If you are not sure if the website you would like to visit is secure, you can verify it here. Enter the website address of the page and see parts of its content and the thumbnail images on this site. None (if any) dangerous scripts on the referenced page will be executed. Additionally, if the selected site contains subpages, you can verify it (review) in batches containing 5 pages.
favicon.ico: www.gazetatema.net - Gazeta Tema – Gazeta me e lexu.

site address: gazetatema.net redirected to: www.gazetatema.net

site title: Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

Our opinion (on Sunday 17 October 2021 7:24:06 GMT):

GREEN status (no comments) - no comments
After content analysis of this website we propose the following hashtags:


Proceed to the page?Powered by: Very Tiny URL Shortener at http://vturl.net VeryTinyURL
page from cache: 50 days ago
Meta tags:

Headings (most frequently used words):

të, në, për, me, dhe, që, së, mark, si, do, nuk, nga, po, një, pse, ka, është, pd, na, marku, dy, markut, fotot, mund, duhet, përballë, rama, ta, kur, covid, jo, fitore, city, as, se, ps, më, ramës, ndër, ronaldo, manchester, edhe, pas, zot, tiranë, be, instagram, sa, re, ke, brenda, saj, miliardë, rralla, berishën, shqiptare, kryesore, hapur, vetëm, përgjigjet, rrëfen, te, ronaldon, opozita, shqipëri, ditët, arritëm, united, mëdha, cristiano, gjithçka, deshëm, lamtumirën, jep, juves, orët, lulzim, hidhet, basha, fundit, zi, vjedhur, varfëruar, shqipëria, anti, gjithëve, shpejtojnë, zgjedh, provojmë, vitesh, uefa, mbappe, rritet, alienët, ekzistojnë, ferri, amerikanët, vaksinohen, vaksinave, përhapjes, koronavirusit, kufizimet, zemërojnë, qytetarët, kina, administron, psg, arrestohet, doza, kesh, kuroni, gjendet, zbulohet, darkodësinë, ballkanin, shuhet, astronomët, trajtojmë, durim, mbi, video, kolla, ethet, simptoma, 19, gjatë, makinën, mijë, gjithë, 20, botën, vjeçares, serioz, mos, vaj, malin, kush, psorioza, ditësh, mbytur, 23, vjeçari, librazhd, vitin, iii, punojmë, tjera, shkel, shkojnë, ligjin, punë, del, milionë, qeverinë, tuaj, kosovës, janë, afganët, gjërat, mandatin, afganë, thotë, prag, stinës, politike, aty, ku, drejtë, ajo, mundet, përmbyllur, shkaqet, misionin, vajzat, kanë, evoluar, ato, dekada, kalo, sociale, largimeve, çomo, bilushi, ndryshim, mirë, markun, ikin, thirrja, ngjashme, atë, dritëro, agollit, madh, najada, mes, ikja, refugjatëve, dyer, mbyllura, 38, shkencorë, enveri, isuf, league, metës, meta, vendos, trupa, ushtarake, thirrjeve, kufi, greqinë, turqinë, foto, lajm, ilir, reziston, emigrantët, qan, hallet, darkë, ramush, haradinajn, turqia, çim, pekën, shalqi, arsyet, hani, bullgaria, përse, mbajtjen, herë, kundër, thatësirat, diletantë, plotësoi, çështje, orësh, panjohur, mori, lojtarin, drejtësisë, ministres, akuzohet, letër, çmimin, hurshovit, përmbaruesit, 2022, trajnerin, vetingut, darke, bullgari, vitit, stafetën, marrë, rrisin, amanet, asnjë, gazetarit, 60, mbyll, pak, punojnë, komunist, shqiptarët, ardhmen, pasuri, krijuar, parë, juventusin, klgj, dollarët, kalimi, 250, investoni, personale, financave, ekspertja, elektrike, energjie, blerje, euro, përgatitet, plagosi, qytetarë, guardiolas, spikatin, lewandowski, reagoi, juven, lexoi, tre, bindur, lojtarë, marrëveshjen, arrin, krahun, vetëvrasjes, hap, enrique, spanjën, barça, duhuri, pep, futbollisti, letrën, bayern, përdhunim, çelsi, milan, grup, juventus, jete, shorti, fizikisht, dhunoi, policisë, punonjësi, poshtër, champions, paska, qenë, 24, humbje, coman, mehmet, përqind, shehut, numri, sërish, nobel, strehimin, mirënjohjen, shprehin, parajsë, alternativat, infektuarve, 51, popullsisë, histori, franceze, zbulim, gushtit, vizitorë, 700, shkodrën, viziton, vespa, shëtiti, italiani, frymëzuese, telefonin, karaburunit, duan, tajlandës, vogël, whatsapp, reja, versionet, hazbiun, gabim, këtë, bëni, nëse, mediat, gadishullit, hakohet, testin, njerëz, jetojnë, tension, lartë, gjaku, palestër, trupin, ja, stërvitni, trurin, hba1c, vit, misteret, reagimin, enver, hoxhës, conference, mësoi, vdekjen, mehmetit, pranoi, tij, kadri, bëjnë, diabetikët, ishte, armatosur, aktive, shkodran, kërkuesve, grupin, pranohen, shqiptarë, akademikët, europiane, shkencore, kërkimore, zona, alija, kujtim, njohur, milosheviçin, dirigjenti, lekë, 17, subjekte, rreth, gjobiti, ishti, teknik, sigurimi, karburantit, cilësia, angazhuar, quante, biseda, juaj, miliarda, shtëpia, krahasohen, kibernetikë, ekspertët, up, swipe, opsionin, heq, kibernetike, sigurinë, dollarë, premtojnë, kasap, teknologjike, mehmeti, stalinin, ata, kompanitë, stones, rolling, legjendar, grupit, kasapë, bateristi, ballkanit, bregoviç, sfida, shortit, spiunë, sulmua, paundë, 100, vjedhin, cruise, tom, impossibile, mission, xhironte, zakonshëm, njerëzit, bëhen, qenve, binden, dot, shkulin, prishur, dhëmballë, parlament, vijë, thumbon, vijim, ndodhë, kabul, terrorist, kopeja, humb, tjetër, martesë, amerikan, aktorin, seksuale, krime, akuza, 34, optimizmi, rrjetet, alkoolit, pirja, jetuar, truke, 27, jetën, propozon, dashuri, deleje, ndihmën, sovjetik, bashkimi, shpërbëhej, shikimin, mahniti, afganistani, vajzës, historia, vjeçarja, sulm, paralajmëron, rritur, duhen, ekonomistët, vijnë, juristët, tituj, deputetë, ri, kuvendit, risitë, shalë, bisht, ti, qaramanë, rd, flenë, kryeredaktori, mua, kenë, komunistët, personalitet, ai, sulmoni, matuni, gjekmarkaj, agron, afganistan, amerika, dështoi, shumica, editorial, biden, turizem, joe, hipokrizinë, papën, citoi, presidenti, shpjegon, dorëheqjen, sqaron, sali, refuzuar, dossier, shendeti, bota, antena, tech, hi, kulture, ekonomia, kronika, sport, rajoni, tema, blogu, politika, lifestyle, aktualitet, familjes, filmave, zihet, hedhjen, këto, juventusi, harxhuar, çmendur, shifra, kthehet, zyrtare, frymë, marr, mundem, ndodh, çfarë, burri, vite, përjetoi, tmerrin, shqiptarja, gjak, duart, kryeministër, kuqe, bojë, qeverisë, objektit, para, protestë, 18, tri, portugezi, veriut, allegri, canën, lorik, madridit, pranë, oferta, bisedën, tregoj, ju, mbetet, juve, largohen, lojtarët, bejlerit, ndryshon, ilda, bën, tallja, duka, armand, shpikur, emrat, fshf, gara, tek, por, shkon, destinacion, vrasja, maqedoninë, infermieren, bukë, rikthejnë, analiza, pesë, kundisa, entellina, contessa, palermo, siçilisë, arbëreshët, udhëtim, zemër, kripë, ose, sot, bar, hajë, vendosur, konfirmoi, djathtës, alternativë, krijoni, thjeshtë, spital, marra, plagët, vdes, moshuara, opozitën, dh, kosovën, avokat, kufijtë, mbyllë, banane, kontejner, kokainë, ton, sekuestrohet, karikaturat, afgan, komedianit, vdekja, ngjela, flet, mu, dekriminalizimit, ligji, kapë, dere, covidi, vjetër, qeveria, servilizma, lëpirje, përfitime, benefite, pushtet, 1982,

