If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.
favicon.ico: www.fishmedia.info - Lajmet e Fundit - FISHMEDIA -.

site address: fishmedia.info redirected to: www.fishmedia.info

site title: Lajmet e Fundit - FISHMEDIA -

Our opinion (on Thursday 09 December 2021 13:39:16 GMT):

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at http://vturl.net VeryTinyURL

Meta tags:

Headings (most frequently used words):

në, të, për, që, me, nga, dhe, është, po, një, do, veri, se, ishte, nuk, ai, pse, kemi, ta, më, ka, sot, kosovë, si, para, flet, kosovës, pas, video, euro, biden, re, epokë, kurti, sa, nis, gjigant, fundin, bandave, kriminale, amerikës, sanksioneve, gëzohet, bideni, nderojë, senatorin, borrelli, ndjerë, bob, dole, sanksionoi, amerika, ndaj, prekur, krimit, xavi, kokat, paralajmërim, amerikan, jo, së, saj, mbappe, tregojnë, javë, messit, kurtin, milion, intervistë, bëri, keni, ndryshimin, kjo, dalin, pasi, majlinda, albin, kur, beatrixit, njerëzve, gjatë, minuta, ja, mirë, nëna, këto, enjte9, shenja, shqiptar, duhet, reagon, vend, fishmedia, cent, staf, nafta, kaq, bie, gjejnë, bordi, mund, mjaftueshëm, restorantet, akp, kthejnë, shoqërore, shba, ndërmarrjeve, kreditorët, mijë, 700, sytë, miratoi, milionë, kah, robotët, mbi, shërbyes, sepse, shpërndarjen, kafja, ardhshme, ndikimi, shpëton, ju, natyrale, pija, mungesa, sjell, problemet, organizëm, vitaminës, teknologjisë, thatë, gjigantin, tjerë, punonjësit, softuerit, zhvilluesit, inxhinierët, fitojnë, apple, pagat, zbulohen, projektuar, kolla, çfarë, javës, ministrinë, prej, kartëmonedhave, pamja, ndryshon, viti, këtij, aplikimeve, programi, fermerët, paratë, bujqësisë, milionësh, hani, 40, borxhi, shlyhet, zemër, infarkteve, rrezikun, ul, funksionojnë, verës, ngrohta, ditëve, pamje, kerkojmë, ata, suedez, habitur, vjeçar, 72, amerikani, pashmangshme, atë, vonojnë, vetëm, izolimit, masat, infektologu, kishte, përdhosën, por, rrëzuan, bushati, trump, kosovën, vizave, liberalizim, reciproke, njohje, koronavirusi, parashikuar, pavarësia, paçarizi, dua, mbështesim, vlen, ia, tash, buzhala, rrini, thanë, iu, fytyrë, oligarkëve, virusin, rama, tradhëton, zi, vajton, edin, shekullit, vjedhja, shpëtuam, surroi, rrezikshëm, pakthyeshme, media, qielli, stërgjyshi, nëse, publike, sheshe, vendosim, ndërtojmë, ilire, shtatore, fisi, milloshevoqit, sllobodan, thotë, kërkon, spahiu, dele, 50, punësuar, kompania, mbledhur, qytetarët, ajri, fluturojnë, kartëmonedhat, serbia, ndarjën, fish, tyre, ismajli, naim, shtimes, kryetarin, ekskluzive, 1811, vitin, shqip, flitej, greqi, dokumentarin, ne, dëshmon, botërorë, njohur, televizioni, janinë, shkup, deri, nishi, tona, trojeve, kthimin, makinë, 58, elektrik, fjalë, rekordin, thyen, botë, lojtarin, messin, quan, ronaldon, harron, bosh, sinqertë, refuzoi, messi, doja, lewandowski, keqkuptuar, ime, deklarata, fjalëve, kundër, dalë, mohon, champions, kelmendi, minutash, përfundon, donaldin, motrës, lidhjen, vëllai, albani, beniadën, flirtoi, ditë, spital, romeos, karrierën, dashura, brother, big, largimit, pak, fifi, zbuloni, keqe, mënyrën, mbylla, lewa, 13, zarka, dhjetor, kosova, aeroplan, futen, pasagjerët, shpinës, duart, mbajnë, stjuardesat, dini, lashtesi, samitin, kuriozitete, biznes, eko, receta, tech, fun, shendetesi, lifestyle, showbiz, sport, serbisë, demokracinë, lot, opinione, ndeshjen, braktis, suarez, familjar, bukur, portretin, publikon, ronaldo, horoskopi, ramosaj, secili, bashkim, deçanit, kryetari, ekskulzive, departures, arrivals, lexuarat, paraqitje, kohë, shtet, igli, tregon, in, bërë, shikoni, lahej, senegalez, riun, flasin, gjithë, sociale, rrjetet, sensacion, duke, përfundoi, ndjekës, arriti, gjë, ndryshoni, thjesht, ushtroni, mos, dietë, pa, peshë, ku, fëmija, 90, çekia, hummer, xhiro, obama, fondacionit, marramendëse, shumën, dhuron, bezos, jeff, mujtë, maçoku, na, thojshin, çekinë, hajgare, bëjnë, lojtarët, veseli, ndonjëherë, parë, nervoz, humbni, metoda, detajin, jetë, parash, humbje, familje, tensione, 2022, vitit, shenjave, këtyre, armiku, fati, kujdes, habit, vajza, shtëpi, donaldit, hyri, romeo, borën, foli, donaldi, vërejt, kenë, vështirë, menduar, dërgohen, aq, ekspertët, kokosit, vaji, shëndetshëm, tjera, mostra, edhe, gjermani, hënën, horoskopit, plus, delta, përhapja, prindërit, tek, panik, shkakton, fëmijët, prek, virusi, lipa,

