If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.

site address: telegrafi.com

site title: Lajmet e fundit - Telegrafi

Our opinion:

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at https://vturl.net VeryTinyURL

Meta tags:
description=Telegrafi i u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.;

Headings (most frequently used words):

më, të, lexuarat,

Text of the page (most frequently used words):
për (42), #video (33), foto (30), dhe (30), #shumë (27), nga (20), një (17), #është (15), lajme (10), botë (8), fun (8), #vetëm (7), #telegrafi (7), nuk (6), kur (6), #sport (6), auto (6), #gjatë (5), saj (5), mirë (5), pdk (5), #kosova (5), ldk (5), maqedoni (5), parë (5), duhet (4), pas (4), sjell (4), tjera (4), botën (4), mëdha (4), flet (4), çfarë (4), cilën (4), artë (4), meshkujt (4), janë (4), marketing (4), social (3), shqipëri (3), fëmijëve (3), jetë (3), publikon (3), drejtat (3), mes (3), njihuni (3), zbulon (3), the (3), rreth (3), treg (3), edhe (3), ushqimi (3), erë (3), bebja (3), metra (3), stili (3), pjesë (3), tij (3), sekonda (3), ende (3), nëna (3), receta (3), aak (3), femra (3), yjet (3), formacioni (3), filmohet (3), dukagjini (3), ujë (3), përse (3), krijesa (3), 2017 (3), griezmann (3), misterioze (3), pesë (3), shqipërisë (3), gati (3), pse (3), askush (3), vazhdon (3), magazina (3), ekonomi (3), teknologji (3), shtëpi (3), kosovë (3), qytetarët (3), ditë (3), vjet (3), trend (3), cr7 (2), messi (2), evropiane (2), ligat (2), shijes (2), mungon (2), meriton (2), nën (2), internet (2), mobile (2), mundësinë (2), ndonjëherë (2), kam (2), lojtari (2), totti (2), maradona (2), minuta (2), topin (2), buffon (2), kuzhina (2), pique (2), gjidhënia (2), trajtoni (2), reja (2), akr (2), bëhet (2), përtej (2), sallata (2), deserte (2), duart (2), tua (2), gurmania (2), gatimi (2), sezonit (2), zezë (2), gjakut (2), dashuria (2), media (2), koalicione (2), arkiva (2), portali (2), mcc (2), kujdesi (2), kafshët (2), udhëtime (2), dekor (2), seksi (2), fitnes (2), politike (2), kërko (2), punë (2), moti (2), flitet (2), muzike (2), film (2), parashë (2), rekorde (2), rtv (2), përfitojë (2), transferimin (2), kërkon (2), cilat (2), kryesor (2), pro (2), wako (2), medaljen (2), kosovës (2), ahmetaj (2), shpejtim (2), veten (2), droni (2), koleksionit (2), dredhëzat (2), rekomanduara (2), nëse (2), energjetika (2), luftarake (2), gotë (2), mjekësi (2), alternative (2), dieta (2), punime (2), temat (2), javore (2), shendetesi (2), financa (2), biznes (2), bujqësi (2), xhirim (2), biki (2), pushkën (2), fustan (2), kishin (2), haradinaj (2), terroristit (2), kokën (2), hedhur (2), 500 (2), këtë (2), përshkuar (2), tre (2), plumbi (2), fuqishme (2), pasaportat (2), popullit (2), skandalin (2), berishës (2), besnik (2), gjykimi (2), shtyhet (2), shqiptar (2), eksperimenti (2), përloti (2), shikoni (2), portal (2), reagojnë (2), avokati (2), thotë (2), gjashtëvjeçare (2), opozita (2), kronika (2), kulturë (2), shkencë (2), korrupsionit (2), hetimin (2), nacionale (2), byroja (2), formohet (2), nitaj (2), vettingun (2), miraton (2), parlamenti (2), bëri (2), shkeli (2), skandalet (2), çelaj (2), bën (2), prishtinë (2), tash (2), rusi (2), çaj (2), fushatën (2), hoxhaj (2), enever (2), pasulit (2), brenda (2), konventën (2), takojnë (2), dobët (2), veshur (2), rishikime (2), bukur (2), bukuri (2), modë (2), biri (2), familja (2), karriera (2), fundit (2), rrugët (2), afrohen (2), kontracepsioni (2), sigurt (2), futboll (2), basketboll (2), sporte (2), çka (2), moto (2), telefonave (2), linjën (2), meizu (2), play (2), selimi (2), mah (2), unitedi (2), 3000 (2), baterinë (2), konfirmon (2), lenovo (2), kalimit (2), metodë (2), sot (2), kujdes (2), gjarpërinjve (2), dështime (2), blerë (2), ashpër (2), jetën (2), vdekjeprurës (2), barsoleta (2), unaza (2), kuriozitete (2), palara (2), rroba (2), ndryshon (2), atë (2), betejë (2), pacolli, lexuarat, shume, fokusi, motoja, fillim, kapja, kryesore, beteja, intervista, ndryshimet, përmbushur, xhbanes, qeveri, jashtë, ishte, shtetit, kornizave, kundërpërgjigjet, kuvendi, frikësojnë, elegante, ballina, grua, miratoi, demiri, abdixhiku, duan, arjola, rrëfen, sensibilizuese, bravo, klasës, shoqet, shokët, aktualja, pikturon, prishtina, maturantja, viteve, skuadrës, fokuset, shisnin, mos, sikur, sociedadit, bregdetin, daci, menjëherë, mrekulli, shihni, pinë, ujin, orizit, filloni, biznesmeni, xhiruar, supervetura, modelja, njohur, klipit, muzikantit, anglez, nexhat, sejdiu, kauzave, cili, ambasadore, ekranit, bukuroshja, osmani, albana, nevojë, dritë, jep, fushata, luledielli, opinione, realitet, mit, marrëdhëniet, japoneze, live, mësoni, votoni, qershor, vazo, ngjitur, aurenc, kulla, new, york, times, 1939, premtja, shenjtë, administratën, haradinajt, tjerët, kushte, atlantida, maloku, wizards, modës, përgatitni, shkaktojë, mundësi, gruevski, vet, deodorant, shtëpie, qanë, geti, marina, martohen, verë, qeverisjes, fjolla, morina, ekonomik, përvjetorin, zhvillimi, kreatorja, beben, uron, cilësohet, shëndetshme, vezët, papërpunuara, profesionale, keshilla, mjekesore, bariachara, qytetet, ndodhë, bukura, histori, shkurtra, gjakderdhje, fjali, jua, rrëqethin, trupin, fiksuar, vitheve, banaliteti, lehtësojnë, hull, ligës, premier, prej, ardhjes, marco, silva, befasojë, ndeshje, pozitë, ora, lingard, nis, city, automoto, sportet, tenis, puna, livescores, veprimi, pushtet, çuditshëm, renditja, kontratës, fyerjet, televotim, sherri, paprecedentë, amerikan, big, fondi, brother, dënon, banorët, duke, çuar, liverpooli, fjalët, mposhtë, përfiton, realin, theo, hernandezin, neville, kritikon, përballje, tifozët, vështirësitë, siguri, provuam, ushtria, ditësh, fillimi, punës, qeverisë, smardonline, dashurisë, vera, pesëdhjetë, alternativa, filmohen, nisma, zgjedhjet, parlamentare, tema, title, share_buttons, shkepje, sociale, kamerat, tmerrshme, aplikacione, dorë, provojeni, vetëvendosjen, thënë, ketë, zhvillim, inteligjencës, detyruar, heq, por, pamjet, student, harvardit, militanti, isis, hedh, ndryshoi, lëvizja, larg, gazetarëve, geek, mercedesi, truqe, qofte, mafina, banane, krejt, listë, pak, risote, fruta, deti, fileto, viqi, patateve, akullore, emisioni, tetë, dëmtimet, zakonshme, apo, ndokush, familjes, vuan, qarkullimi, këto, ngjarje, ditur, zgjidhja, modelin, cilin, sfidon, konkurrentët, paguani, euro, kolonës, ikë, motoçikleta, max, ideale, lajmeve, dendura, verës, mazda, fiton, çmimin, dizajn, modeli, fantastik, rrejshme, sallonet, nxehta, asnjë, hajnave, qumësht, tortilla, mbushura, tortë, mrekullueshme, ëmbëlsirë, çokollate, vezë, mbush, propozim, darkë, racion, shijshëm, patate, krem, kafe, apps, mençur, frakturat, babai, humb, kontrollin, përpjekjen, parkuar, profesionist, lada, transformers, krijojnë, telefonit, robotin, armatosur, çmendura, detaje, shtesë, jeep, wragler, prodhuesi, akullt, osteoporotike, hodhi, nervat, mirëqenies, helicobacter, pylori, shkaktari, inflamacionit, stomakut, humbni, ndjeni, mik, lodhje, pini, shkencore, këshilla, natyra, atraksioni, norvegjisë, fjala, shëndetit, frutat, shtyllës, rrezikuar, kurrizore, sëmundjet, inflamatore, zorrëve, sfidat, trajtimit, porsalindurve, pasqyra, dushi, vlerat, normale, zgjedhësh, klinikën, stomatologjike, dhomi, rrudhosen, gishtërinjtë, vetura, mbeturinën, dashurore, përfitimi, shtypen, ose, përdoren, çfarëdo, forme, tjetër, qëllime, miratimin, mund, drejtuesve, telegrafit, shfrytëzuar, materialin, këtij, obligoheni, pranoni, kopjohen, informacionet, përdorimit, policy, rezervuara, 2006, follow, around, web, privacy, kerko, materialet, pune, smard, radio, shendetesia, partnerët, mirëmbahet, kompania, kushtet, merrte, zbuluan, vendosën, ndjekin, lepurin, fut, vrimë, mbetën, shokuar, vend, lërimin, mistik, pretendon, shpirtin, fëmijës, lindur, turpëroi, detyroi, shoferin, tokës, kopshtaren, bajram, 093, kelmendi, info, com, 038, 