If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.
favicon.ico: www.droni.al - Droni.al | Lajmet e Fundit.

site address: droni.al redirected to: www.droni.al

site title: Droni.al Lajmet e Fundit...

Our opinion (on Sunday 17 October 2021 7:06:30 GMT):

website (probably) only for adults * website (probably) only for adults ! YELLOW status (not for everyone) - not for everyone
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Hashtags existing on this website:Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at http://vturl.net VeryTinyURL
page from cache: 266 days ago
Meta tags:

Headings (most frequently used words):

në, të, për, me, dhe, që, video, nga, është, rama, te, një, tiranë, vendimi, shqipërinë, nuk, ka, covid, pas, viktimat, gjithë, ju, flasin, yjet, 2021, pollo, janar, horoskopi, si, rrinë, ministrat, bizneset, pa, merret, ramës, shuma, tek, joshen, masiv, korrupsioni, fresku, pallatit, koha, genc, parkingun, deputetin, eksploziv, shpërthim, fotolajm, sa, mëdha, banesa, bëhen, dosjen, tahiri, lidhjen, 23, zbulojnë, përgjimet, zbardhen, tendera, vaksinave, qeveria, zoti, rrihet, ne, edi, muajve, gjatë, kavajë, se, brutalisht, shtëpisë, numrin, 19, por, së, po, vidhet, grida, monitor, raporti, duma, publikon, gjimnazit, përdorimin, 24, tjerë, orë, vendin, pd, janë, fundit, lajmi, prillit, 25, zgjedhjet, regjistruese, kamerave, infektimet, sikleti, ca, miratohet, europën, mësuesin, ministren, listën, krye, ps, fut, emëron, disa, vendeve, udhëtarët, rrezikshme, ambasada, gjermane, jep, njoftimin, sportit, komitetit, 1922, shqipëri, politizimi, gënjeu, gjobën, ndahet, verës, edhe, zgjasë, mund, karantina, gjermania, britani, legalizimi, leje, shpërndau, drejtorit, heq, më, kas, jeta, llogari, japë, piktori, dubai, restauratori, mustafa, arapi, qytetarëve, ja, studimi, thotë, as, rëndësishëm, europian, bashkimin, shpjegon, bën, avokatja, ledina, mandija, tabaku, fiskale, reportazh, varfërinë, do, largohet, ia, nje, basha, ndraghetës, arbitrazhet, meta, vdekjen, turqia, phizer, pasojë, aksident, sanksioneve, pukë, kundër, be, paralajmëron, gjuhës, duhet, vaksinë, redukton, tjetër, koncesion, prej, ofrohet, erdogan, shërbimi, kolaudimit, koncesioni, gjysmëhëna, përfundon, urdhri, njërin, arbitrit, asistenëve, zbardhet, pergaditet, euro, milione, turqi, 