If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.

site address: gazeta-shqip.com redirected to: gazeta-shqip.com/lajme

site title: Gazeta SHQIP Online | ...e përditshme e pavarur

Our opinion:

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at https://vturl.net VeryTinyURL

Meta tags:
description=Gazete e pavarur ne gjuhen shqipe.;

Headings (most frequently used words):

në, të, për, dhe, me, që, nga, një, rama, do, vetëm, bërë, tiranë, pas, merr, pse, kreu, antimafias, duhet, nuk, vetting, iu, meta, se, kërcënon, gojën, çaj, shqipëri, është, mësuesja, mallkon, ju, vdekshi, nxënësit, më, ja, ku, burrat, femrave, këqija, basha, mesazhet, duhen, hell, humb, dueli, qiqra, kërkon, vitit, krasniqi, vaj, përballë, bashës, përgjigjet, kosova, abraham, qeveria, shqipe, re, edhe, sa, ka, ekonomi, së, urrejnë, vjeçari, përndjekuri, shqiptar, mobiljet, pastruar, limon, ulliri, ish, drurit, shtua, hashashi, dobët, nxënës, je, italia, krimi, kërkesë, gati, zbret, vinçi, kërcënonte, ore, nikolla, ministrja, vila, hidhej, arsimit, gjoka, fitorja, partizanin, alternativa, vetme, amaneti, olimpiada, mbeten, 2024, nis, los, letër, dëbimi, parisi, garë, projektin, djelmoshat, inspekton, daniel, buxheti, kulturën, asnjëherë, mjaftueshëm, agollit, vend, mulloy, andrea, refugjatëve, ema, afganë, jashtëzakonshëm, filma, qendra, olimpike, fiba, dritëro, ushqime, anxhelesi, kapin, zbulohet, tru, harta, terrorit, qytetarit, bie, fikët, rrugë, kaubojsi, ndihmon, kujt, kujtimet, trëndafilat, vajza, dhuratë, buqetë, ndjekin, ata, kinë, droni, filmon, frikshme, shkojnë, bashkua, kohë, çadrës, saliut, skenar, rumun, apo, situatë, polarizuar, mallkim, kinez, jetoni, interesante, evitoni, pa, fruta, perime, hani, ditë, zgjatet, jeta, kolesteroli, lartë, dyerve, hapura, varreza, politikën, arsimor, jetën, 52, italiane, fishuar, prodhimi, drogës, turqi, gjuha, vendoset, programin, veliaj, frezën, jep, ndihma, familjet, mbetën, pastreha, zjarri, reja, vuan, sëmundje, rëndë, kthen, itinerari, zetorit, pastronte, çfarë, negociatat, pandeli, majko, reagon, ashpër, foton, djalit, tij, pd, po, bllokon, un, kushti, lufta, zbriti, ftohtë, braktis, kuvendin, sapo, fjalën, ekskluzive, masakra, vlorës, ndodhi, 11, sekonda, lushnjë, dite, nevojë, mund, masive, rriten, 30, çmimet, qirave, fshin, gjobat, kamatëvonesat, para, dhjetorit, bëjë, zbulohen, siberianë, veriperëndim, shtrenjtimit, sirisë, francezët, peticion, obamës, president, mediat, turke, erdogan, takohet, trump, maj, merkel, apartamenteve, 2010, tigrat, dimensione, trashëgimia, zhvillimi, qëndrueshëm, lidhura, kulturore, rajonale, turist, kreun, kalojë, këtu, gjeni, na, rajoni, sipas, bdi, kosovë, shba, show, demarkacioni, garën, doganave, video, ndalon, ndryshe, fundit, botë, sport, ta, përqafojë, ati, mbështet, lajmet, ligji, opinion, aktualitet, dritën, jeshile, kryesia, kuriozitete, luftën, anti, korrupsion, kadri, veseli, top, kulturë, sociale, mars, showbiz, politikë, shqiptarët, pakt, zaev, maqedoni, kupa, dash, burg, lihet, rinasit, gjuhën, fituar, banda, gazeta, kartëmonedha, italianët, malajzinë, fajëson, veriut, koreja, nam, jong, kim, vdekja, biznes, kubën, shqipërinë, krahasojnë, manipuluar, bora, janë, mei, marshimin, vijojnë, zharrëzës, banorët, ndihmë, gramsh, lart, gishtat, dy, online, shqip, poezia, mijë, gjëra, plagën, fashon, varfërve, darkën, paguajnë, pasurit, aty, hood, robin, ndaheni, vendosni, kur, tallava, kujton, kauzë, protestë, fajshëm, perëndimi, sevilla, fiton, çerekfinalen, prek, juventus, champions, shanajt, mevlan, dashurinë, kategorive,