Text of the page (most frequently used words):
parë (58), për (41), #shares (30), një (26), nga (24), dhe (24), #lajme (20), #është (20), #jeni (20), #keni (15), orë (15), #shumë (14), #estimated (14), javë (14), nuk (14), #ditë (13), sport (13), nëse (11), muaj (9), duke (9), lifestyle (9), showbiz (9), #fishmedia (9), ndonjë (8), istanbul (8), mos (8), sabiha (8), gokcen (8), veri (7), bëni (7), ndaj (7), duhet (7), biznes (7), eko (7), kjo (6), kohë (6), këtë (6), kur (6), mirë (6), mund (6), minuta (6), njerëzit (6), kosovës (6), por (6), njerëzve (5), pas (5), gjithë (5), auto (5), biden (5), tip (5), kurioze (5), lashtësi (5), para (5), sanksioneve (5), tuaj (5), sot (5), ishte (5), pse (5), fun (5), përfitoni (5), ndjerë (4), bob (4), dole (4), frankfurt (4), nderojë (4), bërë (4), teknologji (4), punoni (4), 2021 (4), disa (4), statusi (4), vit (4), senatorin (4), delayed (4), juaj (4), scheduled (4), munich (4), kosovë (4), krimit (4), kurti (4), amerikan (4), kemi (4), goteborg (4), vienna (4), gëzohet (3), person (3), shteteve (3), nis (3), flet (3), nevojë (3), diçka (3), fundin (3), kaloni (3), kriminale (3), epokë (3), prekur (3), euro (3), milion (3), amerikës (3), ose (3), borrelli (3), xavi (3), bandave (3), stjuardesat (3), kokat (3), fjalëve (3), punë (3), jetë (3), gjendje (3), duhur (3), tuaja (3), ndiheni (3), vështirë (3), paralajmërim (3), sanksionoi (3), rasti (3), amerika (3), video (3), shenja (3), bushati (3), enjte (3), arritur (3), shendetesi (3), tech (3), gjitha (3), vend (3), kënaqeni (3), pak (3), dalin (3), sepse (3), bideni (3), gjigant (3), albin (3), shba (3), fish (3), dikë (3), veçantë (3), media (3), këtyre (3), nëna (2), dhuron (2), andi (2), merreni (2), punën (2), li2020 (2), fati (2), reagon (2), lehtë (2), os778 (2), kujdes (2), bezos (2), obama (2), jeff (2), siç (2), admin (2), beatrixit (2), shenjave (2), botë (2), intervistë (2), take (2), iv450 (2), buzhala (2), pc342 (2), doni (2), tjera (2), kurtin (2), pasi (2), mira (2), cili (2), surroi (2), gjë (2), prioritet (2), dëshirë (2), edhe (2), juaji (2), tk7877 (2), vetë (2), këto (2), punës (2), beqar (2), off (2), mbani (2), aktivitet (2), nevojshme (2), masat (2), merrni (2), tregojnë (2), mënyrë (2), mbappe (2), mes (2), messit (2), fjalim (2), përshtatshme (2), info (2), koha (2), fitoni (2), nganjëherë (2), mbajnë (2), temat (2), janë (2), publike (2), majlinda (2), arrini (2), shqiptar (2), paraqitje (2), pushuar (2), shkoni (2), duart (2), mundur (2), dini (2), aeroplan (2), restorantet (2), ndryshimin (2), shpinës (2), zgjedhjet (2), vëmendjen (2), dashuri (2), os777 (2), shume (2), tij (2), saj (2), bashku (2), gjithçka (2), arrivals (2), ew6613 (2), lidhje (2), pc341 (2), iv451 (2), tk7876 (2), li2021 (2), departures (2), bëri (2), ew6612 (2), aftësi (2), kënaquni (2), dashurit (2), vite (2), nxehta (2), joe (2), bashkuara (2), presidenti (2), gjërat (2), partnerin (2), receta (2), demokracinë (2), gjatë (2), ditëve (2), lodhur (2), thënë (2), tregon (2), fundit (2), tashmë (2), përshtypje, thellë, trajtoni, mrekullueshme, binjakët, sentimental, familjen, përpjekjet, kërkojë, ndihmoni, gaforrja, mëdha, atij, absorboni, informata, mësoni, megjithëse, duket, dashur, lini, preket, zemërgjerë, ndihmën, mësuar, realizoni, vepër, artistike, dashurin, zhvilluar, zënë, zhgënjim, jetës, njohin, veshin, vini, përtac, akuzuar, pushimin, komentojë, rival, ngjashëm, nxehtë, banjë, masazh, relaksuar, stresi, vërtetën, jepni, përmes, gjesteve, takime, zyrtare, befasoni, ofrojnë, mësim, largoheni, publik, faktin, dekurajoni, sfidën, peshorja, fund, dinë, virgjëresha, përjetuar, cilat, detyrë, fitimprurëse, vijë, projekt, sjellë, ekstra, njeriun, temperament, besoni, dikujt, blerë, dhurata, rast, mik, luani, bëheni, hapur, madhe, tërheqjen, jush, fakti, joshës, jep, kënaqësi, plane, fizike, dilni, festat, cilave, japin, gabim, përmbushje, vrapuar, infektologu, punëve, samitit, ngjarje, organizuar, virtuale, marrin, pjesë, liderët, 110, kosova, hapë, serbisë, samitin, secili, shtet, ceremoni, vdiq, dielën, mëngjes, punimet, serbëve, shtëpisë, përfaqësuesi, prishtina, international, airport, adem, jashari, lexuarat, next, 