If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.

site address: gazetacelesi.al redirected to: www.gazetacelesi.al

site title: Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare!

Our opinion:

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at http://vturl.net VeryTinyURL
page from cache
Meta tags:
description=Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi;
keywords=gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune, shtepi, apartamente ne Tirane, makina ne shitje, mobilje te perdorura;

Headings (most frequently used words):

te, dhe, të, shitet, punësojë, biznesi, kërkon, per, me, frigorifer, shiten, punetore, bar, kompania, rr, piceri, kerkoj, shtepie, ndryshme, kerkohet, nje, okazion, bashke, tavolina, karrige, ngrires, madhe, freskues, tende, marketi, kollon, tenda, kasa, metali, paisjet, cilesore, shume, markave, perdorura, mobilje, shesim, blejme, place, konstruksion, gazeta, banak, farmaci, lajme, sondazh, moshuar, kujdestare, tirane, ne, gjysem, vjec, femije, kujdesin, sitter, baby, farmaceutik, bisnes, restorant, ekspozitor, etj, larte, stola, kolltuqe, murale, veshje, modern, stil, dekorativ, hekuri, shkalle, gaz, ngrohese, abazhur, 100, shehollari, lire, fresku, tek, zoto, leandro, petrela, sadik, elbasanit, rruga, floqi, zana, priftit, kodra, premium, njoftime, koha, dinamo, elektronike, informatike, sherbime, shtepine, gjithçka, pune, oferta, moto, auto, patundshme, prona, njoftimeve, portali, kompleksi, frederik, mense, gjelletore, kuzhinier, botës, shtete, celesi, rreth, në, pranishme, king, burger, amerikane, njohur, restoranti, staf, gerti, kuzhiniere, shiroka, luara, volkswagen, passat, shitese, furre, buke, pastiçeri, punonjese, conection, city, fitness, club, operatore, telefonike, net, blog,