200, cmendur, klodian, tomorri, tjeter, dpshtr, nxjerr, jashtë, paudha, jo, olimpik, shqiptar, skënder, gega, besuar, drejtimi, ekipit, kukësit, delvinë, shtetas, stadiumit, shifrat, godet, gurë, akademisë, mendjeve, virtyt, konsistenca, prapambetura, detyrimet, borxhin, rriti, fuga, vite, vogla, droni, nëna, kushtonte, supermarket, bere, duke, kapet, cifti, 18, shkodër, fluturimi, 1927, bera, vitin, ajrore, linjat, ilir, presidentin, 1990, dhjetori, qënë, dilema, shoqen, frashëri, gjendet, shohin, pushuesit, ballkon, ks, sarandë, çifti, tjetërkund, femrat, ngushte, kënaqësia, paraloja, fokusoni, mos, vendim, marr, tani, ndersa, gruas, intervista, mithat, këngë, ministra, falën, çani, ballukut, krekosjen, zemërim, luksoze, darkë, këshilltarë, mbrapa, ishte, plackë, vanë, nusreti, vargje, asllanit, ali, stilin, labe, greqi, ekspozon, rrëfyer, opinion, mars, shtetit, grushti, rralla, sportelet, detajet, orient, france, gallatë, avionin, intervistës, bateria, bie, thurje, nismës, endrit, athinës, aeroportin, privat, valutave, durrsakë, dollarit, vendos, zbulua, virusit, varianti, johnson, përjashtime, gjimnazeve, rihapjen, greqia, ëahtë, shumë, ndryshuar, vjeçari, 12, tij, babanë, berishën, londër, vdekjeprurës, pret, gjendje, genjen, ramën, shikoni, kolaps, shëndetësinë, futi, 22, rajonet, origjinali, delikate, fazë, epidemia, italian, shëndetësor, institutit, efektivitetin, alvin, nënës, përmbytjet, ujit, muajshe, foshnja, qsut, mrekullia, foto, urban, bidonin, operacioni, maske, ndryshim, ardhur, ditës, dita, rritur, jetesës, kostoja, del, komplikuar, varri, rodonit, violinë, luajtur, italia, vjen, shqiptarja, amanetin, realizon, kepin, zemër, flakëve, shpëtojë, iu, përpiqet, iriqi, kur, momenti, mashtron, vlora, vleres, progresive, brenda, realë, pronarët, identifikojne, offshore, shtoi, uli, taksa, ky, hapësirën, ezauruar, dështoi, bilalit, arben, gruaja, kërcënim, marrë, ligji, breçani, mashtrimin, drastike, renie, fondet, transparencë, termetit, post, ndertimet, konfirmon, shitja, fmn, kastratit, shet, parajsave, kompania, rinasit, aeroportit, zhurmë, deklaron, prokurori, mbytur, al, karburantit, çmimin, fytyrë, derën, përplas, ua, bashkia, tmerri, vjedh, shprehjes, fill, supervideon, njësh, jam, investimet, përqesh, shiu, videon, shëndetin, kriminale, diplomatit, rekorde, personave, kontrolle, renea, tirana, hapur, provokim, dëbimit, mashtrimit, rusia, reagon, shtesë, orët, marrin, mësuesit, pagave, rritjen, çdogjë,