224, imiton, muzeut, shfaqen, ndryshe, akulloret, sheqerkat, ariu, lidhje, dorëzohen, ndërkombëtar, ndeshjet, marrë, gjitha, ofertë, durmishin, zvicra, listën, radhës, real, hadergjonaj, mesin, katër, shqiptarëve, zidane, dëshiron, kantes, betisi, interit, juventusi, demi, virgjëresha, ujori, shigjetari, peshqit, peshorja, luani, gaforrja, dashi, falje, bricjapi, binjakët, akrepi, conte, mundëson, unitedit, moratas, gabigol, zyrtare, nënshkruan, music, llojshmërisë, elektrike, betohen, ministrat, rinj, shënua, dita, botërore, biologjike, lirë, shba, zgjasin, program, humanitar, haitianët, arrestohet, gjermani, grup, rrymës, tarifës, cuadradon, mbajnë, shabani, atleti, ëndërron, bolti, cech, drejtuesit, klubit, sanchezin, rikthimin, ozilin, livescore, obsh, bota, përgatitur, përballë, epidemive, presin, awards, billboard, horoskopi, stil, nënat, vajzat, duken, identike, veshje, plot, ngjyra, blerina, nëntë, kllokoqi, rugova, mënyra, mësuar, fëmijën, lidhë, këpucët, ngërçet, fotot, bija, alex, nënshkruhet, kush, patjetër, herë, kurdo, zëri, tradhtinë, projekti, koalicionin, parkun, industrial, qylagë, lipjanit, daul, vjen, përkrahur, hotin, bebes, viziton, largohet, ngjashmëri, agnesa, vuthaj, tejet, joshëse, palestër, elita, rudi, pabesueshme, shkëlqen, motrën, capital, quan, tiranën, kryeqytet, ballkanit, zayn, malik, vjollca, jenniferin, fona, xhirimeve, lana, del, rey, klipin, weeknd, diona, sukses, luana, madh, debutimin, havera, ema, uka, tepihun, kuq, kanës, lajmet,
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)
 • Pesëdhjetë vjet nga Vera ...
 • AP publikon një listë të ...
 • Gruevski ende ka mundësi ...
 • Zhvillimi ekonomik gjatë ...
 • Tash në RTV Dukagjini,
 • Veprimi i çuditshëm i Har...
 • Neville kritikon tifozët ...
 • Liverpooli gati ta mposht...
 • Banaliteti, fyerjet dhe s...
 • Fjolla Morina në përvjeto...
 • Geti dhe Marina martohen ...
 • Si ta përgatitni vet një ...
 • Kreatorja Atlantida Malok...
 • Përse meshkujt janë të FI...
 • Histori të shkurtra me ve...
 • Sa janë të shëndetshme ve...
 • Nëse ju apo ndokush i fam...
 • Si të trajtoni tetë nga d...
 • Krejt ka pak – Risote me ...
 • ‘Mafina’ me banane
 • Akullore nga dredhëzat pë...
 • Mazda fiton çmimin e ri p...
 • Paguani vetëm 2 euro në d...
 • Mercedesi bën të ditur mo...
 • BIKI është droni i parë p...
 • Meizu sjell linjën e re t...
 • Lenovo konfirmon baterinë...
 • Filmohet krijesa misterio...
 • Unaza e blerë në treg i n...
 • Eksperimenti social që pë...
 • Haradinaj: Ushtria bëhet ...
 • Maradona: Totti është loj...
 • Parlamenti i Shqipërisë m...
 • Njihuni me pushkën më të ...
 • Pique: Buffon e meriton T...
 • DW: Kosova me koalicione ...
 • Griezmann flet për mundës...
 • Militanti i ISIS-it hedh ...
 • Pse nuk më afrohen meshku...
 • Formacioni më i mirë i se...
 • I kishin thënë se biri i ...
 • Haradinaj i kundërpërgjig...
 • Abdixhiku: Beteja kryesor...
 • Kuvendi i Shqipërisë mira...
 • Shpejtim Ahmetaj, gati pë...
 • Pacolli: “Një fillim i Ri...
 • Gjidhënia NUK është metod...
 • Arjola Demiri jashtë korn...
 • “Ti je një luledielli”, f...
 • Kulla është mit, i cili v...
 • The New York Times (1939)...
 • Si një vazo e ngjitur jap...
 • Mësoni se ku do të votoni...
 • Nexhat Daci rrëfen marrëd...
 • Maturantja nga Prishtina ...
 • Nga Bravo te Griezmann: F...
 • Biznesmeni shqiptar, supe...
 • VETËM NJË GOTË NË DITË BË...
 • Nitaj: Duhet formohet Byr...
 • Çelaj: Skandalet më të më...
 • Arrestohet në Gjermani nj...
 • Pas pasulit, Enever Hoxha...
 • Cech kërkon nga drejtuesi...
 • Akrepi
 • Binjakët
 • Bricjapi
 • Dashi
 • Demi
 • Gaforrja
 • Luani
 • Peshorja
 • Peshqit
 • Shigjetari
 • Ujori
 • Virgjëresha
 • Zayn Malik largohet nga B...
 • Capital T e quan Tiranën ...
 • Agnesa Vuthaj tejet joshë...
 • Luana Vjollca shkëlqen në...
 • Lana del Rey publikon kli...
 • Alex viziton Jenniferin g...
 • Si t’i trajtoni ngërçet e...
 • Mënyra më e mirë për ta m...
 • Veshje të reja plot ngjyr...
 • Si nëna, si bija: Nëntë f...
 • Daul vjen në Prishtinë pë...
 • Nënshkruhet projekti për ...

