If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.

site address: kryeministria.al

site title: Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave

Our opinion:

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at https://vturl.net VeryTinyURL

Meta tags:
description=Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve.;
keywords=;

Headings (most frequently used words):

për, të, në, reformat, pakti, mirëqenies, gjithë, shembulli, ekselencës, maturantët, sociale, shtetndërtuese, ministrave, mirënjohje, shqipërinë, ndërtojmë, foto, madhe, solidaritetit, 25, vite, me, kontakto, video, tiranën, tjetër, gjeneratës, dhe, njëmijë, legalizime, reja, falas, shkodër, një, mesazh, kryeministrin, raport, rama, edi, tjera, institucione, qeverisë, shpenzimet, publik, ditë, shkruaj, 300, gazetarët, mediatike, hapësira, eksklusive, reportazhe, dokumentarë, paketa, më, përmirësim, legalizimit, guide, ditën, uruar, bardhit, reshat, baba, familjen, albania, business, novruzit, 20, botimi, prezantohet, kimike, armeve, verteta, ja, europiane, sulltan, njoftim, procesit, axhendë, finalizimin, angazhuar, plotësisht, international, transparency, raportin, ndjeshëm, zbatimin, media, fillojë, do, drejtësi, reforma, që, momentin, negociatat, mogherini, blog,