Text of the page (most frequently used words):
shkurt (57), 2017 (57), #shqip (31), #gazeta (31), për (19), dhe (18), nga (12), një (11), rama (9), #tiranë (7), pas (6), kuriozitete (6), #ekonomi (6), #vetëm (6), gjitha (6), bërë (6), #sociale (5), merr (5), #reklamë (5), duhet (5), pse (5), nuk (5), vetting (5), antimafias (5), kreu (5), shkenca (4), libri (4), kinefili (4), diplomacia (4), 2012 (4), historia (4), çaj (4), brother (4), big (4), horoskopi (4), reportazh (4), është (4), gojën (4), nxënësit (4), kërcënon (4), mallkon (4), mësuesja (4), #shqipëri (4), meta (4), vdekshi (4), opinion (4), politikë (4), kulturë (4), showbiz (4), ndryshe (4), email (4), sport (4), botë (4), aktualitet (4), vinçi (3), shqipe (3), edhe (3), kërcënonte (3), hidhej (3), zbret (3), ore (3), ish (3), përndjekuri (3), shtua (3), kërkesë (3), italia (3), krimi (3), shqiptar (3), kosova (3), qeveria (3), pastruar (3), duhen (3), vaj (3), ulliri (3), limon (3), mobiljet (3), vjeçari (3), drurit (3), mesazhet (3), këqija (3), femrave (3), burrat (3), urrejnë (3), humb (3), gati (3), hashashi (3), online (3), ashpër (3), tij (3), kërkon (3), djalit (3), abraham (3), rajon (3), përballë (3), krasniqi (3), dobët (3), video (3), majko (3), pandeli (3), hell (3), vitit (3), qiqra (3), bashës (3), përgjigjet (3), nxënës (3), arsimit (3), shumë (3), basha (3), ministrja (3), dueli (3), vila (3), nikolla (3), lexuarat (2), bashkua (2), daniel (2), jashtëzakonshëm (2), mulloy (2), filma (2), polarizuar (2), situatë (2), djelmoshat (2), ema (2), apo (2), vend (2), kulturën (2), agollit (2), reja (2), 2024 (2), pavarësisë (2), vjetori (2), 100 (2), abonohuni (2), mbeten (2), saliut (2), çadrës (2), europiani (2), dritëro (2), olimpiada (2), londër (2), buxheti (2), ndiqni (2), asnjëherë (2), mjaftueshëm (2), amaneti (2), letër (2), andrea (2), fishuar (2), vuan (2), sapo (2), ekskluzive (2), masakra (2), vlorës (2), ndodhi (2), sekonda (2), lufta (2), ftohtë (2), braktis (2), kuvendin (2), fjalën (2), zetorit (2), bllokon (2), kushti (2), negociatat (2), gishtat (2), lart (2), reagon (2), foton (2), jetën (2), frezën (2), sëmundje (2), vendoset (2), rëndë (2), nevojë (2), veliaj (2), jep (2), ndihma (2), familjet (2), mbetën (2), pastreha (2), zjarri (2), turqi (2), gjuha (2), programin (2), pastronte (2), arsimor (2), psikoblog (2), teknologji (2), extra (2), top (2), italiane (2), skenar (2), prodhimi (2), drogës (2), lushnjë (2), zbriti (2), rumun (2), garë (2), interesante (2), terrorit (2), evitoni (2), voton (2), ushqime (2), lartë (2), kolesteroli (2), harta (2), fruta (2), tru (2), zbulohet (2), frikshme (2), kujtimet (2), shkojnë (2), sirisë (2), veriperëndim (2), shqipëria (2), perime (2), varreza (2), filmon (2), trëndafilat (2), kujt (2), kapin (2), ndjekin (2), ata (2), kohë (2), tigrat (2), droni (2), hani (2), kinë (2), zgjedhja (2), jeta (2), zgjatet (2), presidentit (2), ditë (2), masive (2), zbulohen (2), dhuratë (2), qendra (2), politikën (2), kthen (2), merkel (2), projektin (2), inspekton (2), fiba (2), olimpike (2), vetme (2), hapura (2), alternativa (2), partizanin (2), fitorja (2), gjoka (2), anxhelesi (2), los (2), parisi (2), dyerve (2), nis (2), president (2), maj (2), 300 (2), 2013 (2), protected (2), greva (2), obamës (2), peticion (2), francezët (2), trump (2), dëbimi (2), takohet (2), urisë (2), erdogan (2), turke (2), mediat (2), afganë (2), refugjatëve (2), vajza (2), siberianë (2), buqetë (2), lidhura (2), 2010 (2), shtrenjtimit (2), apartamenteve (2), rriten (2), çmimet (2), trashëgimia (2), kulturore (2), zhvillimi (2), qëndrueshëm (2), dimensione (2), para (2), rajonale (2), itinerari (2), dite (2), çfarë (2), mund (2), bëjë (2), turist (2), mallkim (2), kinez (2), jetoni (2), dhjetorit (2), qirave (2), kamatëvonesat (2), fshin (2), kaubojsi (2), rrugë (2), fikët (2), ndihmon (2), bie (2), qytetarit (2), gjobat (2), mevlan, shqipërinë, nam, kubën, dashurinë, vdekja, kim, biznes, politika, jong, shanajt, fashon, lexuesve, mbi, koreja, kujton, kartëmonedha, mijë, vijojnë, komentet, veriut, 