Text of the page (most frequently used words):
2021 (64), #janar (64), për (36), dhe (20), #është (17), nga (15), një (13), #video (12), 2020 (10), #rama (9), #your (9), nuk (7), #vendimi (7), #covid (7), dhjetor (7), #tiranë (7), pas (7), shqipërinë (6), password (6), gjithë (5), bizneset (5), #duma (5), nje (5), viktimat (5), horoskopi (5), rrinë (5), flasin (5), ministrat (5), pollo (5), fundit (5), politika (5), yjet (5), mëdha (4), shuma (4), joshen (4), genc (4), bëhen (4), #tendera (4), zbardhen (4), përgjimet (4), zbulojnë (4), lidhjen (4), dosjen (4), por (4), janë (4), lajmi (4), tek (4), merret (4), parkingun (4), fotolajm (4), grida (4), opinion (4), vaksinave (4), ramës (4), tahiri (4), deputetin (4), koha (4), banesa (4), korrupsioni (4), monitor (4), shpërthim (4), eksploziv (4), masiv (4), pallatit (4), fresku (4), qeveria (3), gjatë (3), tjerë (3), muajve (3), europën (3), mësuesin (3), publikon (3), ministren (3), gjimnazit (3), sikleti (3), numrin (3), 2019 (3), rozë (3), edi (3), gjejpunë (3), miratohet (3), edhe (3), vidhet (3), kavajë (3), prillit (3), zgjedhjet (3), regjistruese (3), kamerave (3), përdorimin (3), zoti (3), vendin (3), shtëpisë (3), orë (3), infektimet (3), brutalisht (3), rrihet (3), meta (3), home (3), sport (3), kulture (3), rajoni (3), thotë (3), ekonomi (3), kronika (3), raporti (3), droni (3), mund (3), llogari (2), fut (2), largohet (2), politizimi (2), kjo (2), komitetit (2), sportit (2), dashi (2), basha (2), emëron (2), gjermania (2), krye (2), qytetarëve (2), mandija (2), arapi (2), 1922 (2), sign (2), account (2), into (2), log (2), welcome (2), forgot (2), vendeve (2), dubai (2), recover (2), ndraghetës (2), kryesore (2), ndahet (2), jeta (2), piktori (2), restauratori (2), mustafa (2), japë (2), phizer (2), rrezikshme (2), gënjeu (2), shpërndau (2), drejtorit (2), gjobën (2), heq (2), kas (2), verës (2), nentor (2), tabaku (2), zgjasë (2), legalizimi (2), karantina (2), fiskale (2), britani (2), varfërinë (2), reportazh (2), arbitrazhet (2), disa (2), avokatja (2), leje (2), studimi (2), ambasada (2), bashkimin (2), gjermane (2), jep (2), njoftimin (2), rëndësishëm (2), udhëtarët (2), ledina (2), tjetër (2), vaksinë (2), redukton (2), europian (2), aksident (2), turqia (2), paralajmëron (2), kundër (2), gjuhës (2), sanksioneve (2), pukë (2), vdekjen (2), pasojë (2), shpjegon (2), listën (2), muajshe (2), berishën (2), alvin (2), gusht (2), duhet (2), qsut (2), shqipëri (2), ilir (2), babanë (2), dite (2), tij (2), amanetin (2), maske (2), rodonit (2), bën (2), foto (2), sotme, presidencë, ditën, pritur, 1990, vjeçarin, shpëtua, hol, siri, pret, vjeçari, ndryshuar, shumë, kampi, diplomatit, reagon, shtesë, deputetja, ish, kontaktoni, droninews, gmail, com, info, presidenti, orët, rusia, marrin, mësuesit, pagave, rritjen, mashtrimit, tirana, hapur, provokim, thaçi, dëbimit, fatlinda, karrierë, violiniste, kishës, kontrolle, renea, bilalit, arben, gruaja, kërcënim, marrë, deklaron, breçani, prokurori, afërsi, shën, përfshiu, ndout, pronë, private, hapësirën, ezauruar, dështoi, shtoi, provincës, uli, progresive, taksa, pyllin, personave, rrjetet, vjen, itali, rikthyer, vend, realizuar, ëmës, ndjerë, nënë, myzieni, ëma, realizon, shqiptarja, italia, rekorde, luajtur, violinë, varri, nënës, kepi, përfshirë, flakët, mbrëmjen, martës, zjarri, kriminale, reaguar, publikuara, sociale, rajonet, efektivitetin, origjinali, vdekjeprurës, ëahtë, londër, zbulua, virusit, varianti, johnson, gjendje, delikate, vendos, fazë, epidemia, italian, shëndetësor, institutit, përjetoni, mbrëmje, lidhje, ata, sotmja, kënaqësi, greqia, rihapjen, veçante, media, procedura, ankesës, username, recovery, email, kerko, hyr, kodi, etikës, privatësisë, nonprofit, laboratory, gjimnazeve, copyright, gjitha, drejtat, ndryshim, ardhur, ditës, dita, rritur, jetesës, kostoja, përjashtime, mbushur, shume, raporteve, durrsakë, vlora, shprehjes, fill, supervideon, njësh, jam, fytyrë, derën, përplas, bashkia, tmerri, shiu, karburantit, çmimin, drejten, shëndetin, vjedh, shkrim, videon, autorit, viktimave, rreth, mbytur, përqesh, rezervuara, mrekullueshme, ndalohet, rreptesisht, prodhimi, faqes, paqësore, situatat, përshtateni, vështirë, konstruktive, shkurtër, bisedë, ditë, investimet, pjeseve, saj, kolaps, shëndetësinë, futi, marre, përmbytjet, mashtron, genjen, ramën, shikoni, ligji, momenti, cifti, godet, stadiumit, jashtë, shtetas, delvinë, gruas, ndersa, tani, marr, vendim, labe, njërin, këngë, nëna, kapet, erdogan, gjysmëhëna, turqi, mbrapa, plackë, vanë, gurë, prej, duke, gjendet, shohin, çdogjë, korrik, mos, shqiptar, olimpik, fokusoni, paraloja, kënaqësia, femrat, tjetërkund, asistenëve, dilema, bera, shoqen, kukësit, ekipit, drejtimi, ngushte, gega, skënder, arbitrit, nusreti, vargje, ballkon, mithat, gallatë, intervistës, fluturimi, bateria, bie, thurje, nismës, endrit, shkodër, frashëri, rrëfyer, 1927, mars, shtetit, grushti, rralla, detajet, intervista, orient, france, qënë, dhjetori, kushtonte, ekspozon, asllanit, ministra, ali, stilin, bere, ballukut, krekosjen, zemërim, supermarket, luksoze, darkë, këshilltarë, avionin, shkurt, ishte, greqi, linjat, falën, ajrore, vitin, çani, athinës, aeroportin, privat, pushuesit, brenda, koncesion, vleres, drastike, renie, pergaditet, euro, milione, 200, cmendur, tjeter, tomorri, sportelet, klodian, dpshtr, ofrohet, shërbimi, kolaudimit, koncesioni, përfundon, urdhri, zbardhet, dollarit, valutave, detyrimet, rinasit, realë, pronarët, identifikojne, offshore, presidentin, kastratit, shet, kur, parajsave, kompania, aeroportit, përpiqet, zhurmë, shitja, iriqi, fondet, transparencë, termetit, post, ndertimet, mashtrimin, konfirmon, fmn, prapambetura, borxhin, mendje, ndërhyrje, mjaft, mrekullia, foshnja, del, operacioni, komplikuar, zemër, kishte, shkuar, shikonit, tirane, lloj, plastike, kete, shfaqet, bidonin, ujit, urban, çifti, sarandë, nënshtruar, fuga, rriti, ndarë, vite, shpëtojë, flakëve, shifrat, nxjerr, kepin, ministrja, shëndetësisë, ogerta, manastirliu, lajm, mirë, paudha, foshnje, vogla, mendjeve, virtyt, konsistenca, akademisë, besuar, lajmet,