Text of the page (most frequently used words):
2021 (113), gusht (113), #komente (77), për (49), një (35), dhe (33), nga (25), nuk (22), #është (20), #koment (14), #mark (13), #rama (9), #edhe (8), #mund (8), #covid (8), pse (8), #marku (7), markut (6), pas (6), kur (6), fotot (6), kanë (6), gjatë (5), vitin (5), parë (5), përballë (5), miliardë (5), janë (5), njohur (5), madh (5), duhet (5), disa (4), city (4), edi (4), rreth (4), kosovës (4), ronaldo (4), ramës (4), #tema (4), ndër (4), kryesore (4), tij (4), hapur (4), vaksinohen (4), fitore (4), manchester (4), kundër (4), instagram (4), shqiptare (4), vetëm (4), duke (4), shqipëria (4), ramush (3), bashkimi (3), njerëz (3), turqia (3), anti (3), markun (3), sipas (3), opozita (3), vaksinave (3), pushtet (3), partisë (3), kina (3), lulzim (3), para (3), ditët (3), këtë (3), mijë (3), darkë (3), shqiptarët (3), mëdha (3), tjetër (3), del (3), tuaj (3), qeverinë (3), brenda (3), basha (3), politike (3), tiranë (3), përgjigjet (3), shkencorë (3), deri (3), botën (3), gjithë (3), kufi (3), trupa (3), milionë (3), bullgaria (3), saj (3), lartë (3), ilir (3), meta (3), dekada (3), rralla (3), sociale (3), këto (3), njerëzit (3), your (3), ato (3), use (3), marrë (3), gazeta (3), mbytur (3), sot (3), por (3), mbi (3), ronaldon (3), tri (3), ose (3), ferri (3), vendin (3), fundit (3), ditësh (3), zot (3), malin (3), rrëfen (3), berishën (3), ata (3), shkel (2), keni (2), kibernetikë (2), tjera (2), ekspertët (2), ligjin (2), jenë (2), kreu (2), kolla (2), demokratike (2), kush (2), deshëm (2), punojmë (2), librazhd (2), darkodësinë (2), kronika (2), kompanitë (2), ballkanin (2), trajtojmë (2), durim (2), sport (2), swipe (2), iii (2), juves (2), deputetë (2), vendosur (2), lamtumirën (2), parlament (2), jep (2), gjithçka (2), arritëm (2), mandatin (2), ethet (2), versionet (2), zbulohet (2), mbajtjen (2), qan (2), psg (2), mbappe (2), cristiano (2), hallet (2), afganë (2), refugjatëve (2), thirrjeve (2), lajm (2), mirë (2), reziston (2), zgjedh (2), haradinajn (2), madhe (2), uefa (2), çim (2), hidhet (2), afganët (2), kryeministrit (2), whatsapp (2), simptoma (2), vjedhur (2), varfëruar (2), kesh (2), united (2), tek (2), gjithëve (2), vaj (2), rritet (2), foto (2), turqinë (2), greqinë (2), ushtarake (2), vendos (2), emigrantët (2), tha (2), league (2), parajsë (2), mos (2), gjërat (2), miliarda (2), dirigjenti (2), kosovën (2), kulture (2), ajo (2), mundet (2), vite (2), thotë (2), shkodran (2), mandatit (2), alija (2), kryeministri (2), kufijtë (2), kujtim (2), përmbyllur (2), misionin (2), mbyllë (2), letër (2), vjeçares (2), shkencore (2), drejtë (2), kërkimore (2), gjetur (2), jeni (2), bindur (2), rajoni (2), pak (2), kokainë (2), punojnë (2), euro (2), ton (2), maqedoninë (2), elektrike (2), kryera (2), subjekte (2), gjobiti (2), teknik (2), ekonomia (2), veriut (2), aty (2), qeverisë (2), zona (2), dollarë (2), agollit (2), mbyllura (2), grupit (2), thirrja (2), shuhet (2), ngjashme (2), atë (2), dritëro (2), ndryshim (2), frymë (2), mes (2), blogu (2), ndonjëherë (2), punë (2), gjendet (2), vjeçari (2), sigurinë (2), shkojnë (2), dyer (2), policisë (2), vetingut (2), kuqe (2), kërkuesve (2), bojë (2), pranohen (2), pasi (2), akad (2), qytetarë (2), sepse (2), ikja (2), najada (2), çomo (2), shkaqet (2), largimeve (2), prag (2), stinës (2), arrestohet (2), grup (2), pekën (2), politika (2), shehut (2), hani (2), përse (2), arsyet (2), serioz (2), psorioza (2), kuroni (2), ekzistojnë (2), alienët (2), franceze (2), provojmë (2), astronomët (2), mehmet (2), lifestyle (2), video (2), komunist (2), vogël (2), karaburunit (2), evoluar (2), mend (2), vajzat (2), ishte (2), 700 (2), tonë (2), shalqi (2), kishte (2), shqipëri (2), per (2), hoxhës (2), enver (2), ikin (2), makinën (2), dossier (2), editorial (2), asnjëherë (2), policy (2), antena (2), obsh (2), gati (2), vuajnë (2), metës (2), botës (2), bilushi (2), aktualitet (2), herë (2), tre (2), enveri (2), orët (2), kalo (2), isuf (2), vit (2), siklete (2), përqind (2), popullsisë (2), vitesh (2), gushtit (2), shpejtojnë (2), përhapet (2), qendrat (2), përhapjes (2), vespa (2), prej (2), koronavirusit (2), rekord (2), amerikanët (2), vitit (2), vjetër (2), administron (2), udhëtim (2), vazhdon (2), amerikane (2), virusi (2), megjithatë (2), afganistan (2), doza (2), numër (2), zemërojnë (2), amerikanësh (2), qytetarët (2), italiani (2), kufizimet (2), 1982 (2), suplement, marr, lejuar, search, qëlluar, online, përjetoi, faqen, protestuesit, mërgime, ankesa, shqiptarja, for, ndodh, burri, çfarë, tmerrin, cookie, mundem, kërkuar, objektin, matuni, gjekmarkaj, agron, close, shalë, bisht, qaramanë, shpejti, duhen, spikatin, rrezikojnë, hiqen, lista, policia, sulmoni, personalitet, edition, dështoi, english, amerika, drejtësi, vjeçaren, vrarë, ditë, vrasja, protestë, europian, objektit, kryeministër, analiza, mua, kenë, duart, gjak, komunistët, barça, lidhuni, dikë, ilda, emrat, shpikur, lorik, armand, duka, tallja, bën, bejlerit, gara, shifra, çmendur, harxhuar, juventusi, portugezi, ndryshon, experience, fshf, canën, shkon, this, pranë, madridit, allegri, lojtarët, continued, largohen, hedhjen, juve, mbetet, tregoj, bisedën, conference, shortit, site, destinacion, improve, përgjëronte, artikuj, our, juventus, sekonda, mbyllet, botuesit, lidhur, qëndroni, rss, see, facebook, çelsi, oferta, shkuar, bayern, kontakt, duhej, kliko, kthehet, orësh, sekuestuar, zyrtare, cookies, çështje, you, accept, kalimi, such, lojtarin, change, juventusin, mbyll, settings, please, trajnerin, malit, covidi, kryeredaktori, qenve, impossibile, cilën, mission, xhironte, vjeçarja, jetën, humb, kopeja, premteje, sulmua, ishin, pranishëm, shikimin, mahniti, rinj, përveç, marrëdhënien, kësaj, afganistani, paundë, bar, vijë, thumbon, zakonshëm, spiunë, bëhen, binden, 