Top 50 hastags from of all verified websites.

Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 200 OK
Date Mon, 22 May 2017 21:38:59 GMT
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding chunked
Connection keep-alive
Set-Cookie __cfduid=d1b48bf63b6f259c35222b2018e0cd8901495489139; expires=Tue, 22-May-18 21:38:59 GMT; path=/; domain=.telegrafi.com; HttpOnly
Link ; rel=shortlink
X-ElasticPress-Search true
Content-Encoding gzip
Access-Control-Allow-Credentials true
Access-Control-Allow-Methods GET, POST, PUT, DELETE, OPTIONS
Access-Control-Allow-Headers Accept,Authorization,Cache-Control,Content-Type,DNT,If-Modified-Since,Keep-Alive,Origin,User-Agent,X-Mx-ReqToken,X-Requested-With
Server cloudflare-nginx
CF-RAY 3632ecef93881509-CDG

Meta Tags

title="Lajmet e fundit - Telegrafi"
charset="UTF-8"
name="MobileOptimized" content="320"
name="viewport" content="width=device-width,height=device-height, initial-scale=1, maximum-scale=1, user-scalable=0"
name="format-detection" content="telephone=no"
http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8"
name="description" content="Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës."
name="robots" content="noodp"
property="og:locale" content="en_US"
property="og:type" content="website"
property="og:title" content="Portali Telegrafi.com"
property="og:description" content="Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji."
property="og:url" content="htt???/telegrafi.com/"
property="og:site_name" content="Telegrafi"
property="fb:app_id" content="220167648175857"
property="og:image" content="htt???/telegrafi.com/wp-content/uploads/2016/03/00.Telegrafi.png"
name="twitter:card" content="summary"
name="twitter:description" content="Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji."
name="twitter:title" content="Portali Telegrafi.com"
name="twitter:site" content="@Telegrafisti"
name="twitter:image" content="htt???/telegrafi.com/wp-content/uploads/2016/03/00.Telegrafi.png"
name="twitter:creator" content="@Telegrafisti"
property="DC.date.issued" content="2015-11-07T18:20:28+02:00"
name="wp-parsely_version" id="wp-parsely_version" content="1.10.2"
name="msapplication-TileImage" content="htt???/telegrafi.com/wp-content/uploads/2016/02/Favicon.png"
name="apple-itunes-app" content="app-id=1081768801"
name="google-play-app" content="app-id=com.zombiesoup.telegrafi"
http-equiv="refresh" content="300"
property="fb:pages" content="141330285883356"

Load Info

page size146298
load time (s)0.027926
redirect count0
speed download1107713
server IP104.25.79.24
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"