If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.

site address: telesport.al

site title: Lajme Sportive | ...

Our opinion:

website (probably) only for adults * website (probably) only for adults ! website (probably) immoral * website (probably) immoral ! RED status (not recommended) - not recommended
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at http://vturl.net VeryTinyURL

Meta tags:
description=Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera.;
keywords=Lajme Sportive, lajme sporti, lajme nga sporti, kombetarja, lajme nga kombetarja, shqiperia ne europjan, sporti sot, lajme sportive nga jashte, lajme sot nga sporti, futboll, basketboll, formula 1, motogp, lajmet e fundit, lajme sporti online, lajme online nga sporti, sporti online, kombetarja ne europjan, lajme shqip, lajme nga sporti shqip, lajmet e fundit nga sporti, lajmi i fundit, lajmet e fundit, lajmet e fundit nga sporti;

Headings (most frequently used words):

në, të, me, është, nuk, një, ndaj, kundër, për, më, zeka, edhe, zbulon, ronaldo, wenger, do, bisedën, zotin, fitosh, ndeshje, historinë, mbyll, inter, tregolësha, champions, messi, së, pastaj, vijnë, dy, 92, ta, takim, rossi, vllaznia, superiore, peng, teutës, fitore, çdo, kusht, ka, lorik, te, cana, united, si, lehtë, abramovich, de, boer, mourinho, miku, im, chelsea, vitin, 2016, krye, renditjes, tokios, botërore, olimpiadës, pas, karrierën, aq, federer, thumbon, djokovic, kerber, ferrari, sharapova, australi, laç, motosport, yamaha, bokse, flenë, gjumë, marquez, pole, lorenzo, tenis, vendet, mercedes, dominon, provat, lira, austin, dobët, ndryshojë, krizë, luan, kombat, vjeçar, rikthehet, kupa, botës, ski, shtunën, gara, parë, gjyshi, 85, vendos, rekord, ri, maratonë, lifestyle, hajdutët, vjedhin, shtëpinë, gjyqtarit, serisë, kampionatit, javës, shkon, nunes, white, sfidë, mcgregor, mayweather, wba, mban, duelin, klitschko, joshua, pasi, oraret, mund, rousey, ofroj, revanshin, sporte, mix, volej, sfidat, dhe, dana, drejtuesit, magani, blerja, orë, ideja, çmendur, katër, tifozëve, rummenigge, premier, league, fëmijëve, fitorja, 10, vjeç, pengmarrje, trending, lajmet, fundit, marketing, fitoj, stadiume, playstation, topi, partizanë, europë, keqe, guardiola, skuadra, partizanit, meritonte, fitonte, southampton, mërgjyshi, shënosh, ndjekësit, mbi, presioni, agostinellin, kuqezi, joe, hart, mirëqenë, artë, suarez, takimi, city, luajë, sulm, euro, futboll, hysaj, pogba, opsion, mourinhon, plas, shqipëria, çështja, radhës, kampionati, shqiptar, akuzat, vajushit, serinë, vllaznisë, 17, mustedanagiç, logjikë, real, pa, ekip, dëmtua, shqipërinë, ramos, befason, gjithë, 14, madridi, kryqëzohet, varet, nga, ylli, vet, ku, interi, përfunduar, gabigol, kombetarja, galeria,