300, lartë, vendosja, bashkimit, evropian, josep, borrell, mirëpret, sanksionet, kriminelëve, serb, veriun, shefi, bardhë, bashkim, veselinoviqin, përgjegjës, trafikimin, mallrave, parave, narkotikëve, armëve, shtunë, krye, premte, thursday, december, pristina, dhjetor, zvonko, kokave, pritet, përdorin, mbajë, sigurisht, vërejtur, derisa, mirëpresin, ndodh, nisjes, gjithmonë, lloj, vendosjen, poze, pasagjerët, futen, kryeministri, folur, rreth, vendimit, ramosaj, deçanit, dëshironi, xheloz, organizoni, festë, flirtuar, nxisë, imagjinatën, tregoheni, strategjinë, zemërthyes, kuptojë, prag, vlefshme, dashi, horoskopi, tash, vlen, mbështesim, paçarizi, fytyrë, krishtlindjeve, kënaqur, rrini, bindni, qetë, familjarët, fat, orari, relaksues, lejojë, përgatitjen, ushqimit, ndalojnë, gjallë, telefonat, mobilë, biseduar, shpesh, teknologjia, ndikon, zbehjen, marrëdhënieve, demi, thanë, edin, kryetari, njohje, pashmangshme, rrëzuan, përdhosën, trump, berat, opinione, pavarësia, pakthyeshme, reciproke, vonojnë, liberalizim, vizave, kosovën, ekskluzive, kryetarin, shtimes, naim, ismajli, ekskulzive, atë, vetëm, vajton, amerikani, tradhëton, rama, oligarkëve, shpëtuam, vjedhja, shekullit, veton, izolimit, vjeçar, habitur, koronavirusi, kishte, parashikuar, virusin, rrezikshëm, mendoni, suedez, akrepi, partnerit, sesa, hummer, fitojnë, inxhinierët, zhvilluesit, softuerit, punonjësit, tjerë, gjigantin, teknologjisë, xhiro, pagat, elektrik, makinë, projektuar, ndër, pasur, 100, dollarë, fondacionin, ish, apple, zbulohen, barack, verës, viti, kafja, rrezikun, infarkteve, zemër, çfarë, hani, ngrohta, pija, mungesa, natyrale, shpëton, kolla, thatë, ndikimi, vitaminës, organizëm, problemet, sjell, presidentit, shumën, aplikimeve, ndryshoni, senegalez, metoda, humbni, peshë, dietë, ushtroni, thjesht, shëndetshëm, flasin, vaji, kokosit, ekspertët, menduar, përhapja, delta, plus, hënën, dërgohen, riun, sociale, marramendëse, çekia, fondacionit, veseli, lojtarët, bëjnë, hajgare, çekinë, thojshin, mujtë, maçoku, rrjetet, nervoz, ndonjëherë, lahej, shikoni, përfundoi, fëmija, arriti, ndjekës, sensacion, këtij, programi, mostra, thotë, deri, shkup, janinë, shtatore, ilire, ndërtojmë, vendosim, sheshe, spahiu, stërgjyshi, tona, sllobodan, milloshevoqit, fisi, lashtesi, kompania, punësuar, dele, qielli, kartëmonedhat, nishi, trojeve, ajri, dokumentarin, 2001, drejtat, rezervuar, email, protected, televizioni, njohur, botërorë, dëshmon, tyre, kthimin, greqi, flitej, shqip, vitin, 1811, serbia, kërkon, ndarjën, kerkojmë, fluturojnë, qytetarët, fermerët, cent, mijë, kreditorët, ndërmarrjeve, shoqërore, prej, javës, ardhshme, bie, kaq, nafta, milionë, ndryshon, pamja, kartëmonedhave, shlyhet, borxhi, milionësh, ministrinë, bujqësisë, paratë, 700, mbi, mbledhur, robotët, aktualisht, luftojnë, gjetur, punëtorë, drejtohen, gjithnjë, kthejnë, sytë, kah, shërbyes, shpërndarjen, gjejnë, staf, mjaftueshëm, pamje, funksionojnë, ata, kuriozitete, bordi, akp, miratoi, gjermani, virusi, fuqishëm, intime, miku, ngushtë, instinkte, llojin, cilin, besojini, gjykimit, ujori, mbrëmje, kohëve, organizojnë, kaluar, kohën, punuar, shqetësuar, krahët, sikur, ditët, kthehen, përsëri, takim, miqtë, takoni, dokumentet, përveç, kësaj, energjik, pastër, largojini, zyra, vjetra, peshqit, partner, detajet, lejoni, preferoni, fokusoheni, temën, kryesore, bashkohuni, famshëm, stilin, provoni, kritikoni, pyetje, kërkuar, institucion, aranzhoni, udhëheqë, rezultatet, shigjetari, negocioni, luksoze, tregoni, aftësitë, organizative, punëdhënësi, situata, vendin, kaos, aftësia, tjerët, linjë, kryesorja, sukses, pagë, merituar, frikësoni, përgjegjësitë, rëndësishme, rehati, kulturor, shkaktuar, fetar, edukativ, kuptoni, shpejt, vlera, ngjashme, bricjapi, kanë, probleme, krijoni, panevojshme, zhurmë, parandaluar, abuzimet, herët, toleroni, munduar, avantazh, tani, insistuar, tejkaloni, lokal, prek, vërejt, hyri, donaldit, shtëpi, vajza, habit, igli, zarka, detajin, donaldi, lipa, foli, borën, albani, vëllai, lidhjen, motrës, donaldin, dashura, romeos, përfundon, romeo, dua, flirtoi, parash, fëmijët, shkakton, panik, tek, prindërit, horoskopit, tensione, familje, humbje, kenë, dites, ashtu, buzëqesh, vjen, themi, njëjtën, planeti, armiku, vitit, 2022, foto, spital, beniadën, rënda, lot, mohon, dalë, kundër, deklarata, ime, keqkuptuar, suarez, braktis, ndeshjen, bosh, minutash, ronaldo, publikon, portretin, bukur, familjar, portali, kushtojini, ambientit, presin, lewa, fjalë, zbuloni, refuzoi, fifi, largimit, big, brother, kelmendi, karrierën, mbylla, mënyrën, keqe, thyen, sinqertë, rekordin, champions, harron, ronaldon, quan, messin, lojtarin, lewandowski, doja, messi, lajmet,