100, mbrëmjen, vjedhin, cruise, thjeshtë, krijoni, alternativë, djathtës, tom, foli, falenderimeve, vajzës, konfirmoi, akuza, amerikan, aktorin, seksuale, muaj, kishin, krime, aleancë, spital, rritur, marra, plagët, fortë, ashtu, haradinaj, vdes, moshuara, infermieren, filmave, demokracinë, historia, ndihmën, sovjetik, shpërbëhej, martesë, propozon, dashuri, deleje, optimizmi, platforma, rrjetet, alkoolit, pirja, jetuar, përgjigjur, deklaratës, theksuar, truke, hajë, dhëmballë, flenë, dere, ligji, dekriminalizimit, flet, avokat, sali, ngjela, zihet, qeveria, kapë, refuzuar, organizimin, qeverisës, lidhet, cila, reale, risitë, dorëzimi, shtet, shumica, ekonomistët, vijnë, juristët, sasia, drogës, zënë, droga, kuvendit, sekuestrohet, kontejner, banane, vdekja, komedianit, afgan, karikaturat, tituj, kriza, çuar, zemër, biden, terrorist, arbëreshët, siçilisë, palermo, contessa, sulm, paralajmëron, entellina, ndodhë, joe, dot, kundisa, shkulin, bukë, kripë, prishur, kabul, vijim, benefite, mero, përfitime, lëpirje, servilizma, baze, pesë, sfida, rikthejnë, shpjegon, familjes, opozitën, dorëheqjen, sqaron, hipokrizinë, papën, citoi, presidenti, milan, histori, champions, 102, rrugë, tokësore, muajit, dhënat, vizitorë, ilario, lavarra, vjeç, shëtitur, shtete, hyrë, motor, frymëzuese, shëtiti, viziton, shkodrën, turizem, administruar, dozash, dhënave, autoriteteve, total, dalë, persona, 889, tajlandë, media, france, kushtuar, fundmi, reportazh, shqipërisë, turistike, krahason, jugun, vendit, mediat, gadishullit, zbulim, tajlandës, gisht, toke, det, gadishulli, asgjë, veçse, shkëmbor, mbajnë, misteret, imunizuar, kontrollin, përhershme, nëse, duan, telefonin, pajisjet, inteligjente, shtëpisë, derë, hakerat, paralajmëruar, shtëpia, juaj, hakohet, bëni, ofron, gabim, heqë, opsionet, njëkohësisht, shprehje, linkun, përdoruesit, marrin, heq, opsionin, teknologjisë, reja, testues, ardhjen, ministri, talebanëve, evropian, shpreson, mbajë, barrën, eksodi, dërgojë, penguar, hyrjen, emigrantëve, paligjshëm, bullgar, versioni, mbrojtjes, georgi, panajotov, bota, nisur, testimet, aplikacionit, kompjuter, macos, windows, tablet, ipad, shendeti, kurë, investojnë, arkivore, reagoi, lexoi, letrën, vetëvrasjes, plotësoi, asnjë, amanet, memorie, publikon, dokumente, panjohura, paska, pabotuara, cilat, arkivat, bullgarisë, krahasohen, mehmeti, stalinin, kasapë, biseda, panjohur, hurshovit, qenë, poshtër, bullgari, set, protected, copyprotect, chetan, top, 2016, gjitha, drejtat, rezervuara, fotografik, titullohet, sjell, shëndetësore, vjet, autori, gazetarit, ati, sheh, bektashi, parashikuar, kalonte, biri, zarar, darke, kaluar, lëkurës, vlerëson, hipertensioni, vrasës, heshtur, shpesh, nxitur, obeziteti, rrit, jetojnë, tension, gjaku, diabeti, trurin, numrat, ngjarë, dyfishohen, 2030, diabetikët, bëjnë, testin, hba1c, vuan, psoriaza, gjendje, serioze, botë, stërvitni, plot, hazbiun, qëkurse, pushtetshëm, regjimit, ndërmori, aktin, reagimin, mësoi, vdekjen, mehmetit, pranoi, kadri, armatosur, realiteti, cilin, jetojmë, realisht, shumë, kompleks, sado, përpiqemi, kuptojmë, bashkëveprojmë, palestër, trupin, premtuan, forcuar, shorti, shkumbin, plagosur, përdorur, postin, njoftimi, punonjësi, dhunoi, fizikisht, plagosi, vjeçar, zhdukur, lumin, fshatin, pranga, hotolisht, librazhdit, riu, zbuluar, simptomë, covidit, treguesi, besueshëm, infektuar, kollë, vazhdueshme, dhunuar, përfunduar, infektimesh, projekt, përmbyllëse, dytë, copy, përmendi, punët, vitet, përmbaruesit, ministres, drejtësisë, mori, diletantë, buxhetin, policie, afatmesëm, këshillit, gjyqësor, parashikohet, punësimi, ekspertëve, kryerjen, klgj, përgatitet, stafetën, 2022, punonjës, ethe, koronavirusi, mbajti, marrëveshjen, drejtuar, vizitës, shprehin, mirënjohjen, strehimin, lewandowski, coman, alternativat, arrin, lojtarë, afgane, juven, pep, duhuri, spanjën, enrique, hap, krahun, guardiolas, akuzohet, përdhunim, futbollisti, grua, regjistruar, globale, orëve, ministria, shëndetësisë, sërish, numri, infektuarve, humbje, jete, ndryshimet, shpeshta, ecin, fjalë, rritme, shpejta, transformuar, radikalisht, tregun, ndërkombëtar, mënyrë, konstante, kërkohet, fuqi, nobel, vish, fjalën, djeshme, teknologjike, merkoçi, etj, reaguan, ardhjes, artisti, thuhet, bregoviç, quante, milosheviçin, kasap, ballkanit, arben, nazim, politikanësh, gruda, përbërje, programin, europiane, akademikët, shqiptarë, grupin, ndahet, jeta, muzikanti, shquar, organizator, diplomatësh, artisësh, festivalit, roll, premtojnë, kibernetike, tech, pjesëtarët, esencialë, bandës, famshme, rrymës, rock, ndërroi, ditur, jetë, moshën, vjeçare, charlie, watts, bateristi, legjendar, rolling, stones, lajmi, shume, mbarëkombëtar, ditën, thatësira, kohë, bërë, ekspertja, financave, personale, investoni, 250, dollarët, krijuar, pasuri, ardhmen, detyron, ende, shpenzojë, miliona, blerë, energji, çmim, dyfish, thatësirat, rrisin, çmimin, blerje, energjie, mjaftueshme, kursyer, inspektorati, kjo, shtetëror, industrial, fund, cilët, inspektimeve, cilësia, karburantit, sigurimi, ishti, lekë, pandemik, referuar, mendoni, shifrave, instat, mujorin, këtij, viti, aktive, angazhuar, vazhdoni, shtyni, investimet, lexuar,