Text of the page (random words):
droni al lajmet e fundit sign in home politika kronika ekonomi opinion rajoni kulture sport rozë gjejpunë sign in welcome log into your account your username your password forgot your password password recovery recover your password your email kerko hyr welcome log into your account forgot your password recover your password droni al home politika kronika ekonomi opinion rajoni kulture sport rozë gjejpunë lajmi i fundit tiranë shpërthim me eksploziv në parkingun e pallatit te fresku kavajë vidhet banesa dhe rrihet brutalisht i zoti i shtëpisë korrupsioni është masiv ministrat joshen me shuma të mëdha e bizneset bëhen pa tendera zbardhen përgjimet që zbulojnë lidhjen e ndraghetës me shqipërinë merret vendimi për dosjen tahiri horoskopi 23 janar 2021 dhe yjet rrinë e flasin për ju tiranë shpërthim me eksploziv në parkingun e pallatit te fresku korrupsioni është masiv ministrat joshen me shuma të mëdha e bizneset bëhen pa tendera zbardhen përgjimet që zbulojnë lidhjen e ndraghetës me shqipërinë merret vendimi për dosjen tahiri horoskopi 23 janar 2021 dhe yjet rrinë e flasin për ju miratohet vendimi për përdorimin e kamerave regjistruese në zgjedhjet e 25 prillit lajmi i fundit sa janë infektimet dhe viktimat në 24 orë në të gjithë vendin video basha kostoja e jetesës është rritur dita ditës ka ardhur koha për ndryshim genc pollo sikleti me mësuesin e gjimnazit ministren për europën e ca të tjerë 23 janar 2021 tiranë shpërthim me eksploziv në parkingun e pallatit te fresku 22 janar 2021 kavajë vidhet banesa dhe rrihet brutalisht i zoti i shtëpisë 22 janar 2021 korrupsioni është masiv ministrat joshen me shuma të mëdha e bizneset bëhen pa tendera zbardhen përgjimet që zbulojnë lidhjen 22 janar 2021 merret vendimi për dosjen tahiri 22 janar 2021 horoskopi 23 janar 2021 dhe yjet rrinë e flasin për ju 22 janar 2021 miratohet vendimi për përdorimin e kamerave regjistruese në zgjedhjet e 25 prillit 22 janar 2021 turqia paralajmëron be në kundër gjuhës së sanksioneve 22 janar 2021 aksident me pasojë vdekjen në pukë 22 janar 2021 pas phizer një tjetër vaksinë redukton numrin e vaksinave për bashkimin europian 22 janar 2021 gjermania fut shqipërinë në listën e vendeve të rrezikshme ambasada gjermane jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë udhëtarët greqia vendos për rihapjen e gjimnazeve por me disa përjashtime 22 janar 2021 johnson varianti i virusit që u zbulua në londër ëahtë më vdekjeprurës se origjinali ç thotë për efektivitetin e vaksinave 22 janar 2021 studimi për covid i institutit shëndetësor italian thotë që epidemia është në një fazë delikate ja rajonet në gjendje 22 janar 2021 video raporti i monitor grida duma është koha që rama të japë llogari për viktimat e covid 19 22 janar 2021 lajmi i fundit sa janë infektimet dhe viktimat në 24 orë në të gjithë vendin 22 janar 2021 kas heq gjobën drejtorit që shpërndau me deputetin leje legalizimi 22 janar 2021 britani karantina mund të zgjasë edhe gjatë muajve të verës 22 janar 2021 horoskopi 23 janar 2021 dhe yjet rrinë e flasin për ju 22 janar 2021 kryesore dashi dite shume e veçante dhe e mbushur me kënaqësi kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje ne mbrëmje do përjetoni edhe horoskopi 22 janar 2021 dhe yjet rrinë e flasin për ju 21 janar 2021 kryesore dashi kjo është një ditë e mrekullueshme për një bisedë të shkurtër konstruktive por është e vështirë që të përshtateni me situatat paqësore ju mund video basha rama e futi shëndetësinë në kolaps 18 janar 2021 video shikoni edi ramën si genjen dhe mashtron për përmbytjet video vlora e mbytur nga shiu pd përqesh investimet e ramës jam njësh pd publikon supervideon fill pas shprehjes së ramës video tmerri i qytetarëve durrsakë bashkia ua përplas derën në fytyrë video rama gënjeu për çmimin e karburantit pd publikon videon ja si vjedh rama me shëndetin e qytetarëve video