Text of the page (random words):
lajmet e fundit fishmedia e enjte 9 dhjetor e enjte 9 lajme zgjedhjet 2021 sport showbiz eko biznes shendetesi lashtësi kurioze auto tech temat e nxehta fishmedia info lajme temat e nxehta lajme 3 minuta më parë kurti me paralajmërim për kokat e krimit në veri që i sanksionoi amerika lajme 3 orë më parë borrelli i gëzohet sanksioneve të amerikës ndaj bandave kriminale në veri lajme 2 orë më parë bideni do ta nderojë senatorin e ndjerë bob dole ai ishte gjigant amerikan sport 4 orë më parë xavi e kemi prekur fundin sot nis një epokë e re lajme 3 minuta më parë kurti me paralajmërim për kokat e krimit në veri që i sanksionoi amerika lajme 3 orë më parë borrelli i gëzohet sanksioneve të amerikës ndaj bandave kriminale në veri lajme 2 orë më parë bideni do ta nderojë senatorin e ndjerë bob dole ai ishte gjigant amerikan sport 4 orë më parë xavi e kemi prekur fundin sot nis një epokë e re pristina thursday 9 december 2021 20 c 12 28 e enjte 16 c 29 c e premte 16 c 31 c e shtunë 16 c 32 c lajme 3 minuta më parë kurti me paralajmërim për kokat e krimit në veri që i sanksionoi amerika kryeministri i kosovës albin kurti ka folur rreth vendimit të shba së për vendosjen e sanksioneve ndaj kokave të krimit në veri në krye me zvonko veselinoviqin si përgjegjës për trafikimin e mallrave parave narkotikëve dhe armëve mes kosovës dh 0 shares lajme 14 minuta më parë a e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas shpinës kur pasagjerët futen në aeroplan sigurisht se e keni vërejtur që stjuardesat i mbajnë duart pas shpinës derisa ju mirëpresin në aeroplan por a e dini pse ndodh kjo para nisjes stjuardesat gjithmonë përdorin këtë lloj poze e ar 0 shares lajme 2 orë më parë bideni do ta nderojë senatorin e ndjerë bob dole ai ishte gjigant amerikan presidenti i shteteve të bashkuara joe biden do ta nderojë në një ceremoni senatorin e ndjerë bob dole i cili vdiq të dielën në mëngjes shefi i shtëpisë së bardhë pritet të mbajë një fjalim në 0 shares lajme 2 orë më parë kosova sot flet para serbisë në samitin për demokracinë secili shtet ka nga 3 minuta kohë për paraqitje presidenti i shteteve të bashkuara joe biden sot do të hapë punimet e samitit për demokracinë një ngjarje e organizuar në mënyrë virtuale ku do të marrin pjesë liderët e 110 shteteve në këtë s 0 shares lajme 3 orë më parë borrelli i gëzohet sanksioneve të amerikës ndaj bandave kriminale në veri përfaqësuesi i lartë i bashkimit evropian josep borrell ka thënë se i mirëpret sanksionet ndaj kriminelëve serb në veriun e kosovës ai ka thënë se vendosja e këtyre sanksioneve ndaj disa serbëve 0 shares 1 2 3 5 300 next me shume lajme më të lexuarat me shume lajme arrivals departures nr fl nga statusi os777 vienna delayed ew6613 frankfurt estimated pc341 istanbul sabiha gokcen estimated iv451 munich estimated tk7876 istanbul sabiha gokcen estimated li2021 goteborg estimated nr fl nga statusi ew6612 frankfurt take off 12 51 os778 vienna delayed li2020 goteborg scheduled 16 45 iv450 munich scheduled 17 30 tk7877 istanbul sabiha gokcen estimated pc342 istanbul sabiha gokcen estimated prishtina international airport adem jashari arrivals nr fl nga statusi os777 vienna delayed ew6613 frankfurt estimated pc341 istanbul sabiha gokcen estimated iv451 munich estimated tk7876 istanbul sabiha gokcen estimated li2021 goteborg estimated departures nr fl nga statusi ew6612 frankfurt take off 12 51 os778 vienna delayed li2020 goteborg scheduled 16 45 iv450 munich scheduled 17 30 tk7877 istanbul sabiha gokcen estimated pc342 istanbul sabiha gokcen estimated fishmedia ekskulzive për fishmedia flet kryetari i deçanit bashkim ramosaj intervistë ekskluzive me kryetarin e shtimes naim ismajli video intervistë fish media biden pavarësia e kosovës e pakthyeshme njohje reciproke dhe liberalizim i vizave për kosovën opinione berat buzhala pse biden e jo trump andi bushati bushati nuk rrëzuan albin kurtin por përdhosën ndryshimin admin infektologu suedez masat e izolimit vetëm po e vonojnë atë që është e pashmangshme admin pse amerikani 72 vjeçar nuk është habitur nga koronavirusi ja si e kishte parashikuar virusin e rrezikshëm veton surroi surroi si shpëtuam nga vjedhja e shekullit andi bushati edin që vajton në zi e tradhëton rama i oligarkëve fish media paçarizi a kemi fytyrë me iu thanë njerëzve rrini fish media buzhala tash ia vlen ta mbështesim albin kurtin horoskopi dashi jeni tip shumë i gjallë dhe jeni duke u kënaqur me aktivitet në prag të krishtlindjeve organizoni ose shkoni në ndonjë festë nëse jeni beqar do të kënaqeni duke flirtuar me një person që do të nxisë imagjinatën tuaj nëse tregoheni se jeni të vështirë për t u arritur do të fitoni strategjinë e duhur për këtë zemërthyes tashmë jeni në një lidhje bëni gjithçka që është e mundur për ta bërë xheloz partnerin është koha që i dashuri juaj