Text of the page (most frequently used words):
parë (25), nuk (18), lexo (17), një (17), është (16), europë (15), kampionatet (14), për (14), pak (13), sek (11), orê (10), tjera (10), nga (10), dhe (10), edhe (9), #ronaldo (9), #superiore (8), lala (7), futboll (7), #lifestyle (7), real (6), mund (6), city (6), kundër (5), tenis (5), luan (5), kategoria (5), inter (5), messi (5), altin (5), fundit (5), suarez (5), manchester (4), seria (4), lajmet (4), zeka (4), shumë (4), league (4), #champions (4), ndaj (4), duke (4), ishte (3), artë (3), peng (3), vet (3), metra (3), ylli (3), varet (3), madridi (3), minuta (3), kampionati (3), pogba (3), zbulon (3), wenger (3), historinë (3), takim (3), cana (3), lorik (3), lehtë (3), zotin (3), boer (3), porno (3), vllaznia (3), teutës (3), fitore (3), çdo (3), kusht (3), telesport (3), euro (3), bisedën (3), fitosh (3), united (3), premier (3), sporte (3), motosport (3), shqiptar (3), gjithë (3), ndeshje (3), oct (3), gabigol (2), miku (2), përfunduar (2), abramovich (2), dëmtua (2), vijnë (2), pastaj (2), mourinhon (2), hysaj (2), shqipërinë (2), opsion (2), mourinho (2), chelsea (2), tregolësha (2), sportive (2), ramos (2), eto (2), yje (2), thotë (2), 2016 (2), basti (2), perezit (2), kthejë (2), madridin (2), varrezë (2), elefantësh (2), mes (2), mijë (2), tij (2), nëse (2), disa (2), icardi (2), vështirë (2), mbi (2), foto (2), gjatë (2), kaluar (2), prej (2), shtatë (2), por (2), jetë (2), befason (2), trajnerit (2), fatkeqësisht (2), ish (2), kapitenin (2), kombëtares (2), shqiptare (2), shohim (2), qoftë (2), larg (2), fushës (2), drejtuar (2), stoli (2), siç (2), stekelenburg (2), shpjeguar (2), vetë (2), radhës (2), kjo (2), thjesht (2), punë (2), kështu (2), asistin (2), arkëton (2), merkato (2), guardiola (2), çështja (2), mbyll (2), moto (2), topi (2), fitoj (2), kësaj (2), pas (2), botës (2), vitin (2), shtëpinë (2), kapiteni (2), kombat (2), javës (2), rekord (2), mma (2), liga (2), galeria (2), pasi (2), marketing (2), shkon (2), rossi (2), plas (2), lajme (2), takimi (2), magani (2), laç (2), antalyaspor, fitues, tifozit, golin, samuel, shtëpi, unë, rrija, poshtë, figo, favor, jap, 100, dalim, parëve, lider, simbol, gati, ato, situatë, kalon, mbreti, shikon, bernabeu, harrojnë, gruan, pejiç, barça, momentin, bukur, gjithçka, prenoton, golat, largojë, fituar, kanë, skuadrave, kishte, onda, mëdha, bayern, basketboll, janarin, pavarësisht, gjerman, futbollit, ligue, bundesliga, premtues, talenteve, tjerë, njër, berlin, hetha, kontigjent, vjeçari, kurt, sinan, private, jetën, munich, 2018, karrierës, zgjedhjen, bëmat, salihi, rrëfyer, rregullat, spanjë, cero, reja, radio, pikante, topit, rusi, intervistë, dhënë, fenomeni, ndryshe, njihet, braziliani, gjermanisë, talentit, çmenduria, minorene, mysafirët, dukeshin, hotelit, vllazni, ekip, logjikë, zyrtare, neymar, rinovon, deri, 2021, shpërthen, vajushi, kryqëzohet, hajninë, shpi, milan, juve, kuqezinjtë, shënojnë, historik, nisur, sfida, interi, çmendur, sportemix, fushë, fitonte, southampton, skuadra, keqe, serinë, mërgjyshi, partizanë, partizanit, fitorja, kuqezi, ndjekësit, mirëqenë, playstation, shënosh, hart, joe, tifozëve, katër, agostinellin, presioni, skënderbeun, kryesore, pesë, filmi, zagrebit, rummenigge, rrëfehet, trending, filmat, këngëtaren, seks, hotelin, trondit, meritonte, blerja, cilat, zhurma, natën, zgjuan, ankuan, hotel, lowry, drejtoja, kombëtaren, dinamoja, fëmijëve, budistët, përgatit, sulmojnë, ronaldon, hiqe, atë, konfirmohet, pique, alba, mungojnë, lazio, kontratën, ndiqet, ideja, orë, stadiume, vjeçare, strakoshën, hoxha, pengmarrje, vjeç, ashtu, copyright, krye, dominon, mercedes, formula, tokios, olimpiadës, karrierën, sharapova, botërore, renditjes, kerber, lira, ndryshojë, krizë, djokovic, thumbon, federer, mayweather, mcgregor, sfidë, white, provat, austin, pare, akuzat, shqipëria, mustedanagiç, kombëtarja, vllaznisë, drejtuesit, vajushit, gjumë, dobët, flenë, bokse, yamaha, vendet, lorenzo, australi, pole, marquez, ferrari, dana, ore, sulm, ndiqni, vjeçar, gjyshi, atletikë, serisë, gjyqtarit, vjedhin, hajdutët, instagram, privatesise, politikat, perdorimit, termat, faqeje, përmbajtjes, paautorizuar, riprodhimi, ndalohet, vendos, maratonë, joshua, kampionatit, klitschko, duelin, mban, wba, boks, revanshin, ofroj, rousey, nunes, mix, oraret, sfidat, volej, volejboll, gara, shtunën, ski, kupa, rikthehet, dimërore, luajë, rënë, përjetuar, maxi, maradona, cagliari, meazza, mundur, skuadrës, rendimenti, ndikuar, diel, mauro, tifozët, sherrit, njeriun, përkufizosh, aktualisht, aktivizon, 800, barcelonën, kërcënon, klubin, katalanase, lopez, gjithëve, rikthyer, krahasohet, mira, metoda, ekzistojnë, kohërave, gjitha, legjendarë, mbrojtës, muret, mure, këto, mrekullive, muri, përkufizuar, drejtë, gjithin, përshkuar, muaj, mesatarisht, duheshin, 3000, kinës, madh, tokën, 1994, kombetarja, shtunë, brenda, penallti, priti, fillim, raste, liverpool, blu, ekipit, shpëtimtari, holandezi, ditën, minutave, pikë, dha, barazimin, kënaqur, duhet, ekipi, insistuar, martin, everton, portieri, datëlindjes, grupin, ofensive, tipare, talentuar, mesfushori, denis, veçantë, shije, ketë, barcelonës, tretë, supersfida, transferimeve, politikës, konsiderueshme, kthesë, marrë, madrid, presidenti, florentino, ndeshjes, perez,
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.RED status (not recommended)website (probably) only for adultswebsite (probably) immoral
 • loriku-kryesore
 • Hysaj
 • “Donnarumma do të bëhet m...
 • aguero
 • armando-vajushi
 • wenger-gates
 • mourinho-abramovich
 • de-boer
 • Luis Suarez, ky “100-vjeç...
 • Agostinelli: 12 pikë në 4...
 • Mergjyshi
 • wmpoli
 • ndal
 • Joe Hart tregon përse zgj...
 • rum
 • Bildnummer: 13851202 Dat...
 • pogba-sex
 • etoo
 • sinan-kurt-ic
 • Maradona, Messi, Maxi Lop...
 • david-suarez-barcelona
 • real-perez
 • Priti dy penallti brenda ...
 • wenger-gates
 • Dorëhiqet Grima / Eugent ...
 • ramos
 • gabigol-bologna-3-800x600
 • loriku-kryesore
 • ndal
 • u-17
 • Hysaj
 • aguero
 • zeka
 • magani
 • valentino-rossi-ne-shi
 • Moto gp, marc marquez, ho...
 • hamilton-dhe-alonso-ne-am...
 • maria-sharapova-m1
 • kerber-nr-1
 • Djokovic: Rekordet e Fede...
 • McGregor fton Mayweather ...
 • wladimir-klitschko-ne-str...
 • b141a834e3f0b3dd018e7af39...
 • Derbi Tirana-Farka Volej ...
 • ski-kupa-e-botes-lindsey-...
 • cvbesuswyaatzr1
 • o-gianluca-rocchi-faceboo...