Text of the page (most frequently used words):
dhe (20), per (17), pune (12), #shitet (10), paga (10), euro (10), 000 (9), nje (8), për (7), #adresa (7), #kenaqshme (6), nga (6), #biznesi (6), #rruga (5), leke (5), sistem (4), kati (4), shume (4), sherbime (4), #prane (4), mire (4), kushte (4), mbi (4), mosha (4), vitesh (4), mira (4), punësojë (4), kërkon (4), tek (4), tiranë (4), ndryshme (4), jete (3), tirane (3), jeni (3), #njoftimeve (3), gjumi (3), zonat (3), eksperience (3), shtepie (3), portali (3), dokumenta (3), vjec (3), gazeta (3), saj (3), puna (3), gjendje (3), shtepine (3), ose (3), telefonit (3), #shiten (3), frigorifer (3), okazion (3), çelësi (3), celesi (3), mobiluar (3), kontaktojne (3), përdoruesit (3), numrin (3), totalisht (3), kompletuar (3), njoftimin (3), qera (3), mbrapa (3), eshte (3), elbasanit (3), kliko (2), mbyll (2), kerkoj (2), karrige (2), cdo (2), prej (2), çmimi (2), ballkon (2), reja (2), piceri (2), cila (2), interesuarit (2), sedilje (2), elektrike (2), dite (2), ore (2), sip (2), tavolina (2), pushim (2), shtune (2), rregullta (2), airbag (2), vec (2), cmimi (2), jepet (2), tualet (2), ngritur (2), pre (2), ndenje (2), dhoma (2), qender (2), banjo (2), cilesor (2), tende (2), ashensor (2), ndodhet (2), alarmi (2), arredim (2), punetore (2), kerkohet (2), afer (2), kodra (2), kryesore (2), gjitha (2), paisjet (2), interesuarat (2), madhe (2), restorant (2), bar (2), hartë (2), sheshi (2), punoni (2), auto (2), edhe (2), kompania (2), pallatit (2), shtëpinë (2), lire (2), 100 (2), oferta (2), koha (2), automjete (2), patundshme (2), prona (2), tiranes (2), vjeç (2), mund (2), një (2), elektronike (2), page (2), tradicionale (2), zyre (2), publiko (2), lokali (2), këtë (2), lloj (2), paisje (2), sipas (2), moto (2), mobilje (2), kërko (2), informatike (2), zona (2), nafte (2), jemi (2), bashkohor, ambient, kene, njohuri, rtsh, germenji, kuzhine, gjuhes, themistokli, gatim, ngrenie, hyrje, angleze, ofrohen, kompjuterike, gjelletore, ndertim, sportit, punime, blinduara, paraqiten, dyer, ambjenteve, lokalit, bashkohore, zogu, stacioni, nderkombetar, autobuzave, asllan, administrator, rusi, dinamo, kuzhiniere, kompleksi, tjeter, shiroka, gerti, funksion, all, femer, çdo, 400, barit, frederik, luara, pazari, avni, rustemi, makine, opsion, shitese, furre, usb, radio, alumini, buke, pastiçeri, kambio, ofrohet, disqe, rezerve, manuale, ngjyra, blu, gome, sediljesh, ngrohje, metalizato, kondicioner, anesore, dvd, terheqje, pagese, club, operatore, pershtatshem, telefonike, net, conection, dentist, siguracion, vajze, pjesen, shoferin, turni, orari, dhene, aktualisht, punes, vehte, fitness, korridor, urani, pano, veve, center, dyqan, passat, volkswagen, paaksidentuar, punonjese, vit, city, suporti, menyre, moderne, kukës, kamëz, fushë, arrëz, pukë, shkodër, lezhë, tropojë, pogradec, kavajë, pustec, maliq, korçë, këlcyrë, përmet, memaliaj, tepelenë, vorë, rrogozhinë, gjirokastër, vau, kolonjë, devoll, mirditë, malësi, skrapar, mallakastër, has, dejës, vlorë, dropull, mat, delvinë, finiq, konispol, sarandë, himarë, selenicë, libohovë, divjakë, dibër, bizneset, qyteti, qytet, gjithçka, mbarosh, punë, shpejt, individët, berat, avantazhet, zonës, hyr, toggle, navigation, madh, boten, loading, vajgurore, lushnjë, belsh, roskovec, patos, fier, prrenjas, librazhd, gramsh, peqin, cërrik, ura, elbasan, krujë, shijak, durrës, klos, bulqizë, poliçan, kuçovë, kurbin, veprimi, akses, nen, 109, apartament, kerkuara, pamje, fantastike, qendra, qytetit, tereza, leandro, apartamenti, organizuar, biznesit, banim, por, biznese, nder, zoto, petrela, pastra, magazine, autobuzi, porta, garazh, deshires, garazhdin, fresku, 