Text of the page (random words):
onda ose kliko x letër botuesit qëndroni i lidhur rss për artikuj lidhuni në facebook kontakt ankesa per faqen online cookie policy search for kreu aktualitet politika sociale kronika ekonomia suplement editorial kryesore antena blogu tema rajoni dossier kulture lifestyle sport english edition kryesore analiza pse dështoi amerika në afganistan 27 gusht 2021 21 15 1 koment agron gjekmarkaj matuni mirë kur sulmoni markun ai është personalitet komunistët do na kenë përballë mua dhe markun 27 gusht 2021 19 46 16 komente kryeredaktori i rd i përgjigjet mark markut nuk na duhen qaramanë si ti që ikin me bisht ndër shalë 27 gusht 2021 18 10 18 komente thirrja e mark markut e ngjashme me atë të dritëro agollit si një ndryshim i madh mes ps së e pd së 27 gusht 2021 17 56 5 komente ikja e mark markut nga opozita me dyer të mbyllura 27 gusht 2021 17 36 7 komente risitë e kuvendit të ri 38 deputetë me tituj shkencorë ikin juristët dhe vijnë ekonomistët shumica flenë në tiranë 27 gusht 2021 17 19 4 komente mark marku dhe najada çomo shkaqet e dy largimeve në prag të stinës së re politike 27 gusht 2021 17 06 7 komente aty ku mark marku ka të drejtë dhe ajo që nuk mundet ta thotë pd e ka përmbyllur misionin e saj 27 gusht 2021 12 25 25 komente fotot e rralla vajzat shqiptare si kanë evoluar ato ndër dekada 27 gusht 2021 12 05 40 komente editorial mark marku ka refuzuar sali berishën jo pd nga mero baze mark markun e ka çuar tek dorëzimi i mandatit kriza reale e partisë demokratike e cila nuk lidhet as me organizimin e partisë 27 gusht 2021 19 13 7 komente antena brenda familjes bilushi i metës sqaron dorëheqjen e markut 27 gusht 2021 19 34 0 komente bilushi i metës shpjegon pse presidenti citoi papën për hipokrizinë 26 gusht 2021 20 22 0 komente aktualitet emigrantët bullgaria vendos trupa ushtarake në kufi me greqinë dhe turqinë 27 gusht 2021 22 40 0 komente foto lajm ilir meta qan hallet për darkë me ramush haradinajn e çim pekën 27 gusht 2021 22 25 0 komente arsyet përse duhet të hani shalqi 27 gusht 2021 22 20 0 komente turqia po u reziston thirrjeve të be së për mbajtjen e refugjatëve afganë 27 gusht 2021 22 05 0 komente astronomët mund të provojmë brenda dy vitesh se alienët ekzistojnë 27 gusht 2021 21 55 0 komente amerikanët shpejtojnë të vaksinohen përballë përhapjes së koronavirusit një numër më i madh amerikanësh po vaksinohen kundër covid 19 megjithatë virusi vazhdon të përhapet qendrat amerikane për 27 gusht 2021 21 45 0 komente kufizimet zemërojnë qytetarët kina administron 2 miliardë doza të vaksinave anti covid 27 gusht 2021 21 35 0 komente joe biden paralajmëron tjetër sulm terrorist në kabul do të ndodhë në ditët në vijim 27 gusht 2021 21 25 0 komente arritëm fitore të mëdha edhe pse jo gjithçka që deshëm ronaldo i jep lamtumirën juves në instagram 27 gusht 2021 21 05 0 komente lulzim basha i përgjigjet ramës na ke vjedhur e varfëruar po do na kesh të gjithëve përballë 27 gusht 2021 20 55 6 komente gjendet pas 4 ditësh i mbytur 23 vjeçari në librazhd 27 gusht 2021 20 45 0 komente rama në mandatin e iii do punojmë për 2 fitore të tjera kush shkel ligjin ps s i del për zot 27 gusht 2021 20 33 1 koment me qeverinë e kosovës gjërat nuk shkojnë vaj rama mos darkodësinë për ballkanin e hapur do e trajtojmë me durim 27 gusht 2021 20 23 1 koment rama thumbon berishën pd do vijë në parlament me dhëmballë të prishur se shkulin dot 27 gusht 2021 20 13 1 koment lifestyle arsyet përse duhet të hani shalqi 27 gusht 2021 22 20 astronomët mund të provojmë brenda dy vitesh se alienët ekzistojnë 27 gusht 2021 21 55 si binden të bëhen spiunë njerëzit e zakonshëm 27 gusht 2021 18 28 2 komente nuk është as kolla dhe as ethet zbulohet simptoma kryesore e covid 19 27 gusht 2021 16 48 2 komente po xhironte mission impossibile 7 tom cruise t i vjedhin makinën 100 mijë paundë 27 gusht 2021 13 55 1 koment u sulmua nga kopeja e qenve humb jetën 20 vjeçarja 27 gusht 2021 12 13 6 komente fotot e rralla vajzat shqiptare si kanë evoluar ato ndër dekada 27 gusht 2021 12 05 40 komente historia e vajzës nga afganistani që mahniti botën me shikimin e saj 27 gusht 2021 11 43 fotot kur shpërbëhej bashkimi sovjetik 27 gusht 2021 10 59 2 komente sa serioz është psorioza dhe si duhet ta kuroni 26 gusht 2021 22 30 1 koment me ndihmën e një deleje i dashuri i propozon 27 vjeçares për martesë 26 gusht 2021 22 05 7 truke për të jetuar më gjatë nga pirja e alkoolit te rrjetet sociale dhe optimizmi 26 gusht 2021 21 45 34 akuza për krime seksuale mbi aktorin amerikan të filmave për të rritur 26 gusht 2021 19 14 zihet me infermieren e moshuara vdes nga plagët e marra në spital 26 gusht 2021 17 16 politika foto lajm ilir meta qan hallet për darkë me ramush haradinajn e çim pekën deri disa muaj më parë ata kishin një aleancë të fortë politike por edhe pushtet por sot si ilir meta ashtu edhe ramush haradinaj 27 gusht 2021 22 25 0 komente lulzim basha i përgjigjet ramës na ke vjedhur e varfëruar po do na kesh të gjithëve përballë kreu i partisë demokratike lulzim basha i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit edi rama duke theksuar se platforma për demokracinë 27 gusht 2021 20 55 6 komente rama në mandatin e iii do punojmë për 2 fitore të tjera kush shkel ligjin ps s i del për zot në një darkë ku ishin të pranishëm deputetë të rinj e të vjetër përveç falenderimeve për ata që nuk do të jenë më në parlament në 27 gusht 2021 20 33 1 koment me qeverinë e kosovës gjërat nuk shkojnë vaj rama mos darkodësinë për ballkanin e hapur do e trajtojmë me durim kryeministri edi rama foli mbrëmjen e kësaj të premteje edhe për marrëdhënien me qeverinë e kosovës për të cilën tha se nuk është 27 gusht 2021 20 23 1 koment blogu tema është e thjeshtë krijoni një alternativë të së djathtës 27 gusht 2021 19 29 thirrja e mark markut e ngjashme me atë të dritëro agollit si një ndryshim i madh mes ps së e pd së 27 gusht 2021 17 56 5 komente ikja e mark markut nga opozita me dyer të mbyllura 27 gusht 2021 17 36 7 komente mark marku dhe najada çomo shkaqet e dy largimeve në prag të stinës së re politike 27 gusht 2021 17 06 7 