Verified site has: 88 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-85 86-88


The site also has 1 references to external domain(s).

 instagram.com  Verify


Top 50 hastags from of all verified websites.

Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 200 OK
Date Sat, 22 Oct 2016 11:49:15 GMT
Server Apache
Vary Accept-Encoding,Cookie
Link ; rel="htt????/api.w.org/"
Cache-Control max-age=2592000
Expires Mon, 21 Nov 2016 11:49:15 GMT
Content-Encoding gzip
Content-Length 16708
Content-Type text/html; charset=UTF-8

Meta Tags

title="Lajme Sportive | Lajmet e Fundit | TELESPORT"
charset="UTF-8"
http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, user-scalable=no"
name="application-name" content="telesport.al"
name="msapplication-square70x70logo" content="small.jpg"
name="msapplication-square150x150logo" content="medium.jpg"
name="msapplication-wide310x150logo" content="wide.jpg"
name="msapplication-square310x310logo" content="large.jpg"
name="msapplication-notification" content="frequency=30;polling-uri=htt???/notifications.buildmypinnedsite.com/?feed=telesport.al/rss&id=1;polling-uri2=htt???/notifications.buildmypinnedsite.com/?feed=telesport.al/rss&id=2;polling-uri3=htt???/notifications.buildmypinnedsite.com/?feed=telesport.al/rss&id=3;polling-uri4=htt???/notifications.buildmypinnedsite.com/?feed=telesport.al/rss&id=4;polling-uri5=htt???/notifications.buildmypinnedsite.com/?feed=telesport.al/rss&id=5; cycle=1"
name="description" content="Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera."
name="robots" content="noodp"
name="keywords" content="Lajme Sportive, lajme sporti, lajme nga sporti, kombetarja, lajme nga kombetarja, shqiperia ne europjan, sporti sot, lajme sportive nga jashte, lajme sot nga sporti, futboll, basketboll, formula 1, motogp, lajmet e fundit, lajme sporti online, lajme online nga sporti, sporti online, kombetarja ne europjan, lajme shqip, lajme nga sporti shqip, lajmet e fundit nga sporti, lajmi i fundit, lajmet e fundit, lajmet e fundit nga sporti"
property="og:locale" content="sq_AL"
property="og:type" content="website"
property="og:title" content="Lajme Sportive | Lajmet e Fundit | TELESPORT"
property="og:description" content="Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera."
property="og:url" content="htt???/telesport.al/"
property="og:site_name" content="TeleSport"
name="twitter:card" content="summary_large_image"
name="twitter:description" content="Lajme Sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga Futbolli, Basketbolli dhe sportet tjera."
name="twitter:title" content="Lajme Sportive | Lajmet e Fundit | TELESPORT"
name="twitter:site" content="@TeleSportAl"
name="google-site-verification" content="LW9A0Jene0QZnXITskbjlGMATDmJGUVi49qBAinKDrU"
property="fb:app_id" content="478229415679863"

Load Info

page size94335
load time (s)1.390964
redirect count0
speed download12011
server IP138.201.56.69
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"