe (3), rural (3), shqipëri (3), këtij (3), sociale (3), herë (3), shtesë (3), regjistrimi (3), materializohet (3), 2018 (3), shqiptare (3), urbane (3), kryeministria (3), pagesës (3), transformim (3), vendim (3), lajme (3), programi (3), shërbimet (3), ekonomik (3), video (3), foto (3), preambul (3), mail (3), deklarata (3), shtyp (3), fjalime (3), cilësor (2), pikëpamja (2), përmbajtësore (2), mbrojtjes (2), shoqërie (2), procesin (2), nevojshme (2), rëndësishëm (2), fundit (2), shtetit (2), ekonomike (2), ministrat (2), keshillit (2), rilindja (2), vkm (2), udhëzime (2), ligj (2), projekt (2), javor (2), ditari (2), drejtësia (2), gjithëpërfshirëse (2), qëndrueshme (2), rritje (2), pajisur (2), rajonal (2), dijet (2), kemi (2), qenit (2), dëshirojmë (2), procesi (2), udhë (2), hapim (2), vazhdojmë (2), universitet (2), dokumentare (2), anëtarëve (2), duke (2), pasur (2), regjistrohu (2), qartë (2), tillë (2), anëtarët (2), keshilli (2), transformimi (2), fizik (2), larg (2), qëndrueshëm (2), jemi (2), newsroom (2), mirë (2), vullnetin (2), shteti (2), vijmë (2), proces (2), zhvillimin (2), universitetit (2), dijeje (2), oaz (2), ubt (2), jetuarit (2), mënyrën (2), themelor (2), multimedia (2), vetëdijen (2), nuk (2), kaninës (2), liderë (2), përbashkët (2), qendra (2), samitit (2), vendeve (2), kur (2), kulturore (2), mujore (2), ardhmen (2), prej (2), kimike (2), lidhur (2), përfaqësues (2), blog (2), institucione (2), koha (2), time (2), juglindore (2), europa (2), shqipërie (2), shumën, projektit, historike, ballkani, perëndimor, fusha, rilindjes, pësojë, falë, vizita, gjest, transparencës, këtu, haradinaj, këshillit, kryeministrit, kosovës, zonë, menu, kontakte, veçmas, mbrojtur, trashëgimisë, rrënjësor, vendi, adresa, tregu, biznesit, sukses, drejtuesit, rëndësishme, kontaktesh, jeni, numër, regjistruar, mbi, biznes, pamje, drejtua, kabinetit, territorin, sot, takime, vendorë, ndërlidhja, bashkimi, potenciali, europian, jenë, çmoj, madh, pjesë, zaev, shumëndërveprim, ndërveprimin, nxitje, bashkëpunimit, lehtësuar, ftesë, qeverinë, vlorë, qarkut, domethënës, patjetërsueshëm, posaçërisht, italia, aty, kërkojnë, letër, certifikatë, komisioneve, zyre, vettingut, vende, cilido, force, afërt, miqësi, thellë, jashtëzakonshme, gentiloni, hapjen, sportel, kërkon, kërkesë, këshilli, akorduar, rivlerësimit, institucioneve, masën, përcaktimin, duam, mori, sotme, gjë, mbledhjen, dokumente, certifikata, radhëve, fund, qindarkë, asnjë, negociatave, refuzojnë, shenjë, axhendës, ardhur, hap, kryeministre, plane, qeverive, cila, përshpejtim, kuadër, kosovë, pune, kështu, tonë, ndërveprimit, strategjitë, posaçëm, përpara, zotimit, republikës, çliron, thirrjen, përsëris, task, dua, dokumenteve, paraqitja, zgjedhje, lista, rindërtimin, zgjerohet, favor, gjithmonë, qytetarin, marrëdhënies, themelet, 100, lindita, arsimin, shqipërinë, avokati, departamenti, zyrtare, botimeve, përgjithshme, prokuroria, zgjedhjeve, qendror, komisioni, albania, axhendë, portali, tij, qytetarëve, secilit, mirëqënies, shërbim, paçmuara, burimet, ardhmeje, shkuarave, ndarëse, vijën, popullit, prokurimeve, ndryshimi, shkruaj, formateve, datave, temave, sipas, kategorizuara, videot, fotot, kërkoni, kryeministrin, kontakto, mesazh, dokumentarë, presidenti, eksklusive, reportazhe, mediatike, hapësira, gazetarët, ditë, 300, publik, shpenzimet, tjera, kuvendi, formësonin, qarta, imazheve, integrimi, tragjedinë, fjalën, nisa, programin, parlamentit, drejtova, saposhkuar, shtatorin, evropian, bashkimin, botë, binjake, rajon, evropiane, shoqërisë, demokratizimi, drejtës, zhvillimi, faqes, harta, arkiva, rezervuara, drejtat, kullave, barbarinë, pika, bashkuara, bashkuan, vullnete, milion, qershor, armeve, verteta, franca, shtetet, regjimit, ashtu, çdonjërin, botën, tronditi, kërdi, kishin, asadit, armët, ishte, siri, vrastar, nëpërmjet, videove, prindërit, ekonomisë, jashtme, punët, evropën, xhaçka, olta, xhafaj, fatmir, brendshëm, ahmetaj, arben, financave, bushati, gjiknuri, damian, energjisë, nikolla, rinisë, sportit, arsimit, gjonaj, etilda, drejtësisë, furxhi, ditmir, zëvendëskryeministre, mirela, përfaqësuesit, bashkëqeverisje, transparencë, meritë, kualifikime, mbështetja, jetë, madhe, mbështetjen, meritojnë, mësuesit, ristrukturim, mëparshëm, senida, takimin, parasysh, secili, drejtpërdrejtë, rëndësi, përpjekje, konkrete, njëkohësisht, frytshme, kryeministër, mesi, kumbaro, kulturës, qendër, qëndron, cilës, themel, shoqëri, krijuar, drejtësi, reformës, plotë, zbatimin, vëmendjes, ketë, merita, 2021, katërvjeçarit, qeverisja, kthim, rruga, dyshim, kush, tetor, vlorës, shkurt, drejta, vlerat, peleshi, pandeli, niko, zhvillimit, bujqësisë, manastirliu, ogerta, shëndetësisë, klosi, blendi, mjedisit, turizmit, majko, diasporën, qytetare, qato, sonila, sipërmarrjes, mbrojtjen, drejtësinë, bosht, nevojë, shtresat, solidare, individi, profesionale, rejate,
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)
 • Edi Rama
 • Senida Mesi
 • Ditmir Bushati
 • Olta Xhaçka
 • Fatmir Xhafaj
 • Arben Ahmetaj
 • Damian Gjiknuri
 • Lindita Nikolla
 • Etilda Gjonaj
 • Mirela Kumbaro Furxhi
 • Niko Peleshi
 • Ogerta Manastirliu
 • Blendi Klosi
 • Pandeli Majko
 • Sonila Qato
 • Në 2018 materializohet re...
 • RILINDJA URBANE E VLORËS
 • Nderim atyre që dhanë jet...
 • GJATE NDERTIMIT (1940 - 1...
 • PER NJE EKONOMI DINAMIKE ...
 • DITA E PARE NE KRYEMINIST...
 • ALEANCA PER SHQIPERINE EU...
 • NJE FILLIM I RI DREJT NJE...
 • NUK KEMI FITUAR PER TE ND...
 • Strukturë të posaçme për ...
 • Për një ekonomi dinamike ...
 • Foto
 • DEKLARATË PËR SHTYP MBI R...
 • Shkruaj Mesazh
 • Raport publik