komente mark marku na konfirmoi se pd ka vendosur të hajë bar 27 gusht 2021 15 22 3 komente afganët ose bukë e kripë e zemër 27 gusht 2021 12 59 8 komente udhëtim ndër arbëreshët e siçilisë palermo contessa entellina kundisa 27 gusht 2021 12 45 1 koment aty ku mark marku ka të drejtë dhe ajo që nuk mundet ta thotë pd e ka përmbyllur misionin e saj 27 gusht 2021 12 25 25 komente pesë sfida që rikthejnë opozitën 27 gusht 2021 11 31 2 komente mark marku sot u dh u mu në pushtet benefite përfitime lëpirje servilizma 27 gusht 2021 11 10 28 komente qeveria e re dhe opozita e vjetër 26 gusht 2021 21 05 2 komente covidi pas dere 26 gusht 2021 17 45 9 komente a mund ta kapë berishën ligji i dekriminalizimit që flet avokat ngjela 26 gusht 2021 17 24 14 komente vdekja e komedianit afgan dhe karikaturat shqiptare 26 gusht 2021 13 33 9 komente rajoni sekuestrohet mbi 1 ton kokainë në një kontejner me banane në malin e zi policia e malit të zi ka sekuestuar sot mbi një ton kokainë sasia më të madhe të drogës të zënë ndonjëherë në këtë shtet droga 27 gusht 2021 11 51 4 komente be do të mbyllë kufijtë me kosovën maqedoninë e veriut dhe malin e zi bashkimi europian mund të mbyllë së shpejti kufijtë me malin e zi kosovën dhe maqedoninë e veriut pasi ato rrezikojnë të hiqen nga lista e 26 gusht 2021 15 14 0 komente vrasja e 18 vjeçares protestë para objektit të qeverisë hidhet bojë e kuqe kryeministër i ke duart me gjak protestuesit kanë qëlluar me bojë të kuqe objektin e qeverisë së kosovës duke kërkuar drejtësi për 18 vjeçaren e vrarë disa ditë më 26 gusht 2021 14 53 3 komente shqiptarja rrëfen tmerrin që përjetoi nga burri o zot çfarë po ndodh nuk po mundem të marr frymë nuk i kishte shkuar asnjëherë në mend se ndonjëherë do t i duhej të përgjëronte dikë për ta lejuar të marrë frymë mërgime 26 gusht 2021 14 29 14 komente sport arritëm fitore të mëdha edhe pse jo gjithçka që deshëm ronaldo i jep lamtumirën juves në instagram 27 gusht 2021 21 05 zyrtare cristiano ronaldo kthehet te manchester united 27 gusht 2021 18 17 shifra e çmendur që ka harxhuar juventusi këto tri vite për ronaldon portugezi ndryshon destinacion shkon në manchester por tek united 27 gusht 2021 17 45 gara për fshf emrat e shpikur nga armand duka dhe tallja që po i bën ilda bejlerit 27 gusht 2021 14 50 7 komente allegri lojtarët largohen juve mbetet ju tregoj bisedën me ronaldon 27 gusht 2021 14 11 rritet oferta mbappe më pranë madridit 27 gusht 2021 13 08 uefa zgjedh lorik canën për hedhjen e shortit të conference league 27 gusht 2021 12 35 ronaldo e mbyll me juventusin kalimi te manchester city çështje orësh 27 gusht 2021 11 37 uefa zgjedh lojtarin dhe trajnerin më të mirë të vitit 26 gusht 2021 20 55 hidhet shorti i champions league grup ferri për milan spikatin psg city barça bayern e çelsi juventus 26 gusht 2021 19 18 akuzohet për përdhunim arrestohet futbollisti i manchester city 26 gusht 2021 19 03 pep është i duhuri për spanjën enrique i hap krahun guardiolas 26 gusht 2021 17 19 city arrin marrëveshjen me cristiano ronaldon dy lojtarë për të bindur edhe juven 26 gusht 2021 17 07 lewandowski dhe coman alternativat e psg për mbappe 26 gusht 2021 13 54 sociale nga ferri në parajsë afganët i shprehin mirënjohjen ramës për strehimin është si të vish nga ferri në parajsë me këto fjalë një grua afgane iu drejtuar kryeministrit edi rama gjatë vizitës së tij në 27 gusht 2021 18 40 4 komente pse nobel ndryshimet e shpeshta globale ecin me rritme të shpejta duke transformuar radikalisht tregun ndërkombëtar në mënyrë konstante kërkohet fuqi 27 gusht 2021 18 00 0 komente rritet sërish numri i të infektuarve me covid në shqipëri 1 humbje jete në 24 orët e fundit një tjetër rekord infektimesh nga koronavirusi është regjistruar në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit ministria e shëndetësisë 27 gusht 2021 17 29 0 komente nuk është as kolla dhe as ethet zbulohet simptoma kryesore e covid 19 është zbuluar një simptomë e covidit si treguesi më i besueshëm që ju jeni të infektuar dhe nuk është një kollë e vazhdueshme ose ethe e 27 gusht 2021 16 48 2 komente kronika gjendet pas 4 ditësh i mbytur 23 vjeçari në librazhd një 23 vjeçar i zhdukur prej 4 ditësh është gjetur i mbytur në lumin shkumbin në fshatin hotolisht të librazhdit sipas policisë i riu nuk 27 gusht 2021 20 45 0 komente arrestohet punonjësi i policisë në tiranë dhunoi fizikisht dhe plagosi 2 qytetarë një punonjës policie ka përfunduar në pranga pasi ka dhunuar dhe ka plagosur dy qytetarë duke përdorur postin e tij njoftimi i 27 gusht 2021 19 19 0 komente klgj përgatitet të marrë stafetën e vetingut në vitin 2022 në projekt buxhetin afatmesëm të këshillit të lartë gjyqësor parashikohet edhe punësimi i 27 ekspertëve për kryerjen e vetingut pas 27 gusht 2021 19 10 0 komente përmbaruesit letër të hapur ramës kundër ministres së drejtësisë mori në punë diletantë ditën e djeshme kryeministri edi rama mbajti fjalën përmbyllëse të mandatit të dytë qeverisës ku përmendi punët e kryera në këto 4 vitet 27 gusht 2021 15 57 1 koment ekonomia thatësirat rrisin çmimin 38 milionë euro për blerje energjie elektrike thatësira po e detyron vendin të shpenzojë miliona euro për të blerë energji elektrike me një çmim dyfish më të lartë se sa vitin e 26 gusht 2021 21 25 1 koment ekspertja e financave personale si të investoni 250 dollarët tuaj të parë për të krijuar një pasuri për të ardhmen ju vazhdoni të shtyni investimet sepse mendoni se nuk keni kursyer ende para të mjaftueshme jeni të bindur se nuk keni kohë për ta bërë 26 gusht 2021 11 35 3 komente shqiptarët po punojnë më pak vetëm 60 përqind e popullsisë aktive janë angazhuar në punë shqiptarët po punojnë më pak në këtë vit pandemik 2021 kjo referuar shifrave të instat it për 3 mujorin e parë të këtij viti rreth 24 gusht 2021 20 15 4 komente cilësia e karburantit dhe sigurimi teknik ishti gjobiti 51 subjekte 17 3 milionë lekë inspektorati shtetëror teknik industrial gjobiti deri në fund të gushtit 51 subjekte të cilët gjatë inspektimeve të kryera nuk janë gjetur me 23 gusht 2021 20 50 5 komente kulture shuhet dirigjenti i njohur shkodran kujtim