Text of the page (most frequently used words):
dhe (43), për (30), #ministër (19), 2017 (17), është (14), një (13), #shumë (9), nga (8), por (7), #gjithë (6), #kryeministri (6), duke (6), evropian (6), #qeveria (6), #shteti (6), #publike (6), #ministrave (6), tij (5), evropiane (5), shërbimet (5), bashkimin (5), kur (5), sot (5), nuk (5), albania (4), sepse (4), rropatur (4), herë (4), tre (4), bërë (4), rama (4), edi (4), shqipërinë (4), vijnë (4), patjetër (4), ekonomike (4), ishte (4), programi (4), ekonomik (4), rajon (4), galeri (4), preambul (3), integrimi (3), reja (3), botë (3), shqipëria (3), shoqërisë (3), nëpërmjet (3), kryeministria (3), demokratizimi (3), drejtës (3), lajme (3), reformat (3), janë (3), video (3), foto (3), fundit (3), mail (3), vet (3), sociale (3), mirëqenies (3), shqiptare (3), kjo (3), zhvillimi (3), tjera (3), rëndësishme (3), këtu (3), vjet (3), këtë (3), deklarata (3), ndërtojmë (3), shtyp (3), pjesë (3), fjalime (3), parë (3), guide (3), business (3), mllefin (2), recituar (2), keni (2), pakti (2), procesit (2), lirë (2), financat (2), zhvillimit (2), raport (2), publik (2), 2016 (2), juaj (2), mbushura (2), hartime (2), jashtme (2), gjithmonë (2), njeriut (2), kryevepra (2), vështirë (2), mos (2), çdo (2), mijë (2), uroj (2), ditë (2), ekonomisë (2), jetë (2), atyre (2), askush (2), shokë (2), shtetndërtuese (2), integrimit (2), dashur (2), sytë (2), beni (2), shkodër (2), falas (2), personazhin (2), legalizime (2), njëmijë (2), miku (2), pangushëllueshëm (2), transparency (2), international (2), mbi (2), shërbime (2), vendin (2), shembulli (2), ekselencës (2), krijojë (2), foltore (2), maturantët (2), dinte (2), mirënjohje (2), njihte (2), novruzit (2), skema (2), udhëzime (2), punëve (2), hoqën (2), kimike (2), regjimit (2), qeverisë (2), newsroom (2), vkm (2), ligj (2), madh (2), projekt (2), keshillit (2), javor (2), ditari (2), ministrat (2), multimedia (2), dokumentare (2), regjistrohu (2), gjitha (2), keshilli (2), dhënë (2), drejtave (2), vendit (2), sulltan (2), ndihma (2), prej (2), larg (2), shqipërie (2), ardhmen (2), familjen (2), qeni (2), blog (2), mjaftueshme (2), baba (2), flemë (2), qetë (2), reshat (2), lartë (2), bardhit (2), seç (2), shtua (2), fondi (2), ndihmës (2), pensionistët, vërë, dispozicion, fondin, këto, përballuar, hapura, vigjilje, festave, kanë, insektet, njërit, ato, investuar, investim, atë, kthyer, mundësi, njerëzve, tulla, llac, tjegulla, baltën, familjare, rilindur, tonë, betejës, legalizimet, tjetër, gjeneratës, tiranën, bërrylat, para, mizat, ekonominë, indeksin, njërës, festën, besimit, ushtrimit, rikthimit, ndryshimit, pas, bektashiane, botërore, kryegjyshatës, kryegjyshi, vizitoi, bektashi, komunitetit, media, njoftim, gjykatën, shqiptar, gjyqtarit, pozicionin, përzgjedhjes, kombëtare, procedurën, zbatimin, fillojë, drejtësi, reforma, fetar, uruar, negociatat, prezantohet, sukses, regjistruar, jeni, adresa, menu, transparencës, strategjitë, pune, plane, kontakte, botimi, kuadër, ditën, ofron, partners, tonucci, publikim, botimit, prezantimin, pranishëm, cuttillo, alberto, tiranë, italian, ambasadorin, bashku, momentin, mogherini, 643, bën, familjeve, këtyre, pozitiv, ndikim, ketë, pritet, aspektin, tregun, saj, qarkullimin, disponimin, mundur, vendimi, qeverisjes, këtij, pronës, ligjërimi, vite, solidaritetit, madhe, paketa, historikun, vjetra, lekë, pensionistëve, njësive, plotësisht, drejtpërdrejtë, ndjeshëm, miqësor, bashkëbisedim, edhe, patëm, arsye, strategjikë, tanë, partnerëve, prania, zakonshme, sesa, vizitë, raportin, përmirësim, angazhuar, shqyrtim, marrë, vende, 176, rendit, vitin, korrupsionit, perceptimit, përmbi, raporti, legalizimit, finalizimin, pusetat, harito, ecur, gazetarët, kategorizuara, videot, fotot, kërkoni, kryeministrin, kontakto, mesazh, shkruaj, dokumentarë, eksklusive, reportazhe, mediatike, hapësira, 300, temave, shpenzimet, institucione, shqipërisë, kuvendi, presidenti, prokurimeve, portali, popullit, avokati, administratës, departamenti, zyrtare, botimeve, sipas, datave, përgjithshme, cilësore, prioritarë, sektorëve, disa, identifikuar, vazhdim, dekadave, portretin, apo, profilin, urgjencë, standardet, plotë, përputhje, nevoja, formateve, xhepi, varen, zotuar, jemi, mars, arsim, urbane, rilindja, shkurt, videove, imazheve, qendra, prokuroria, turizmi, kullave, çdonjërin, botën, tronditi, kërdi, kishin, asadit, armët, koha, siri, vrastar, barbarinë, binjake, tragjedinë, shtetet, time, fjalën, nisa, programin, parlamentit, drejtova, saposhkuar, shtatorin, faqes, harta, arkiva, rezervuara, drejtat, ashtu, bashkuara, zgjedhjeve, mes, qendror, komisioni, europiane, axhendë, qytetarëve, secilit, mirëqënies, shërbim, paçmuara, burimet, përbashkët, ardhmeje, shkuarave, ndarëse, franca, vijën, formësonin, ndryshimi, qarta, pika, bashkuan, vullnete, milion, qershor, armeve, verteta, energjia, bujqësia, pluhuri, kulturës, urban, ahmetaj, arben, financave, nikolla, lindita, sportit, arsimit, vasili, petrit, drejtësisë, kumbaro, mirela, klosi, gjermeni, blendi, rinisë, milena, administratën, inovacionin, beqaj, ilir, shëndetësisë, gjiknuri, damian, industrisë, energjisë, koka, eglantina, transportit, mjedisit, zëvendëskryeministër, rrethuar, tezgën, mbijetonte, përpiqej, secili, zonë, 100, akoma, ishim, vetëm, kryeministër, peleshi, niko, kodheli, infrastrukturës, mimi, mbrojtjes, tahiri, saimir, brendshme, bushati, ditmir, gjosha, klajda, ekonomi, milva, dervishaj, sokol, lefter, panariti, agroindustria, lirive, atlantike, euro, strukturat, besueshmërinë, ritmin, përshpejtojë, cilësinë, rritë, synon, politikën, qeverisës, ynë, themelore, respekt, statusit, përmbushje, barabartë, mënyrë, vlen, ligjit, forca, sigurt, shqipëri, publikut, besimin, rikthyer, angazhohet, arsimi, marrja, kandidat, edmond, shekullit, ujërave, administrimit, rural, bujqësisë, felaj, ermonela, parlamentin, marrëdhëniet, çuçi, bledi, vendore, çështjet, xxi, shoqërinë, fillimi, ndryshojmë, vetveten, ndryshuar, guximin, vizionin, kemi, shumicës, politik, veprimit, përparësinë, përbëjnë, anëtarësimin, bisedimeve, rejate,
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)
 • Niko Peleshi
 • Preambul
 • Integrimi në Bashkimin Ev...
 • Shqipëria Evropiane, në r...
 • Shteti i së Drejtës dhe d...
 • Zhvillimi Ekonomik
 • Shërbimet Publike
 • Njëmijë legalizime të rej...
 • RILINDJA URBANE NË ARSIM
 • Nis Konferenca Kombëtare ...
 • Nderim atyre që dhanë jet...
 • GJATE NDERTIMIT (1940 - 1...
 • PER NJE EKONOMI DINAMIKE ...
 • DITA E PARE NE KRYEMINIST...
 • ALEANCA PER SHQIPERINE EU...
 • NJE FILLIM I RI DREJT NJE...
 • NUK KEMI FITUAR PER TE ND...
 • Për një ekonomi dinamike ...
 • Foto
 • DEKLARATË PËR SHTYP MBI R...
 • Shkruaj Mesazh
 • Raport publik