ta kuptojë se sa e vlefshme jeni demi e keni prioritet të kaloni më shumë kohë me familjen jeni lodhur duke vrapuar pas punëve kur gjithçka që dëshironi është të kaloni pak kohë të qetë me familjarët dhe të dashurit tuaj për fat të mirë orari juaj do të jetë relaksues dhe do t ju lejojë të merreni edhe me përgatitjen e ushqimit bindni të gjithë të ndalojnë telefonat mobilë dhe të kënaqeni duke biseduar së bashku shumë shpesh teknologjia ndikon në zbehjen e marrëdhënieve mes njerëzve binjakët keni aftësi të mëdha të absorboni informata është koha e përshtatshme të mësoni një aftësi të re megjithëse do t ju duket e vështirë një person i dashur do të preket shumë nga përpjekjet tuaja për të mësuar diçka të re nëse realizoni ndonjë vepër artistike për të dashurin tuaj do t i lini përshtypje të mrekullueshme ju nuk jeni tip shumë sentimental por nganjëherë duhet t i trajtoni në mënyrë të veçantë njerëzit që i doni gaforrja një detyrë fitimprurëse do të vijë me kohë të duhur ky projekt do të sjellë disa para ekstra me të cilat mund të bëni diçka të veçantë për njeriun që doni nuk jeni tip që besoni se mund të përfitoni vëmendjen e dikujt duke i blerë dhurata por ky është një rast më i veçantë një mik i cili ka përjetuar një zhgënjim të thellë do të kërkojë ndihmën tuaj dhe ju si zemërgjerë që jeni do t i ndihmoni atij luani një person po tregon hapur tërheqjen ndaj jush fakti që jeni joshës është diçka që ju jep kënaqësi të madhe nëse tashmë jeni në një lidhje përfitoni nga rasti për të bërë plane që të dilni së bashku këtyre ditëve të gjithë janë të zënë me festat të cilave po u japin prioritet mos e bëni këtë gabim jeni tip që ka nevojë për përmbushje fizike kur nuk e arrini këtë bëheni tip shumë temperament virgjëresha më në fund do të arrini të largoheni nga stresi i jetës publike përfitoni nga rasti për të pushuar dhe relaksuar shkoni bëni ndonjë masazh banjë të nxehtë ose kënaquni me ndonjë aktivitet të ngjashëm një rival i juaji do të mund të komentojë pushimin tuaj duke ju akuzuar se jeni përtac mos ua vini veshin fjalëve të tij sepse njerëzit që ju njohin e dinë të vërtetën nëse nuk përfitoni nga rasti për të pushuar nuk do të jeni në gjendje të bëni punën siç duhet peshorja jeni në gjendje të përfitoni njerëzit përmes fjalëve dhe gjesteve tuaja është kohë e përshtatshme të mbani ndonjë fjalim në takime zyrtare mos u befasoni nëse ju ofrojnë të jepni mësim për paraqitje në publik duhet të kënaqeni me faktin se keni arritur të fitoni vëmendjen e njerëzve mos u dekurajoni që në sfidën e parë akrepi jeni në gjendje të negocioni për ndonjë punë luksoze duhet të tregoni aftësitë tuaja organizative punëdhënësi juaj ka nevojë për dikë që di të udhëheqë kur situata është në kaos aftësia juaj që t i mbani të tjerët në një linjë është kryesorja për të arritur sukses nga kjo punë do të merrni pagë të merituar mos u frikësoni nga përgjegjësitë sepse jeni shumë më të fuqishëm sesa që mendoni shigjetari nëse njerëzit ju kanë shkaktuar probleme të panevojshme është mirë që të merrni masat e nevojshme nuk keni dëshirë të bëni zhurmë por nganjëherë është e nevojshme për të parandaluar abuzimet e njerëzve më herët nuk keni mundur t i toleroni njerëzit që janë munduar të dalin në avantazh por tani duhet insistuar që të krijoni më shumë rehati në vendin ku punoni kjo do të jetë shumë e rëndësishme për rezultatet e punës bricjapi kënaquni në një mbrëmje intime me partnerin kohëve të fundit keni kaluar gjithë kohën duke punuar dhe kjo ju ka bërë të ndiheni të lodhur dhe të shqetësuar nëse kaloni pak kohë në krahët e të dashurit do të ndiheni sikur ditët e mira po kthehen përsëri jeni duke kërkuar dashuri mund ta takoni dikë në ndonjë institucion kulturor fetar ose edukativ të dy do të kuptoni shumë shpejt që keni vlera të ngjashme ujori do ta keni më të lehtë të punoni me një partner nuk keni dëshirë të merreni vetë me të gjitha dokumentet e detajet dhe preferoni që të fokusoheni në temën kryesore bashkohuni me dikë që është i famshëm për stilin e vetë të punës provoni të mos e kritikoni dhe mos bëni shumë pyetje nëse jeni beqar lejoni miqtë t ju organizojnë një takim miku juaji i ngushtë ka instinkte të mira për llojin e partnerit për të cilin keni nevojë besojini gjykimit të tij peshqit kushtojini më shumë kujdes ambientit ku punoni ju presin ditë shumë të rënda me punë dhe është mirë që të keni një lokal të duhur nëse aranzhoni mirë gjërat do ta keni më të lehtë të tejkaloni punën përveç kësaj do të ndiheni më energjik kur punoni në ndonjë vend të pastër largojini nga zyra të gjitha gjërat e vjetra fishmedia portali fishmedia sport sport 4 orë më parë xavi e kemi prekur fundin sot nis një epokë e re 0 shares showbiz 2 ditë më parë ronaldo publikon portretin e bukur familjar sport 2 ditë më parë suarez braktis ndeshjen me lot pas 13 minutash sport 2 ditë më parë lewa mohon