2341, përditshme, fajëson, italianët, banorët, malajzinë, plagën, poezia, gramsh, darkën, protestë, ndaheni, vendosni, kur, gjëra, varfërve, manipuluar, kauzë, paguajnë, pasurit, aty, krahasojnë, ndihmë, kërko, mbështetur, bora, çerekfinalen, marshimin, mei, hyni, hood, sevilla, fiton, prek, tallava, juventus, champions, zharrëzës, robin, janë, fajshëm, perëndimi, group, kryesia, 3385, 20693, pesë, kategorive, sipas, 24187, 22602, kryesoret, 8127, 6429, 6428, 5756, lajmet, fundit, ndjekësit, 877, fansa, dëshmorët, mëzez, 964, 066, media, pjesë, tona, kontaktet, redaksisë, adresa, tel, mail, 069, fituar, 565, 272, garën, ndalon, përqafojë, ati, 658, gjeni, rrjetet, dash, mars, rajoni, 5218, 5217, banda, rinasit, lihet, burg, kupa, pakt, 4711, 4071, deputeti, partisë, socialiste, reaguar, fotografisë, shpërndarë, shqiptarët, zaev, këtu, kreun, kadri, veseli, show, demarkacioni, kalojë, kosovë, shba, mbështet, doganave, maqedoni, luftën, anti, korrupsion, ligji, gjuhën, dritën, jeshile, kontaktoni, bdi, pavarur,
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)
 • Pandeli Majko reagon ashp...
 • “Vetting”-u, Rama i përgj...
 • Basha: Ministrja e Arsimi...
 • Rama: PD po bllokon “Vett...
 • “Lufta e ftohtë”, Meta br...
 • Pse u shtua hashashi, kre...
 • Kërcënonte se do hidhej, ...
 • Lushnjë, zbriti të pastro...
 • Kreu i Antimafias italian...
 • Mësuesja mallkon dhe kërc...
 • Turqi, gjuha shqipe vendo...
 • Veliaj jep ndihma për fam...
 • E reja vuan nga një sëmun...
 • Banorët e Zharrëzës vijoj...
 • “Itinerari i një dite”, j...
 • Ekonomi: Trashëgimia kult...
 • Ministri i Zhvillimit Eko...
  Qeveria fshin gjobat dhe ...
 • Italianët e krahasojnë Sh...
 • Zbulohen varreza masive n...
 • Francezët, peticion Obamë...
 • Mediat turke: Erdogan do ...
 • Merkel kthen politikën e ...
 • Vdekja e Kim Jong-nam, Ko...
 • Daniel Mulloy: Kosova, ve...
 • Amaneti në letër i Dritër...
 • Bora… poezia që i kujton ...
 • “Dueli i Vitit”, Krasniqi...
 • Qendra e re Olimpike, FIB...
 • Gjoka: Fitorja me Partiza...
 • “Olimpiada 2024”, mbeten ...
 • Champions, Juventus “prek...
 • PSE NUK IU BASHKUA META Ç...
 • SKENAR RUMUN NË SHQIPËRI ...
 • MALLKIM KINEZ NË TIRANË. ...
 • Fadil Lepaja
  PERËNDIMI I (PA)FAJSHËM
 • Lutaj: Neveritim me përbu...
  PROTESTË PA KAUZË DHE TAL...
 • Ja sa fruta e perime duhe...
 • Kolesteroli i lartë, 8 us...
 • Ku shkojnë kujtimet e fri...
 • 5 gjëra që nuk duhen bërë...
 • “Robin Hood”, aty ku të p...
 • Mesazhet më të këqija të ...
 • Vaj ulliri dhe limon për ...
 • Qytetarit i bie të fikët ...
 • Kujt i duhen trëndafilat!...
 • Kinë, droni filmon tigrat...
 • Mësuesja mallkon dhe kërc...
 • Pse u shtua hashashi, kre...
 • “Vetting”-u, Rama i përgj...
 • Basha: Ministrja e Arsimi...
 • Kërcënonte se do hidhej, ...
 • Pandeli Majko reagon ashp...
 • “Vetting”-u, Rama i përgj...
 • Basha: Ministrja e Arsimi...
 • Rama: PD po bllokon “Vett...
 • “Lufta e ftohtë”, Meta br...
 • Pse u shtua hashashi, kre...
 • Kërcënonte se do hidhej, ...
 • Lushnjë, zbriti të pastro...
 • Kreu i Antimafias italian...
 • Banda e Rinasit, lihet në...
 • UPS
 • Mësuesja mallkon dhe kërc...
 • Turqi, gjuha shqipe vendo...
 • Veliaj jep ndihma për fam...
 • E reja vuan nga një sëmun...
 • Daniel Mulloy: Kosova, ve...
 • Amaneti në letër i Dritër...
 • Maqedoni, Zaev pakt me sh...
 • Ligji për gjuhën shqipe m...
 • Kosovë, SHBA mbështet kre...
 • Kadri Veseli në ‘Top Show...
 • PSE NUK IU BASHKUA META Ç...
 • SKENAR RUMUN NË SHQIPËRI ...
 • MALLKIM KINEZ NË TIRANË. ...
 • Horoskopi
 • SIGURIMI I JETËS SË NXËNË...
 • EasyPay
 • Union Bank kombetarja
 • Mesazhet më të këqija të ...
 • Vaj ulliri dhe limon për ...
 • Qytetarit i bie të fikët ...
 • Kujt i duhen trëndafilat!...
 • Kinë, droni filmon tigrat...
 • 2-vjeçari humb garën se n...
 • Ja sa fruta e perime duhe...
 • Kolesteroli i lartë, 8 us...
 • Ku shkojnë kujtimet e fri...
 • Zbulohen varreza masive n...
 • Francezët, peticion Obamë...
 • Mediat turke: Erdogan do ...
 • Merkel kthen politikën e ...
 • “Dueli i Vitit”, Krasniqi...
 • Qendra e re Olimpike, FIB...
 • Gjoka: Fitorja me Partiza...
 • “Olimpiada 2024”, mbeten ...
 • DigitAlb logo