150, sadik, fazore, shtruar, pllaka, drita, uje, sigurta, midis, nënkategori, shto, premium, fshij, konfirmo, pikën, fillestare, qarkuar, zonën, pika, floqi, tjera, kërkoj, ndrysho, përzgjedhjen, valuta, sipërfaqja, maksimale, përzgjidh, njoftime, zana, ambasades, dhome, ambjente, totali, kateve, ambjent, gatimi, sallon, tarrace, priftit, gjendja, 250, toke, 265, hipotekore, çertifikate, pronesie, shme, restorantet, jone, 15000, perkujdesje, kriter, moshe, mesme, konstaton, jave, maji, qendres, concord, kujdestare, moshuar, diela, bisedohet, mbaje, nevoje, moshuares, qete, arredimi, tryezës, zbukurimi, shtroni, rregullave, tavolinën, tuaj, dhomës, beje, gjumit, verë, shesësh, brënda, ditëve, sondazh, dashur, femijet, ndryshim, shendetesor, klientete, kontrate, fondit, sigurimit, detyrueshem, kujdesit, programi, asim, bilancit, siguruar, kamera, siri, perballe, poliklinikes, voksh, shkolles, hena, femije, preferohet, don, bosko, dhjetori, baby, sitter, kujdesin, gjysem, hene, punet, shtepise, hekur, telefonojne, pas, ores, shtrimi, bëni, bisnes, udhetime, group, libra, muzike, koleksione, sende, personale, turizem, çelesi, bicikleta, sport, argetim, trajnime, kurse, fotokopje, printera, media, albania, kompjutera, infokult, privatësia, kushtet, puno, kontaktet, ndodhemi, kush, albatrip, pages, communication, imedia, karta, extra, ofertat, javes, yellow, laptop, partnere, mendoni, falas, zyra, dyqane, garsoniere, kërkuarat, juaj, lajme, pasagjeresh, blog, kur, dëshironi, shisni, celësi, nëse, autovetura, transporti, tregu, banakier, bizneseve, materiale, ndertimi, hidrosanitare, elektroshtepijake, gjithcka, rrobaqepese, kamarier, motorra, inxhinier, financier, agjent, shitjesh, menaxher, pjese, kembimi, rruge, farmaceutik, cilesia, sigurojnë, përgatitjene, ushqimit, asistojnë, operacionet, përditshme, restorantit, pastërtinë, marrjen, epërgjithshme, tij, kërkesat, orientuar, shërbimin, ndaj, klientit, porosive, klientëve, grup, mense, faik, konica, stadiumit, qemal, stafa, kuzhinier, shehollari, mikëpritjen, place, promovo, shqiperi, punonjësit, kenë, prioritet, motivuar, gatshëm, cilesore, amerikane, përzgjedhur, intervistë, kontaktohen, staf, restoranti, njohur, burger, vetëm, king, pranishme, rreth, shtete, botës, gatime, korrektesia, kandidatët, emailit, orar, konkuruese, fleksibël, industrie, është, preferueshme, ofrojme, shkëlqyera, pagesë, ditë, adresën, javedhe, mundësi, zhvillimi, karrierë, gjithë, dërgojnë, guzhinen, markave, nevojshme, ekspozitor, lokal, piaza, bashke, konstruksion, metali, banak, ngrohese, cmim, gaz, shkalle, hekuri, abazhur, dekorativ, stil, modern, arsyeshem, gje, murale, rregullt, biznes, kongresi, lushnjes, karshi, koloseu, farmaci, klientele, serioze, aktivitetin, xhiro, terk, durresit, 180, 580², buze, rruges, veshje, kolltuqe, perdorura, faqen, gjithe, ata, jane, interesuar, ndjekin, tone, tregetojme, https, bit, 2ozqccu, blejme, shesim, mall, treg, stola, pompe, larte, etj, 800, rafte, italiane, kompresor, ajri, uji, minibare, total, marketi, kasa, tenda, kollon, freskues, ngrires, shqiptare,
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)
 • https://www.instagram.com...
  LIM EM
 • Kerkon te mbarosh pune? P...
 • https://www.yellowpagesal...
  ofertat e javes
 • kodra-e-priftit-rr.-zana-...
 • kompleksi-dinamo
 • rr.-“frederik-shiroka”
 • shitese-furre-buke-pastic...
 • punonjese-city-fitness-cl...
 • operatore-telefonike-komp...
 • kuzhiniere-gjelletore-ger...
 • staf-restoranti-kompania-...
 • kuzhinier-e-bar-dhe-mense...
 • blejme-dhe-shesim-mobilje...
 • shiten-paisjet-e-nje-mark...
 • shiten-karrige-tavolina-t...
 • shitet-biznesi-bar-restor...
 • okazion!-shitet-bisnes-fa...
 • kerkoj-punetore-shtepie
 • kerkohet-baby-sitter-per-...
 • kerkohet-punetore-shtepie
 • kerkoj-kujdestare-per-te-...
 • https://www.gazetacelesi....
  banner 4
 • https://www.instagram.com...
  RINASCHIMENTO
 • www.kartaextra.com
  karta extra
 • Domus Nostra