se ka dalë kundër fjalëve të messit deklarata ime është keqkuptuar sport 2 ditë më parë lewandowski do të doja që messi të ishte i sinqertë jo fjalë bosh sport 1 ditë më parë mbappe harron ronaldon dhe e quan messin lojtarin më të mirë në botë 0 shares sport 1 ditë më parë mbappe thyen rekordin e messit në champions 0 shares sport 1 ditë më parë si i refuzoi majlinda 3 milion euro 0 shares sport 2 ditë më parë majlinda kelmendi karrierën e mbylla në mënyrën më të keqe 0 shares showbiz showbiz 4 orë më parë zbuloni ndryshimin që fifi bëri pak javë pas largimit nga big brother 0 shares showbiz 5 orë më parë e dashura e romeos përfundon në spital një ditë pasi ai flirtoi me beniadën 0 shares showbiz 3 orë më parë reagon albani vëllai i beatrixit flet për lidhjen e motrës me donaldin 0 shares showbiz 5 orë më parë igli zarka tregon detajin që nuk u vërejt kur donaldi foli për borën showbiz 18 orë më parë reagon nëna e beatrixit pasi romeo hyri në vend të donaldit në shtëpi dhe vajza u habit dua lipa foto e dites fishmedia lifestyle lifestyle 1 javë më parë fati do të jetë armiku i këtyre shenjave gjatë vitit 2022 ashtu siç disa shenjave do t iu buzëqesh fati këtë vit që vjen nuk mund të themi të njëjtën gjë për disa shenja të tjera planeti 0 shares lifestyle 1 javë më parë tensione në familje dhe humbje parash këto shenja duhet të kenë kujdes lifestyle 1 javë më parë javë e vështirë për këto shenja të horoskopit shendetesi lajme 3 javë më parë virusi që po prek fëmijët në kosovë shkakton panik tek prindërit 0 shares lajme 4 javë më parë përhapja e delta plus në kosovë të hënën dërgohen në gjermani edhe mostra tjera 0 shares lifestyle 1 muaj më parë sa është i shëndetshëm vaji i kokosit ekspertët tregojnë se nuk është aq i mirë sa keni menduar lifestyle 2 muaj më parë metoda 90 minuta humbni peshë dhe pa dietë mos ushtroni thjesht ndryshoni një gjë fun fun 7 muaj më parë arriti 58 milion ndjekës duke u bërë sensacion në rrjetet sociale pse të gjithë po flasin për të riun senegalez video 0 shares fun 12 muaj më parë nëna e saj po lahej shikoni ku përfundoi fëmija 0 shares fun 12 muaj më parë maçoku më nervoz që keni parë ndonjëherë 0 shares fun 2 vite më parë veseli dhe lojtarët e kosovës bëjnë hajgare me çekinë thojshin që ka me na mujtë çekia 0 shares tech auto teknologji 7 ditë më parë jeff bezos i dhuron shumën marramendëse fondacionit obama një ndër njerëzit më të pasur në botë jeff bezos dhuron 100 milion dollarë për fondacionin e ish presidentit amerikan barack obama 0 shares auto teknologji 2 javë më parë biden bëri xhiro me hummer in elektrik kjo makinë është e projektuar nga një shqiptar auto teknologji 3 javë më parë zbulohen pagat e apple ja sa fitojnë inxhinierët zhvilluesit e softuerit dhe punonjësit e tjerë në gjigantin e teknologjisë receta lifestyle 1 vit më parë ndikimi i vitaminës d në organizëm dhe problemet që sjell mungesa e saj 0 shares lifestyle 1 vit më parë pija natyrale që ju shpëton nga kolla e thatë 0 shares lifestyle 1 vit më parë çfarë duhet të hani gjatë ditëve të ngrohta të verës receta 2 vite më parë kafja ul rrezikun e infarkteve në zemër eko biznes eko biznes 2 ditë më parë shlyhet borxhi 40 milionësh në ministrinë e bujqësisë dalin paratë e para për fermerët nga programi i aplikimeve të këtij viti 0 shares eko biznes 2 ditë më parë po ndryshon pamja e kartëmonedhave euro 0 shares eko biznes 1 javë më parë prej javës së ardhshme bie për kaq cent nafta në kosovë 0 shares eko biznes 1 javë më parë bordi i akp së miratoi shpërndarjen e mbi 2 milionë e 700 mijë euro për kreditorët e 5 ndërmarrjeve shoqërore 0 shares kuriozitete kurioze 2 javë më parë restorantet në shba po kthejnë sytë kah robotët shërbyes sepse nuk mund të gjejnë staf të mjaftueshëm pamje që tregojnë se si funksionojnë ata restorantet në të gjithë shba në aktualisht po luftojnë për të gjetur punëtorë dhe po i drejtohen gjithnjë e më shumë teknologji 0 shares kurioze 3 javë më parë para nga qielli kartëmonedhat fluturojnë nga ajri qytetarët dalin për të mbledhur kurioze 3 javë më parë kjo është kompania që në vend të njerëzve ka punësuar 50 dele lashtesi lajme 1 muaj më parë spahiu thotë se stërgjyshi i sllobodan milloshevoqit ishte nga fisi shqiptar 0 shares lashtësi 2 muaj më parë shtatore ilire në kosovë t i ndërtojmë dhe t i vendosim në sheshe publike 0 shares lashtësi 2 muaj më parë nëse serbia kërkon ndarjën e kosovës ne do të kerkojmë kthimin e trojeve tona nga nishi e deri në shkup dhe janinë lashtësi 3 muaj më parë televizioni i njohur botërorë dëshmon në dokumentarin e tyre se në greqi flitej shqip në vitin 1811 video fishmedia info lajme email protected lajme zgjedhjet 2021 sport showbiz eko biznes shendetesi lashtësi kurioze auto tech 2001 2021 fishmedia të gjitha të drejtat e rezervuar zhvilluar nga
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)