Verified site has: 86 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-85 86-86


Top 50 hastags from of all verified websites.

Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 200 OK
Date Fri, 24 Mar 2017 02:21:12 GMT
Server Apache/2.2.15 (CentOS)
X-Powered-By PHP/5.3.3
Expires Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma no-cache
Vary Accept-Encoding,User-Agent
Content-Encoding gzip
Content-Length 14071
Connection close
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie PHPSESSID=gvbgad1fliekm5oqt5gb7mpe12; expires=Thu, 04-May-2017 18:21:12 GMT; path=/

Meta Tags

title="Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave"
name="description" content="Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve."
name="keywords" content=""
http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, user-scalable=no, maximum-scale=1"
property="og:image" content=""
property="og:title" content="Pakti i Mirëqenies Sociale"
property="og:url" content="pakti-i-mireqenies-sociale1490196717"
property="og:description" content="Sot, patjetër që ndihma ekonomike është larg së qeni e mjaftueshme, që ne të flemë të qetë, por është tre herë me e lartë seç ishte dhe jo sepse u shtua tre herë më shumë fondi i ndihmës ekonomike, por sepse u hoqën nga skema e mbështetjes financiare me ndihmë ekonomike, çereku i atyre që e merrnin deri dje, ndërkohë jetonin nëpër vila, bridhnin me makina, kishin punë e rroga."
property="og:site_name" content=""

Load Info

page size72359
load time (s)0.494068
redirect count0
speed download28479
server IP134.0.35.231
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"