Verified site has: 85 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-85


Top 50 hastags from of all verified websites.

Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Date Sat, 28 Dec 2019 01:14:50 GMT
Server Apache
Location htt????/www.gazetacelesi.al/
Content-Length 236
Connection close
Content-Type text/html; charset=iso-8859-1
HTTP/1.1 200 OK
Date Sat, 28 Dec 2019 01:14:50 GMT
Server Apache
Set-Cookie PHPSESSID=bc46ace4a455e4ef69290cc9a89870f3; path=/; HttpOnly
Expires Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
Cache-Control no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma no-cache
Cache-Control no-cache
Set-Cookie XSRF-TOKEN=eyJpdiI6Im0zdGU4ZXkwUE42ZmVcL0I2T2FzMzVBPT0iLCJ2YWx1ZSI6IkRxWHVrZjhpNFwvZlA4TTBQczZ0aXpQN1hBMHcrd1R6clpoRjBLWTF4UTAwZjdVSUpKUStwUjJoWDJTYTlFZ3d2ajZHUGZEWnAwYVArKzZBMlBXR2E3dz09IiwibWFjIjoiMDcyYTZlOThlYjg1NWIxZGE2NDFjZTc2ZDkzYzU4OTdkMDNiZjIwNTcyMzc0MzZiNTdlNTQ2ODg5MmEzYmZjMyJ9; expires=Sun, 29-Dec-2019 01:14:51 GMT; Max-Age=86400; path=/
Set-Cookie gazetasession=eyJpdiI6ImtlS3pEUXFcL1ZJdEhjaW9jNU51YkF3PT0iLCJ2YWx1ZSI6IlwvM1hUV1NLd3ZCekNiNlwvcURPSzJqUmtGM0RyN05vZjdcL2JcLzA4bDRiV2lKWFNpaWFMNG5jUkEyckIzakVMbUVWZGpjTjBGV002MXc0OXRqdk1oUTVadz09IiwibWFjIjoiZDk0ODJhNjczMTU3Njk5NmFmNmU2MDgyOTdkZjJjOTZkYmNkMjM5NDJjMzkxYjMzZjNkNDYyYWIyYTk1MWJjMyJ9; path=/
Vary Accept-Encoding,User-Agent
Content-Encoding gzip
Content-Length 32104
Connection close
Content-Type text/html; charset=UTF-8

Meta Tags

title="Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare!"
http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"
http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge,chrome=1"
name="description" content="Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi"
name="keywords" content="gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune, shtepi, apartamente ne Tirane, makina ne shitje, mobilje te perdorura"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"
name="msapplication-TileColor" content="#ffffff"
name="msapplication-TileImage" content="/ms-icon-144x144.png"
name="theme-color" content="#ffffff"
property="og:url" content="htt????/www.gazetacelesi.al"
property="og:type" content="website"
property="og:title" content="Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare!"
property="og:description" content="Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi"
property="og:image" content="htt????/images.celesi.com/banner_autopromo/gazeta/banner-gazeta.png"
property="og:site_name" content="GAZETACELESI.AL"

Load Info

page size252491
load time (s)1.349414
redirect count1
speed download23791
server IP77.81.236.190
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"

SEO From Wikipedia, the free encyclopedia
Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the online visibility of a website or a web page in a web search engines unpaid results—often referred to as `natural`, `organic`, or `earned` results. In general, the earlier (or higher ranked on the search results page), and more frequently a website appears in the search results list, the more visitors it will receive from the search engines users; these visitors can then be converted into customers. SEO may target different kinds of search, including image search, video search, academic search, news search, and industry-specific vertical search engines. SEO differs from local search engine optimization in that the latter is focused on optimizing a business online presence so that its web pages will be displayed by search engines when a user enters a local search for its products or services. The former instead is more focused on national or international searches. and ADS Publishers From Wikipedia, the free encyclopedia
Advertising is an audio or visual form of marketing communication that employs an openly sponsored, non-personal message to promote or sell a product, service or idea. Sponsors of advertising are often businesses wishing to promote their products or services. Advertising is differentiated from public relations in that an advertiser pays for and has control over the message. It differs from personal selling in that the message is non-personal, i.e., not directed to a particular individual. Advertising is communicated through various mass media, including traditional media such as newspapers, magazines, television, radio, outdoor advertising or direct mail; and new media such as search results, blogs, social media, websites or text messages. The actual presentation of the message in a medium is referred to as an advertisement or `ad` for short.
Commercial ads often seek to generate increased consumption of their products or services through `branding`, which associates a product name or image with certain qualities in the minds of consumers. On the other hand, ads that intend to elicit an immediate sale are known as direct-response advertising. Non-commercial entities that advertise more than consumer products or services include political parties, interest groups, religious organizations and governmental agencies. Non-profit organizations may use free modes of persuasion, such as a public service announcement. Advertising may also be used to reassure employees or shareholders that a company is viable or successful., wall of links.


If you want to put something else on this wall, write to us.