Verified site has: 135 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-85 86-90 91-95 96-100
101-105 106-110 111-115 116-120 121-125 126-130 131-135


The site also has 1 references to other resources (not html/xhtml )

 www.fishmedia.info/wp-content/uploads/___.jpg  Verify


Top 50 hastags from of all verified websites.

Recently checked links (by ScreenShot) on WebLinkPedia.

Screenshot of the main domain: nienhoacac.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: moctudang.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: error1806.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: emulatorgames.netScreenshot of the main domain: hitorinboenvy.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: ugandasafaritour.comScreenshot of the main domain: wingspure.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: theskincarejunkie.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: truyencuasoi.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: rujizz.comScreenshot of the main domain: xanhnuocbien.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: humat170893.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: huyetnhiemmanchausa.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: vuakhoaihoduong.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: maitran.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: melodyhappygroup.files.wordpress.comScreenshot of the main domain: patria-hotel-strbske-pleso.hotelmix.roScreenshot of the main domain: friendsforsteven.orgScreenshot of the main domain: wiki.ttitd.ioScreenshot of the main domain: tapvpn-free-vpn.softonic.vnScreenshot of the main domain: gouves-park-holiday-resort-kato-gouves.booked.jpScreenshot of the main domain: hotel-oz-yavuz-istanbul.hotelmix.co.thScreenshot of the main domain: gouves-park-holiday-resort-kato-gouves.ibooked.cnScreenshot of the main domain: lopmnngoilon-dongkhe.haiphong.edu.vnScreenshot of the main domain: midyat-gap-hotel.hotel-mix.deScreenshot of the main domain: patria-hotel-strbske-pleso.hotelmix.bgScreenshot of the main domain: s198.imacdn.comScreenshot of the main domain: azccu.infoScreenshot of the main domain: advancedinsp.comScreenshot of the main domain: yellowpages.uticaod.comScreenshot of the main domain: pgddtdakha.edu.vnScreenshot of the main domain: flightradar24-flight-tracker.softonic.ruScreenshot of the main domain: crest.com.cnScreenshot of the main domain: kreditanbieterfinden.pwScreenshot of the main domain: custom-fountain-pens22951.blog5.netScreenshot of the main domain: casinotwin.guruScreenshot of the main domain: e-archivos.orgScreenshot of the main domain: apartment-near-ihilov-diamondexchange-tel-aviv.hotelmix.vnScreenshot of the main domain: danfeonline.com.brScreenshot of the main domain: mp3mymp3.softonic.com.br
Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Date Thu, 09 Dec 2021 13:39:16 GMT
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding chunked
Connection close
location htt????/www.fishmedia.info/
CF-Cache-Status DYNAMIC
Report-To endpoints :[ url : https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v3?s=%2FYRW0f2WXao7HJ1yEH1DQYNpPxhVgz5fBPLHfqiSBm3AX1xcV7KWjYK9Mh0IRLCVYb8dpxu6X3m31Q8%2FLINta4ZBvueB8weP2CUI5k5I0EqaaS0fQeJqy2wTk8H0LUCW%2BA%3D%3D ], group : cf-nel , max_age :604800
NEL success_fraction :0, report_to : cf-nel , max_age :604800
Server cloudflare
CF-RAY 6baea30089ce7741-LHR
alt-svc h3= :443 ; ma=86400, h3-29= :443 ; ma=86400, h3-28= :443 ; ma=86400, h3-27= :443 ; ma=86400
HTTP/1.1 200 OK
Date Thu, 09 Dec 2021 13:39:16 GMT
Content-Type text/html
Transfer-Encoding chunked
Connection close
last-modified Thu, 09 Dec 2021 13:26:35 GMT
CF-Cache-Status DYNAMIC
Expect-CT max-age=604800, report-uri= htt????/report-uri.cloudflare.com/cdn-cgi/beacon/expect-ct
Report-To endpoints :[ url : https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v3?s=0AzKxo0hkrbzjeXDjOwLD4gSiLb4Z%2Brd4RVGRArkm3nO7Xq8YOzHvgHOdM%2FUpsoDe9TXVAy6OWzRT5FeMKjjobDNor1pVLHRqNrsiXBp0Re0Vyx3MkLWcgKx6bupD7aZG%2Flxzb0%3D ], group : cf-nel , max_age :604800