Verified site has: 84 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-84


The site also has 1 references to other resources (not html/xhtml )

 kryeministria.al/files/PROGRAMI.pdf  Verify


Top 50 hastags from of all verified websites.

Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 200 OK
Date Sat, 21 Oct 2017 13:56:39 GMT
Server Apache/2.2.15 (CentOS)
X-Powered-By PHP/5.3.3
Expires Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma no-cache
Vary Accept-Encoding,User-Agent
Content-Encoding gzip
Content-Length 13222
Connection close
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie PHPSESSID=hhj1mtcac319q0t9aqcj5resc7; expires=Sat, 02-Dec-2017 05:56:39 GMT; path=/

Meta Tags

title="Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave"
name="description" content="Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve."
name="keywords" content=""
http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, user-scalable=no, maximum-scale=1"
property="og:image" content=""
property="og:title" content="Rilindja Urbane e Kaninës historike"
property="og:url" content="rilindja-urbane-e-kanines-historike"
property="og:description" content="Qendra e Kaninës, e cila me një vendim të posaçëm të Këshillit të Ministrave kthehet në zonë të mbrojtur të trashëgimisë kulturore, do të pësojë një transformim rrënjësor falë projektit të Rilindjes Urbane."
property="og:site_name" content=""

Load Info

page size68643
load time (s)0.44727
redirect count0
speed download29561
server IP134.0.35.231
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"