raporti i monitor grida duma është koha që rama të 22 janar 2021 politika ish deputetja e pd së grida duma ka reaguar në rrjetet sociale pas raporteve të publikuara nga monitor rreth viktimave të covid duma thotë që është video raporti i monitor grida duma është koha që rama të japë llogari për viktimat e covid 19 22 janar 2021 pas mashtrimit me rritjen e pagave mësuesit nuk marrin as orët shtesë 22 janar 2021 reagon rusia pas dëbimit të diplomatit provokim i hapur nga tirana 22 janar 2021 23 janar 2021 tiranë shpërthim me eksploziv në parkingun e pallatit te fresku 22 janar 2021 kavajë vidhet banesa dhe rrihet brutalisht i zoti i shtëpisë 22 janar 2021 merret vendimi për dosjen tahiri 22 janar 2021 miratohet vendimi për përdorimin e kamerave regjistruese në zgjedhjet e 25 prillit 22 janar 2021 aksident me pasojë vdekjen në pukë 22 janar 2021 lajmi i fundit sa janë infektimet dhe viktimat në 24 orë në të gjithë vendin 22 janar 2021 kas heq gjobën drejtorit që shpërndau me deputetin leje legalizimi 22 janar 2021 britani karantina mund të zgjasë edhe gjatë muajve të verës 22 janar 2021 renea kontrolle në disa banesa të personave me rekorde kriminale 22 janar 2021 prokurori breçani deklaron se ka marrë një kërcënim nga gruaja e arben bilalit 19 janar 2021 reportazh arbitrazhet me shqipërinë si i shpjegon avokatja ledina mandija reportazh arbitrazhet me shqipërinë si i shpjegon avokatja ledina mandija 19 janar 2021 tabaku qeveria dështoi ka ezauruar hapësirën fiskale 19 janar 2021 taksa progresive nuk uli varfërinë por shtoi varfërinë 15 janar 2021 bizneset offshore do të identifikojne pronarët realë brenda 2 muajve ky është ligji i 6 janar 2021 shitja pa zhurmë e aeroportit të rinasit kompania e parajsave fiskale ia shet kastratit 25 dhjetor 2020 fmn konfirmon mashtrimin me ndertimet e post termetit nuk ka transparencë me fondet 2 dhjetor 2020 renie drastike e vleres se dollarit ne sportelet e valutave 1 dhjetor 2020 klodian tomorri nje koncesion tjeter i cmendur 200 milione euro po pergaditet nga qeveria 1 dhjetor 2020 zbardhet urdhri përfundon koncesioni i kolaudimit shërbimi do të ofrohet nga dpshtr largohet 30 nentor 2020 tabaku nxjerr shifrat qeveria gënjeu në 7 vite rriti borxhin dhe detyrimet e prapambetura 24 nentor 2020 genc pollo sikleti me mësuesin e gjimnazit ministren për europën e ca të tjerë 22 janar 2021 genc pollo sikleti me mësuesin e gjimnazit ministren për europën e ca të tjerë 22 janar 2021 genc pollo konsistenca është virtyt i mendjeve të vogla por jo të paudha 19 janar 2021 fuga a duhet besuar studimi i akademisë për covid 19 në shqipëri 17 janar 2021 22 janar 2021 korrupsioni është masiv ministrat joshen me shuma të mëdha e bizneset bëhen pa tendera zbardhen përgjimet që zbulojnë lidhjen 22 janar 2021 turqia paralajmëron be në kundër gjuhës së sanksioneve 22 janar 2021 pas phizer një tjetër vaksinë redukton numrin e vaksinave për bashkimin europian 22 janar 2021 gjermania fut shqipërinë në listën e vendeve të rrezikshme ambasada gjermane jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë udhëtarët 15 janar 2021 politizimi i sportit edi rama po emëron deputetin e ps në krye të komitetit olimpik shqiptar politizimi i sportit edi rama po emëron deputetin e ps në krye të komitetit 15 janar 2021 skënder gega largohet nga drejtimi i ekipit të kukësit 27 dhjetor 2020 delvinë një shtetas jashtë stadiumit godet me gurë njërin prej asistenëve të arbitrit 19 dhjetor 2020 covid ndahet nga jeta piktori dhe restauratori mustafa arapi 21 janar 2021 covid ndahet nga jeta piktori dhe restauratori mustafa arapi 21 janar 2021 video në turqi tek gjysmëhëna erdogan nuk bën më nëna një këngë labe për 21 janar 2021 10 janar 2021 pollo në stilin e ali asllanit vargje për ministrat e ramës te nusreti në dubai vanë plackë mbrapa nuk ministra dhe këshilltarë darkë luksoze në dubai zemërim në tiranë për krekosjen e ballukut 9 