alija ndahet nga jeta muzikanti i shquar kujtim alija dirigjenti i njohur shkodran organizator për shume vite i festivalit mbarëkombëtar të 27 gusht 2021 11 20 3 komente zona kërkimore shkencore europiane akademikët shqiptarë pranohen në grupin e kërkuesve shkencorë akad arben merkoçi dhe akad nazim gruda pranohen në përbërje të grupit të kërkuesve shkencorë në programin zona kërkimore shkencore 26 gusht 2021 16 29 1 koment video kur bregoviç në tiranë e quante milosheviçin kasap të ballkanit që kur lajmi u bë i ditur një grup i madh artisësh politikanësh diplomatësh etj reaguan kundër ardhjes së artisti sepse thuhet që në 25 gusht 2021 19 29 20 komente shuhet bateristi i grupit legjendar rolling stones një nga pjesëtarët më esencialë të bandës së famshme të rrymës rock n roll ndërroi jetë në moshën 80 vjeçare charlie watts 24 gusht 2021 20 05 2 komente hi tech kompanitë teknologjike premtojnë miliarda dollarë për sigurinë kibernetike disa nga kompanitë më të mëdha të teknologjisë premtuan se do të investojnë miliarda dollarë për të forcuar sigurinë 26 gusht 2021 09 58 0 komente instagram heq opsionin swipe up instagram ka vendosur të heqë një nga opsionet dhe njëkohësisht shprehje të tij të njohur swipe up për linkun përdoruesit po marrin 24 gusht 2021 19 45 0 komente ekspertët kibernetikë e gjithë shtëpia juaj mund të hakohet nëse bëni këtë gabim pajisjet inteligjente të shtëpisë tuaj mund të jenë një derë e hapur për hakerat ekspertët kibernetikë kanë paralajmëruar se njerëzit 23 gusht 2021 13 26 0 komente versionet e reja të whatsapp nuk e duan telefonin tuaj whatsapp ka nisur testimet për versionet e aplikacionit në kompjuter macos windows tablet dhe ipad versioni i ri testues ofron të 23 gusht 2021 11 33 0 komente bota emigrantët bullgaria vendos trupa ushtarake në kufi me greqinë dhe turqinë bullgaria do të dërgojë trupa në kufi për të penguar hyrjen e emigrantëve të paligjshëm ministri bullgar i mbrojtjes georgi panajotov tha 27 gusht 2021 22 40 0 komente turqia po u reziston thirrjeve të be së për mbajtjen e refugjatëve afganë me ardhjen e talebanëve në pushtet në afganistan bashkimi evropian po shpreson që turqia do të mbajë barrën më të madhe të një eksodi të 27 gusht 2021 22 05 0 komente amerikanët shpejtojnë të vaksinohen përballë përhapjes së koronavirusit një numër më i madh amerikanësh po vaksinohen kundër covid 19 megjithatë virusi vazhdon të përhapet qendrat amerikane për kontrollin 27 gusht 2021 21 45 0 komente kufizimet zemërojnë qytetarët kina administron 2 miliardë doza të vaksinave anti covid kina ka administruar një rekord prej 2 miliardë dozash të vaksinave anti covid sipas të dhënave të autoriteteve në total janë imunizuar 889 27 gusht 2021 21 35 0 komente turizem fotot histori frymëzuese italiani që shëtiti gjithë botën me një vespa viziton shkodrën ky është...
Thumbnail images (randomly selected): * Images may be subject to copyright.GREEN status (no comments)
 • Gazeta Tema
 • ANALIZA: Pse dështoi Amer...
 • Agron Gjekmarkaj: Matuni ...
 • Kryeredaktori i “RD” i pë...
 • Thirrja e Mark Markut e n...
 • Ikja e Mark Markut nga op...
 • Risitë e Kuvendit të ri: ...
 • Mark Marku dhe Najada Çom...
 • Aty ku Mark Marku ka të d...
 • FOTOT e rralla: Vajzat sh...
 • Emigrantët: Bullgaria ven...
 • FOTO LAJM: Ilir Meta “qan...
 • Arsyet përse duhet të han...
 • Turqia po u reziston thir...
 • Astronomët: Mund të provo...
 • Amerikanët shpejtojnë të ...
 • Kufizimet zemërojnë qytet...
 • Joe Biden paralajmëron tj...
 • “Arritëm fitore të mëdha,...
 • Lulzim Basha i përgjigjet...
 • Gjendet pas 4 ditësh i mb...
 • Rama: Në mandatin e III d...
 • “Me qeverinë e Kosovës gj...
 • Rama thumbon Berishën: PD...
 • Arsyet përse duhet të han...
 • Astronomët: Mund të provo...
 • Si binden të bëhen spiunë...
 • Nuk është as kolla dhe as...
 • Po xhironte “Mission Impo...
 • U sulmua nga kopeja e qen...
 • FOTOT e rralla: Vajzat sh...
 • FOTOT: Kur shpërbëhej Bas...
 • Sa serioz është psorioza ...
 • Me ndihmën e një deleje, ...
 • 7 truke për të jetuar më ...
 • 34 akuza për krime seksua...
 • Zihet me infermieren, e m...
 • FOTO LAJM: Ilir Meta “qan...
 • Lulzim Basha i përgjigjet...
 • Rama: Në mandatin e III d...
 • “Me qeverinë e Kosovës gj...
 • Thirrja e Mark Markut e n...
 • Ikja e Mark Markut nga op...
 • Mark Marku dhe Najada Çom...
 • Mark Marku na konfirmoi s...
 • Afganët ose bukë e kripë ...
 • Udhëtim ndër arbëreshët e...
 • Aty ku Mark Marku ka të d...
 • Pesë sfida që rikthejnë o...
 • Mark Marku sot u dh**u mu...
 • A mund ta kapë Berishën l...
 • Vdekja e komedianit afgan...
 • Sekuestrohet mbi 1 ton ko...
 • BE do të mbyllë kufijtë m...
 • Vrasja e 18-vjeçares, pro...
 • Shqiptarja rrëfen tmerrin...
 • “Arritëm fitore të mëdha,...
 • ZYRTARE: Cristiano Ronald...
 • Shifra e çmendur që ka ha...
 • Gara për FSHF: Emrat e sh...
 • Allegri: Lojtarët largohe...
 • Rritet oferta, Mbappe më ...
 • UEFA zgjedh Lorik Canën p...
 • Ronaldo e mbyll me Juvent...
 • UEFA zgjedh lojtarin dhe ...
 • Hidhet shorti i Champions...
 • Akuzohet për përdhunim, a...
 • “Pep është i duhuri për S...
 • Lewandowski dhe Coman, al...
 • “Nga ferri në parajsë”, a...
 • Pse “Nobel”?
 • Rritet sërish numri i të ...
 • Nuk është as kolla dhe as...
 • Gjendet pas 4 ditësh i mb...
 • Arrestohet punonjësi i po...
 • KLGJ përgatitet të marrë ...
 • Përmbaruesit letër të hap...
 • Thatësirat rrisin çmimin,...
 • Ekspertja e financave per...
 • Shqiptarët po punojnë më ...
 • Cilësia e karburantit dhe...
 • Shuhet dirigjenti i njohu...
 • “Zona Kërkimore Shkencore...
 • VIDEO: Kur Bregoviç në Ti...
 • Shuhet bateristi i grupit...
 • Kompanitë teknologjike pr...
 • Instagram heq opsionin “S...
 • Ekspertët kibernetikë: E ...
 • Versionet e reja të Whats...
 • Emigrantët: Bullgaria ven...
 • Turqia po u reziston thir...
 • Amerikanët shpejtojnë të ...
 • Kufizimet zemërojnë qytet...
 • FOTOT/ Histori frymëzuese...
 • 700 mijë vizitorë në Shqi...
 • FOTOT: Misteret e gadishu...
 • VIDEO/ Mediat franceze: S...
 • Sa serioz është psorioza ...
 • Pse diabetikët duhet të b...
 • Rreth 1.3 miliardë njerëz...