NEL success_fraction :0, report_to : cf-nel , max_age :604800
Server cloudflare
CF-RAY 6baea37cd9aa39d5-CDG
Content-Encoding gzip
alt-svc h3= :443 ; ma=86400, h3-29= :443 ; ma=86400, h3-28= :443 ; ma=86400, h3-27= :443 ; ma=86400

Meta Tags

title="Lajmet e Fundit - FISHMEDIA -"
charset="UTF-8"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"
property="og:locale" content="en_US"
property="og:type" content="website"
property="og:title" content="Lajmet e Fundit - FISHMEDIA -"
property="og:url" content="htt????/www.fishmedia.info/"
property="og:site_name" content="Lajmet e Fundit - FISHMEDIA"
name="twitter:card" content="summary"
name="twitter:title" content="Lajmet e Fundit - FISHMEDIA -"
property="og:title" content="Lajmet e Fundit - FISHMEDIA"
property="og:description" content="Fishmedia"
property="og:image" content="htt???/www.fishmedia.info/wp-content/themes/fishmedia/images/fishmedia.jpg"
property="og:type" content="website"
property="og:url" content="htt????/www.fishmedia.info"
property="fb:pages" content="153932748052682"
property="ia:markup_url" content="htt????/www.fishmedia.info/kurti-paralajmerim-per-kokat-e-krimit-ne-veri-qe-sanksionoi-amerika/?ia_markup=1"

Load Info

page size20952
load time (s)19.979842
redirect count1
speed download1048
server IP104.21.94.124
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"

SEO From Wikipedia, the free encyclopedia
Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the online visibility of a website or a web page in a web search engines unpaid results—often referred to as `natural`, `organic`, or `earned` results. In general, the earlier (or higher ranked on the search results page), and more frequently a website appears in the search results list, the more visitors it will receive from the search engines users; these visitors can then be converted into customers. SEO may target different kinds of search, including image search, video search, academic search, news search, and industry-specific vertical search engines. SEO differs from local search engine optimization in that the latter is focused on optimizing a business online presence so that its web pages will be displayed by search engines when a user enters a local search for its products or services. The former instead is more focused on national or international searches. and ADS Publishers From Wikipedia, the free encyclopedia
Advertising is an audio or visual form of marketing communication that employs an openly sponsored, non-personal message to promote or sell a product, service or idea. Sponsors of advertising are often businesses wishing to promote their products or services. Advertising is differentiated from public relations in that an advertiser pays for and has control over the message. It differs from personal selling in that the message is non-personal, i.e., not directed to a particular individual. Advertising is communicated through various mass media, including traditional media such as newspapers, magazines, television, radio, outdoor advertising or direct mail; and new media such as search results, blogs, social media, websites or text messages. The actual presentation of the message in a medium is referred to as an advertisement or `ad` for short.
Commercial ads often seek to generate increased consumption of their products or services through `branding`, which associates a product name or image with certain qualities in the minds of consumers. On the other hand, ads that intend to elicit an immediate sale are known as direct-response advertising. Non-commercial entities that advertise more than consumer products or services include political parties, interest groups, religious organizations and governmental agencies. Non-profit organizations may use free modes of persuasion, such as a public service announcement. Advertising may also be used to reassure employees or shareholders that a company is viable or successful., wall of links.


If you want to put something else on this wall, write to us.