janar 2021 çani publikon numrin e vaksinave që i falën ramës në greqi nuk ishte as 8 janar 2021 rama ekspozon avionin privat në aeroportin e athinës 8 janar 2021 endrit të nismës thurje i bie bateria gjatë intervistës gallatë tek opinion 7 janar 2021 12 janar 2021 france orient 1922 detajet e rralla nga grushti i shtetit në mars 1922 në tiranë rrëfyer nga mithat frashëri 4 janar 2021 intervista si ka qënë dhjetori 1990 për presidentin ilir meta 21 dhjetor 2020 linjat ajrore në shqipëri në vitin 1927 sa kushtonte fluturimi tiranë shkodër 19 shkurt 2020 video 18 cifti kapet duke e bere ne supermarket 18 gusht 2019 dilema e bera me shoqen e ngushte te gruas ndersa tani me duhet te marr nje vendim 12 gusht 2019 mos u fokusoni tek paraloja kënaqësia te femrat gjendet tjetërkund 18 korrik 2019 video çifti në sarandë bën s ks në ballkon pushuesit shohin çdogjë fotolajm maske me bidonin e ujit ne urban nuk ju kishte shkuar ne mendje qe do te shikonit nje dite ne tirane nje lloj te ri maske plastike ne kete foto shfaqet nje foto mrekullia në qsut foshnja 5 muajshe ia del pas një operacioni të komplikuar në zemër ministrja e shëndetësisë ogerta manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga qsut ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtruar një ndërhyrje mjaft të fotolajm momenti kur iriqi përpiqet t iu shpëtojë flakëve në kepin e rodonit kepi i rodonit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e të martës zjarri përfshiu pyllin në afërsi të kishës së shën ndout pronë private e provincës fotolajm realizon amanetin shqiptarja vjen nga italia për të luajtur violinë tek varri i nënës fatlinda thaçi violiniste me karrierë në itali është rikthyer në vend për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë nënë myzieni e ëma e fotolajm meta pret alvin berishën dhe babanë e tij 12 vjeçari ka ndryshuar shumë presidenti ilir meta ka pritur ditën e sotme në presidencë alvin berishën 12 vjeçarin që u shpëtua nga kampi al hol në siri dhe babanë e tij nonprofit media laboratory copyright te gjitha te drejtat e rezervuara ndalohet rreptesisht prodhimi i faqes dhe pjeseve te saj pa marre te drejten me shkrim te autorit na kontaktoni droninews gmail com info droni al politika e privatësisë kodi i etikës procedura e ankesës home politika kronika ekonomi opinion rajoni kulture sport rozë gjejpunë
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.YELLOW status (not for everyone)website (probably) only for adults
 • TIRANË/ Shpërthim me eksp...
 • “Korrupsioni është masiv,...
 • Merret vendimi për dosjen...
 • Horoskopi, 23 Janar 2021/...
 • Miratohet vendimi për për...
 • LAJMI I FUNDIT/ Sa janë i...
 • VIDEO/ Basha: Kostoja e j...
 • GENC POLLO/ Sikleti me më...
 • TIRANË/ Shpërthim me eksp...
 • Kavajë, vidhet banesa dhe...
 • “Korrupsioni është masiv,...
 • Merret vendimi për dosjen...
 • Horoskopi, 23 Janar 2021/...
 • Miratohet vendimi për për...
 • Turqia paralajmëron BE-në...
 • Pas Phizer një tjetër vak...
 • Gjermania fut Shqipërinë ...
 • Horoskopi, 23 Janar 2021/...
 • VIDEO/ “Shikoni Edi Ramën...
 • VIDEO/ Vlora e mbytur nga...
 • VIDEO/ Tmerri i qytetarëv...
 • VIDEO/ “Rama gënjeu për ç...
 • PD publikon videon: Ja si...
 • VIDEO/ Raporti i Monitor,...
 • LAJMI I FUNDIT/ Sa janë i...
 • KAS heq gjobën drejtorit ...
 • RENEA kontrolle në disa b...
 • Prokurori Breçani deklaro...
 • REPORTAZH/ Arbitrazhet me...
 • GENC POLLO/ Sikleti me më...
 • game_zone_330
 • Politizimi i sportit, Edi...
 • COVID/ Ndahet nga jeta pi...
 • Pollo në stilin e Ali Asl...
 • FRANCE–ORIENT (1922) / De...
 • Linjat ajrore në Shqipëri...
 • VIDEO+18/ Cifti kapet duk...
 • DILEMA/ E bera me shoqen ...
 • Mos u fokusoni tek paralo...
 • VIDEO/Çifti në Sarandë bë...
 • FOTOLAJM/ Maske me bidoni...
 • FOTO/Mrekullia në QSUT, f...
 • FOTOLAJM/Momenti kur iriq...
 • FOTOLAJM/Realizon amaneti...
 • FOTOLAJM/Meta pret Alvin ...