Verified site has: 119 subpage(s). Do you want to verify them? Verify pages:

1-5 6-10 11-15 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50
51-55 56-60 61-65 66-70 71-75 76-80 81-85 86-90 91-95 96-100
101-105 106-110 111-115 116-119


The site also has references to the 1 subdomain(s)

  gazetatema.net  Verify


Top 50 hastags from of all verified websites.

Recently checked links (by ScreenShot) on WebLinkPedia.

Screenshot of the main domain: maple-17.softonic.cnScreenshot of the main domain: thaiscorp.comScreenshot of the main domain: lisax7r4bxo.mee.nuScreenshot of the main domain: topshipping.cnScreenshot of the main domain: moreau-oenologie.comScreenshot of the main domain: sbobet.readme.ioScreenshot of the main domain: getyourstream.appScreenshot of the main domain: itrum.vnScreenshot of the main domain: hiroitblog.blogspot.comScreenshot of the main domain: tamthucviet.comScreenshot of the main domain: imcu.comScreenshot of the main domain: arketipo.comScreenshot of the main domain: africahealthtimes.comScreenshot of the main domain: maple-17.softonic.com.trScreenshot of the main domain: application-systems.deScreenshot of the main domain: industriousgaming.comScreenshot of the main domain: careerahead.inScreenshot of the main domain: bwinternational.bizScreenshot of the main domain: thcsngoquyen.edu.vnScreenshot of the main domain: maple-8.softonic.jpScreenshot of the main domain: thongtincovid19.sapuwa.comScreenshot of the main domain: keepnetwork-game.comScreenshot of the main domain: freeworship.softonic.com.trScreenshot of the main domain: businessua.comScreenshot of the main domain: android-x86.softonic.krScreenshot of the main domain: almobda.comScreenshot of the main domain: www-54959.comScreenshot of the main domain: nmxtv.comScreenshot of the main domain: angelewalliam65.iamarrows.comScreenshot of the main domain: select-hotel-paveletskaya-moscow.nochi.com.uaScreenshot of the main domain: pgafamilyfoundation.orgScreenshot of the main domain: phanhieuptdtntiahdrai.kontum.edu.vnScreenshot of the main domain: netbox.vnScreenshot of the main domain: mercer.usScreenshot of the main domain: bloggermint.comScreenshot of the main domain: phongtamcac.wordpress.comScreenshot of the main domain: vi.javbabe.netScreenshot of the main domain: www16.123movierulz.ccScreenshot of the main domain: fnaf-igry-na-dvaih.mostnofix.comScreenshot of the main domain: xn--12cgr3dzc0dc2koa2ge.com
Supplementary Information (add-on for SEO geeks)*- See more on header.verify-www.com