Verified site has: 100 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-85 86-90 91-95 96-100


Top 50 hastags from of all verified websites.

Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Date Thu, 23 Feb 2017 23:04:43 GMT
Content-Type text/html; charset=iso-8859-1
Transfer-Encoding chunked
Connection keep-alive
Set-Cookie __cfduid=de367fae43d57a028f3d8deb31ea814a71487891083; expires=Fri, 23-Feb-18 23:04:43 GMT; path=/; domain=.gazeta-shqip.com; HttpOnly
Location htt???/gazeta-shqip.com/lajme/
Vary Accept-Encoding
Server cloudflare-nginx
CF-RAY 335e5189a58d090e-CDG
HTTP/1.1 200 OK
Date Thu, 23 Feb 2017 23:04:43 GMT
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding chunked
Connection keep-alive
Set-Cookie __cfduid=d62a5ff4050d97fadfcca2fe379bf2f7e1487891083; expires=Fri, 23-Feb-18 23:04:43 GMT; path=/; domain=.gazeta-shqip.com; HttpOnly
Last-Modified Thu, 23 Feb 2017 22:00:34 GMT
Cache-Control max-age=3, must-revalidate
Expires Thu, 23 Feb 2017 22:35:54 GMT
Vary Accept-Encoding,Cookie
Server cloudflare-nginx
CF-RAY 335e5189b597090e-CDG
Content-Encoding gzip

Meta Tags

title="Gazeta SHQIP Online | ...e përditshme e pavarur"
charset="UTF-8"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0"
name="description" content="Gazete e pavarur ne gjuhen shqipe."
property="og:title" content="Gazeta SHQIP Online"
property="og:type" content="article"
property="og:url" content="htt???/gazeta-shqip.com/lajme/"
property="og:site_name" content="Gazeta SHQIP Online"
property="fb:app_id" content="248747678832925"
property="og:description" content="...e përditshme e pavarur"
name="twitter:card" content="summary"
name="twitter:domain" content="gazeta-shqip.com"
name="twitter:title" content="Gazeta SHQIP Online"
name="twitter:description" content="...e përditshme e pavarur"
name="generator" content="WordPress 4.7.2"
property="fb:pages" content="230928680338572"
name="generator" content="Powered by Visual Composer - drag and drop page builder for WordPress."

Load Info

page size261077
load time (s)0.049789
redirect count1
speed download777260
server IP104.28.19.2
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"