Verified site has: 77 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-77


The site also has references to the 1 subdomain(s)

  droni.al  Verify


Top 50 hastags from of all verified websites.

Recently checked links (by ScreenShot) on WebLinkPedia.

Screenshot of the main domain: look-femme.comScreenshot of the main domain: ltvnshop.comScreenshot of the main domain: shophu.wordpress.comScreenshot of the main domain: hiroitblog.blogspot.comScreenshot of the main domain: tomviet.comScreenshot of the main domain: beenyy.wordpress.comScreenshot of the main domain: haydn-hotel-vienna.ibooked.cnScreenshot of the main domain: wuyouhulian.comScreenshot of the main domain: maple-17.softonic.com.brScreenshot of the main domain: rph.co.jpScreenshot of the main domain: el-abda3.comScreenshot of the main domain: bandocovid-syt.dienbien.gov.vnScreenshot of the main domain: wellmondbiotechnologies.bizScreenshot of the main domain: internetfocus.comScreenshot of the main domain: thongtincovid19.sapuwa.comScreenshot of the main domain: homevosac.home.blogScreenshot of the main domain: i-thrive-now.comScreenshot of the main domain: ww6.gifamutiara.netScreenshot of the main domain: trungnam18.vnScreenshot of the main domain: readysetassist.orgScreenshot of the main domain: m.k37b.comScreenshot of the main domain: midgardinfo.comScreenshot of the main domain: howelltaxi.comScreenshot of the main domain: quocbaoblog.xyzScreenshot of the main domain: batkivsad.com.uaScreenshot of the main domain: phanhieuptdtntiahdrai.kontum.edu.vnScreenshot of the main domain: blueblue1239.wordpress.comScreenshot of the main domain: prestigewm.vnScreenshot of the main domain: siwan.co.krScreenshot of the main domain: issaibrahim.comScreenshot of the main domain: ankara-amar-hotel.nochi.comScreenshot of the main domain: 10dian-6.comScreenshot of the main domain: karyanthit.co.ccScreenshot of the main domain: ww25.highfiles.netScreenshot of the main domain: hoanghaistore.comScreenshot of the main domain: freepornvideosite.orgScreenshot of the main domain: ledemondujeu.comScreenshot of the main domain: sbobetclub168.comScreenshot of the main domain: 5gpuku.comScreenshot of the main domain: healthsafe-id.com
Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Server nginx/1.16.1
Date Sat, 23 Jan 2021 08:19:21 GMT
Content-Type text/html
Content-Length 169
Connection close
Location htt????/www.droni.al/
HTTP/1.1 200 OK
Server nginx
Date Sat, 23 Jan 2021 08:19:22 GMT
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding chunked
Connection close
Vary Accept-Encoding
X-Powered-By PHP/7.3.25
Link <htt????/www.droni.al/wp-json/>; rel= htt????/api.w.org/
Link <htt????/www.droni.al/wp-json/wp/v2/pages/13>; rel= alternate ; type= application/json
Link <htt????/www.droni.al/>; rel=shortlink
X-Cache MISS
Content-Encoding gzip

Meta Tags

title="Droni.al | Lajmet e Fundit"
charset="UTF-8"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0"
property="fb:pages" content="786195184820854"
name="generator" content="WordPress 5.5.3"
name="generator" content="Powered by Visual Composer - drag and drop page builder for WordPress."

Load Info

page size213382
load time (s)1.623139
redirect count1
speed download19576
server IP79.137.41.24
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"

SEO From Wikipedia, the free encyclopedia
Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the online visibility of a website or a web page in a web search engines unpaid results—often referred to as `natural`, `organic`, or `earned` results. In general, the earlier (or higher ranked on the search results page), and more frequently a website appears in the search results list, the more visitors it will receive from the search engines users; these visitors can then be converted into customers. SEO may target different kinds of search, including image search, video search, academic search, news search, and industry-specific vertical search engines. SEO differs from local search engine optimization in that the latter is focused on optimizing a business online presence so that its web pages will be displayed by search engines when a user enters a local search for its products or services. The former instead is more focused on national or international searches. and ADS Publishers From Wikipedia, the free encyclopedia
Advertising is an audio or visual form of marketing communication that employs an openly sponsored, non-personal message to promote or sell a product, service or idea. Sponsors of advertising are often businesses wishing to promote their products or services. Advertising is differentiated from public relations in that an advertiser pays for and has control over the message. It differs from personal selling in that the message is non-personal, i.e., not directed to a particular individual. Advertising is communicated through various mass media, including traditional media such as newspapers, magazines, television, radio, outdoor advertising or direct mail; and new media such as search results, blogs, social media, websites or text messages. The actual presentation of the message in a medium is referred to as an advertisement or `ad` for short.
Commercial ads often seek to generate increased consumption of their products or services through `branding`, which associates a product name or image with certain qualities in the minds of consumers. On the other hand, ads that intend to elicit an immediate sale are known as direct-response advertising. Non-commercial entities that advertise more than consumer products or services include political parties, interest groups, religious organizations and governmental agencies. Non-profit organizations may use free modes of persuasion, such as a public service announcement. Advertising may also be used to reassure employees or shareholders that a company is viable or successful., wall of links.


If you want to put something else on this wall, write to us.