Header

HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Date Fri, 27 Aug 2021 23:29:47 GMT
Content-Type text/html
Transfer-Encoding chunked
Connection close
location htt????/gazetatema.net/
cache-control no-cache
CF-Cache-Status DYNAMIC
Set-Cookie __cf_bm=ad86fb2733081a78abb481a2976e3e471b7f2f95-1630106987-1800-AVEJ6TNhOJoBfQBAk2W9dX2jT14Wshegf9QVJyZ50euNMZLBfVJfBInFFzZFFa80+7ZVWsnGTAA22i0Klye8rCo=; path=/; expires=Fri, 27-Aug-21 23:59:47 GMT; domain=.gazetatema.net; HttpOnly; SameSite=None
Report-To endpoints :[ url : https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v3?s=rTej%2FRKMhaxAwVSC7949h41F61AmnIktp3qO9UOHUwuxt4dORi3FpknI67x%2Bib9e9GSn3Mu%2BvWvEEJffjvcrZPj9rBZDXC9PbwXY%2BvOl2XyEalAtXNdxH4Kh59pLSOdInA%3D%3D ], group : cf-nel , max_age :604800
NEL success_fraction :0, report_to : cf-nel , max_age :604800
Server cloudflare
CF-RAY 6859157e1ed5bf87-AMS
alt-svc h3-27= :443 ; ma=86400, h3-28= :443 ; ma=86400, h3-29= :443 ; ma=86400, h3= :443 ; ma=86400
HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Date Fri, 27 Aug 2021 23:29:47 GMT
Content-Type text/html
Transfer-Encoding chunked
Connection close
location htt????/www.gazetatema.net/
cache-control no-cache
CF-Cache-Status DYNAMIC
Expect-CT max-age=604800, report-uri= htt????/report-uri.cloudflare.com/cdn-cgi/beacon/expect-ct
Set-Cookie __cf_bm=b0c0ace388453affe9c30795acf7f52949a726d4-1630106987-1800-ARmy2tsoYcJBBULmofg8zWSWOn3TiCGKC2eQQYrEpDuR8hKHIdQTsmbvmUaiZaa/dMXsa9xDUJHkCGrDvKHoD6U=; path=/; expires=Fri, 27-Aug-21 23:59:47 GMT; domain=.gazetatema.net; HttpOnly; Secure; SameSite=None
Report-To endpoints :[ url : https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v3?s=FgUopwY2hWHDLKvcBswACjE6jC3uE5OYIaGUyBBiM4gin56HC9AlcyVYbKIdvICm7%2F2Sx4RxMXav33P%2BPNJyHyA3qTJQ9V8Giu4rTIq2BpErSsaWHkM7O4L7SKeLL0rM2Q%3D%3D ], group : cf-nel , max_age :604800
NEL success_fraction :0, report_to : cf-nel , max_age :604800
Server cloudflare
CF-RAY 6859157e9cf34c73-AMS
alt-svc h3-27= :443 ; ma=86400, h3-28= :443 ; ma=86400, h3-29= :443 ; ma=86400, h3= :443 ; ma=86400
HTTP/1.1 200 OK
Date Fri, 27 Aug 2021 23:29:47 GMT
Content-Type text/html; charset=UTF-8
Transfer-Encoding chunked
Connection close
last-modified Fri, 27 Aug 2021 23:29:25 GMT
vary Accept-Encoding
cache-control no-cache
CF-Cache-Status DYNAMIC
Expect-CT max-age=604800, report-uri= htt????/report-uri.cloudflare.com/cdn-cgi/beacon/expect-ct
Set-Cookie __cf_bm=454e95efe6b4c3d18cd67d4a8bfee0be1641952a-1630106987-1800-ATonC/cgNJsFLSkEHyqYWiEC0ltEXKK5ORItSsxqkMDJMes8Rgv3ejwtNIo2xQSCDh0N2DcIONdovKzw/1FYANM=; path=/; expires=Fri, 27-Aug-21 23:59:47 GMT; domain=.gazetatema.net; HttpOnly; Secure; SameSite=None
Report-To endpoints :[ url : https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v3?s=dkwT3U8a9NQngDB8okFEO4XD0l5E4awLwX3GmELze9B%2FRtQmv601E5BjkApAZA593Y2PSKih8axM6q%2BvZezxW6Qm7%2Fkn1mdnSADzjp8ECvfkeEz1T0mLc2mxkp18mauinH%2F1KN0%3D ], group : cf-nel , max_age :604800
NEL success_fraction :0, report_to : cf-nel , max_age :604800
Server cloudflare
CF-RAY 6859157f2f07a855-CDG
Content-Encoding gzip
alt-svc h3-27= :443 ; ma=86400, h3-28= :443 ; ma=86400, h3-29= :443 ; ma=86400, h3= :443 ; ma=86400

Meta Tags

title="Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare"
property="fb:pages" content="151865931528249"
charset="UTF-8"
property="fb:pages" content="151865931528249"
name="google-site-verification" content="-acm5bHAtO9ZUyBg46-vLM-3ThzeXKCjQAG_miQSMec"
name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1"
name="robots" content="max-image-preview:large"
name="generator" content="WordPress 5.7"
property="og:locale" content="sq_AL"
property="og:site_name" content="Gazeta Tema"
property="og:title" content="Home NewsPlus"
property="og:url" content="htt????/www.gazetatema.net"
property="og:type" content="website"
property="og:description" content="Home NewsPlus"
property="og:image" content="htt???/www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/10/temafb.png"
property="og:image:url" content="htt???/www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/10/temafb.png"
property="article:publisher" content="htt????/www.facebook.com/gazetatema/"
itemprop="name" content="Home NewsPlus"
itemprop="headline" content="Home NewsPlus"
itemprop="description" content="Home NewsPlus"
itemprop="image" content="htt???/www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/10/temafb.png"
itemprop="author" content="Saimir Balleshi"
name="twitter:title" content="Home NewsPlus"
name="twitter:url" content="htt????/www.gazetatema.net"
name="twitter:description" content="Home NewsPlus"
name="twitter:image" content="htt???/www.gazetatema.net/wp-content/uploads/2017/10/temafb.png"
name="twitter:card" content="summary_large_image"
name="twitter:site" content="@@GazetaTema"

Load Info

page size241627
load time (s)0.242531
redirect count2
speed download147189
server IP104.21.27.4
* all occurrences of the string "http://" have been changed to "htt???/"

SEO From Wikipedia, the free encyclopedia
Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the online visibility of a website or a web page in a web search engines unpaid results—often referred to as `natural`, `organic`, or `earned` results. In general, the earlier (or higher ranked on the search results page), and more frequently a website appears in the search results list, the more visitors it will receive from the search engines users; these visitors can then be converted into customers. SEO may target different kinds of search, including image search, video search, academic search, news search, and industry-specific vertical search engines. SEO differs from local search engine optimization in that the latter is focused on optimizing a business online presence so that its web pages will be displayed by search engines when a user enters a local search for its products or services. The former instead is more focused on national or international searches. and ADS Publishers From Wikipedia, the free encyclopedia
Advertising is an audio or visual form of marketing communication that employs an openly sponsored, non-personal message to promote or sell a product, service or idea. Sponsors of advertising are often businesses wishing to promote their products or services. Advertising is differentiated from public relations in that an advertiser pays for and has control over the message. It differs from personal selling in that the message is non-personal, i.e., not directed to a particular individual. Advertising is communicated through various mass media, including traditional media such as newspapers, magazines, television, radio, outdoor advertising or direct mail; and new media such as search results, blogs, social media, websites or text messages. The actual presentation of the message in a medium is referred to as an advertisement or `ad` for short.
Commercial ads often seek to generate increased consumption of their products or services through `branding`, which associates a product name or image with certain qualities in the minds of consumers. On the other hand, ads that intend to elicit an immediate sale are known as direct-response advertising. Non-commercial entities that advertise more than consumer products or services include political parties, interest groups, religious organizations and governmental agencies. Non-profit organizations may use free modes of persuasion, such as a public service announcement. Advertising may also be used to reassure employees or shareholders that a company is viable or successful., wall of links.


If you want to put something else on this wall, write to us.